
MarcusFenix [ Konsul ]
pytanie na inteligencje
Mam dla was 2 pytania na inteligencje
1.Wybieracie się na bez ludną wyspę możecie zabrać max 3 najważniejsze rzeczy które wybierzecie ???
ja bym wybrał : scyzoryk,krzesiwo i .... sam nie wiem :D
2.Rozbija się was statek pasażerski na na środku Pacyfiku i o własnych siłach dopływacie do bez ludniej wyspy co robicie najpierw ?????, akcja niczym z serialu LOST czy filmu Cast Away:po za światem :P
mirionis [ Konsul ]
1. nic, wszystko co potrzebne do życia jest na wyspie
2. obchodze wyspe w kółko
power gracz [ Cwaniak ]
1.jakis noz...krzesiwo...moze koc do spania :D
2.ide szukac jedzenia,jesli takowego nie posiadam

Deepdelver [ Legend ]
1. szlafmycę, srebrny wizytownik i pamiątkową szarfę z kolonijnej olimpiady
2. pozbywam się wyrzuconych na brzeg szczątków statku, zacieram swoje ślady i chowam się w głębi wyspy
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
1. Komórkę, jakieś dziwaczne urządzenie to tworzenia zasięgu i... nie wiem
2. Korzystam z przedmiotów z pkt. 1.
I Love Her [ Konsul ]
Nóż, krzesiwo i.... nie wiem... może gazetkę porno? W końcu jakoś trzeba zajmować czas :P

Regis [ ]
1) nóż, leżak i dużo kremu z filtrem
2) kopię grajdołek i rozkładam leżak
Aen [ Anesthetize ]
1. Płyta CD, plastikowy miecz świetlny, żarówka
2. Podchwytliwe pytanie...Hmm, zapewne energiczna masturbacja
A teraz pytanie na inteligencję do ciebie - Co te pytania mają wspólnego z pytaniami na inteligencję?
Radin [ Konsul ]
1. Nóż, telefon satelitarny i namiot.
2 Obchodzę wyspę, by dowiedzieć się czegoś o niej.
HumanGhost [ Senator ]
1: Telefon satelitarny na baterie słoneczne; Wielofunkcyjny nóż myśliwski z kompasem; Sztucer i 250 sztuk amunicji.
2: Szukam śladów życia i zbieram wszystkie rzeczy, które może wyrzuca na brzeg po katastrofie statku.
eryk10 [ Legionista ]
1.Nóż, GPS, Koc
2.Oglądam całą wyspę
quaku [ Konsul ]
1. Gitarę, laptopa z dostępem do internetu i piękną kobietę.
2. Robimy to na plaży z radości, że żyjemy.
HumanGhost - Dlaczego właśnie 250 sztuk? Dlaczego nie 251?
ero_sk [ THC ]
Zakładając że była by to wyspa tropikalna, to wziął bym ze sobą:
1. Maczetę
2. Krzesiwo
3. Karabin snajperski z amunicją oczywiście;)
Co do pytania drugiego, raczej mało prawdopodobne aby po męczącym dopłynięciu do wyspy starczyło komuś sił na obejście jej do koła. Ja poszukał bym jakiegoś schronienia w pierwszej kolejności, później rozejrzał się za źródłem wody pitnej.
Kherlon [ Lazy Hero ]
1. naładowany, działający telfon satelitarny. Wydostaję się z wyspy :)
2. Oglądam całą wyspę.
Gmp3 [ Konsul ]
1 Macgyvera.. no cóż więcej do przeżycia nie trzeba.
2a Pobiegłbym do bunkru i nie wpisałbym 4, 8, 15, 16, 23, 42. Jeżeli świat by się nie skończył, napisałbym lepszy scenariusz.
2b Poszukałbym więcej piłek.

