GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie na inteligencje

31.05.2009
21:22
smile
[1]

MarcusFenix [ Konsul ]

pytanie na inteligencje

Mam dla was 2 pytania na inteligencje

1.Wybieracie się na bez ludną wyspę możecie zabrać max 3 najważniejsze rzeczy które wybierzecie ???
ja bym wybrał : scyzoryk,krzesiwo i .... sam nie wiem :D

2.Rozbija się was statek pasażerski na na środku Pacyfiku i o własnych siłach dopływacie do bez ludniej wyspy co robicie najpierw ?????, akcja niczym z serialu LOST czy filmu Cast Away:po za światem :P

31.05.2009
21:24
[2]

mirionis [ Konsul ]

1. nic, wszystko co potrzebne do życia jest na wyspie
2. obchodze wyspe w kółko

31.05.2009
21:27
[3]

power gracz [ Cwaniak ]

1.jakis noz...krzesiwo...moze koc do spania :D
2.ide szukac jedzenia,jesli takowego nie posiadam

31.05.2009
21:32
smile
[4]

Deepdelver [ Legend ]

1. szlafmycę, srebrny wizytownik i pamiątkową szarfę z kolonijnej olimpiady
2. pozbywam się wyrzuconych na brzeg szczątków statku, zacieram swoje ślady i chowam się w głębi wyspy

31.05.2009
21:36
[5]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

1. Komórkę, jakieś dziwaczne urządzenie to tworzenia zasięgu i... nie wiem
2. Korzystam z przedmiotów z pkt. 1.

31.05.2009
21:40
[6]

I Love Her [ Konsul ]

Nóż, krzesiwo i.... nie wiem... może gazetkę porno? W końcu jakoś trzeba zajmować czas :P

31.05.2009
21:40
smile
[7]

Regis [ ]

1) nóż, leżak i dużo kremu z filtrem
2) kopię grajdołek i rozkładam leżak

31.05.2009
21:40
[8]

Aen [ Anesthetize ]

1. Płyta CD, plastikowy miecz świetlny, żarówka
2. Podchwytliwe pytanie...Hmm, zapewne energiczna masturbacja

A teraz pytanie na inteligencję do ciebie - Co te pytania mają wspólnego z pytaniami na inteligencję?

31.05.2009
21:41
[9]

Radin [ Konsul ]

1. Nóż, telefon satelitarny i namiot.
2 Obchodzę wyspę, by dowiedzieć się czegoś o niej.

31.05.2009
21:42
[10]

HumanGhost [ Senator ]

1: Telefon satelitarny na baterie słoneczne; Wielofunkcyjny nóż myśliwski z kompasem; Sztucer i 250 sztuk amunicji.

2: Szukam śladów życia i zbieram wszystkie rzeczy, które może wyrzuca na brzeg po katastrofie statku.

31.05.2009
21:42
[11]

eryk10 [ Legionista ]

1.Nóż, GPS, Koc
2.Oglądam całą wyspę

31.05.2009
21:45
[12]

quaku [ Konsul ]

1. Gitarę, laptopa z dostępem do internetu i piękną kobietę.
2. Robimy to na plaży z radości, że żyjemy.

HumanGhost - Dlaczego właśnie 250 sztuk? Dlaczego nie 251?

31.05.2009
21:46
[13]

ero_sk [ THC ]

Zakładając że była by to wyspa tropikalna, to wziął bym ze sobą:
1. Maczetę
2. Krzesiwo
3. Karabin snajperski z amunicją oczywiście;)

Co do pytania drugiego, raczej mało prawdopodobne aby po męczącym dopłynięciu do wyspy starczyło komuś sił na obejście jej do koła. Ja poszukał bym jakiegoś schronienia w pierwszej kolejności, później rozejrzał się za źródłem wody pitnej.

31.05.2009
21:48
[14]

Kherlon [ Lazy Hero ]

1. naładowany, działający telfon