Mały eS [ Kizior ]
Wersja nr 1-przygodowa
1] Zapalniczkę, nóż, dużo żarcia i picia.
2] Obczajam wyspę->zbieram materiały->buduję tratwę->wybijam z wyspy->wracam do szarych bloków. :) (W międzyczasie uczę się pływać).
Wersja nr 2-komfortowa
1] Telefon satelitarny (w końcu mamy ten XXI wiek), trochę żarcia i coś do chlania.
2] Wzywam pomoc, a następnie sącząc piwko czekam na ratunek, który niebawem przybędzie. :)
Mazio [ Mr Offtopic ]
1. cukier
2. drożdże
3. aparat do pędzenia bimbru
PatriciusG [ pink floyd ]
Castoramę i dziewczynę.
Zbudowałbym sobie tam domek, zasadził coś i żył sobie tam.
A pierwsze co bym zrobił to zrobił bym sobie latrynę.
Każdy kto by przeżył jak (hipotetycznie) ja wtedy by się zesrał ze szczęścia.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
1) Nóż, krzesiwo, ubrania.
2) Zbudował szałas.
Zultab [ Konsul ]
1.
-1000000000 zl
2.Przespałbym sie w hotelu a potem poszedł zjesc do makdonalda
Przeciez one wszedzie są to na bezludnej wyspie by nie było -.-
vien [ łowca pip ]
telefon satelitarny, wode, jedzenie
dzwonie po pomoc i czekam

Retox128 [ Konsul ]
Komórke, Xboxa (+ TV), dziewczyne.
Nikos007 [ Konsul ]
1.Helikopter, kumpla, paliwo.
2.Poszukałbym schronienia.
mineral [ Senator ]
1. Motorówkę
2. Benzynę
3. Dziewczynę
Napiłbym się mleka kokosowego, o!
Lethos. [ The Evil Candy ]
Pyt. 1:
1.1 Krzesiwo
1.2 Nóż
1.3 Pontot
Pyt. 2:
Znajduję miejsce na nocleg.
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
1. Laptop z internetem
2. Komórka
3. Jakąś laskę ;)
Później piszę do rodziny przez gg, żeby przysłali pomoc ;P

RaZoR_247 [ Trigen ]
Pyt 1.
- Helikopter
- Pilota
- Paliwo
Pyt 2.
-Wsiadł do helikoptera z pilotem i poleciał do domu.
Robert542 [ Legend ]
1. Dżem truskawkowy, stary dywan i klamkę.
2. Najpierw oczywiście wykopię dół, po czym zakopię w nim zerwaną z drzewa gałązkę.
Koksik590 [ Pretorianin ]
Pyt.1
Xbox 360
TV
i kilka gier
Pyt.2
Szukam gniazdka

ero_sk [ THC ]
1.Helikopter, kumpla, paliwo.
Wszyscy tu o dziewczynach, a ty że kolegę? ;)
Kozi89 [ Legend ]
1. Luksusowa łódź z zapasem paliwa i żywności.
2. Odpływam z wyspy.
kosik007 [ FreeLancer ]
1. łyżeczkę, segregator, ptasie mleczko
2. okopałbym się i czekał na Niemców
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
1. Jakąś galerie handlową(żeby mieć wszystkie potrzebne produkty, urządzenia itp), pewną kobietę (choć to nie rzecz) i prąd.
2. Idę się odlać.
Hishyayo Mikito [ Pretorianin ]
1. Nóż, filtr wodny na baterię słoneczną i Carmen Electre.
2. Poszedłbym szukać cywilizacji na wyspie.
Mac94 [ TF2 Player ]
ero_sk ---> Grasz w TF2? ; D
1. Jakiś nóż ale taki wielofunkcyjny ; D z nierdzewnej stali , ostrzony laserem ; DD
2. Bardzo odporny na wszystko namiot ; )
3. Laser -_- , krzesiwo .
Rozbiłbym namiot, rozejrzałbym po wyspie w poszukiwaniu pokarmu.
P.S. Ludzie dość z tymi technologiami bo to zupełnie bez sensu jest. Ale i tak najlepsze jest :
1. Laptop z internetem
2. Komórka
3. Jakąś laskę ;)
Później piszę do rodziny przez gg, żeby przysłali pomoc ;P
Z laską to po cholerę ci pomoc? ; D Sam nie możesz? A na serio to..jeśli płyniesz (lecisz) na bezludną wyspę wiedząc o tym to czemu później wzywasz pomoc? O_o?
BTW: Jest film z Tomem Henksem i właśnie trafia na bezludną wyspę. Proponuje obejrzeć dla tych myślą że bezludna wyspa to taki wyjazd na wakacje..xP
EDIT: Hishyayo Mikito -----> Cywilizacja na bezludnej wyspie? ; DDD
Tak właśnie o ten chodziło. Totalnie zrujnował moje myśli o życiu na bezludnej wyspie.
Autor wątku samo podał nazwę filmu ; D czyli Cast Away
ero_sk [ THC ]
Jest film z Tomem Henksem
To ten w którym gadał do piłki? Fajny film, pamiętam go. Dobra była scena jak się załamał kiedy stracił tą piłkę. Zna ktoś tytuł? Obejrzał bym sobie.
sebekg [ Senator ]
1. Wezme tylko noz i przewodnik po tej wyspie:D skoro na nia jade to wiem gdzie i na jak dlugo:)
2. Co robimy, wiadomo co szukamy czy Ktos jeszcze jest na tej wyspie. Jezeli nie trzeba zaczac szukac noclegu a potem wody i jadla. Skoro na nia trafiamy po wypadku, to jeszcze nie wiemy ze jest bezludna prawda, chyba logiczne:)

Mac94 [ TF2 Player ]
2. Co robimy, wiadomo co szukamy czy Ktos jeszcze jest na tej wyspie. Jezeli nie trzeba zaczac szukac noclegu a potem wody i jadla. Skoro na nia trafiamy po wypadku, to jeszcze nie wiemy ze jest bezludna prawda, chyba logiczne:)
Mocny jesteś ; ]

Lukis' [ Generaďż˝ ]
bez ludna...że nikt nie zauważył...
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
ero_sk --->Cast Away:poza światem

l3miq [ Konsul ]
Pytanie na inteligencje? Chyba za bardzo sobie posłodziłeś matole.
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Na wypadek gdybym był na bezludnej wyspie to nie zapłacił bym ZUS'u i Skarbówki. Nie musiałbym się martwić o ratunek, bo te skur*** same by mnie znalazły :D

Dundersztyc [ Centurion ]
Prócz scyzoryka i krzesiwa przydałby Ci się jeszcze słownik... "bez ludna" :D
MarcusFenix [ Konsul ]
[8] :DD
[43] oj tam mały błąd przy pisaniu
[41] a jak miałem napisać "mam dla was zagadkę" ?? tylko taki przyszedł mi pomysł do głowy ;)
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
1. komórkę, PSP i zapałki/zapalniczkę
2. Szukam pożywienia i buduje schronienie
Halucyn89 [ Senator ]
1.Kompa z netem
2.Weszedłbym na kompa z netem i weszdełbuym na GOL-a i spytał co robić i wołał po pomoc, ale odpowiedż byłą by:
1/10
miczek2008 [ Konsul ]
1.Wybieracie się na bez ludną wyspę możecie zabrać max 3 najważniejsze rzeczy które wybierzecie ???
Scyzoryk, latarke i zestaw baterii
2.Rozbija się was statek pasażerski na na środku Pacyfiku i o własnych siłach dopływacie do bez ludniej wyspy co robicie najpierw ?????, akcja niczym z serialu LOST czy filmu Cast Away:po za światem :P
Szukam jedzenia

WrednySierściuch [ Pretorianin ]
1. Kryptę + GECK + małą walizkę z czerwonym przyciskiem należącą do prezydenta USA
2. Naciskam przycisk i wszystko robi się bezludne
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
1. Jedzenie, Nóż i Bombę (< TO ostatnie jak bym nie wytrzymał)
2. Robił bym Pajacyki i pompki no i oczywiście brzuszki.

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
1. samolot
buahahaha wygrałem jestem najmadrzejszy i co!!!!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Nóż, siekierę i karton zapalniczek :P Buduję domek i bawię się w Robinsona, kto będzie moim Piętaszkiem?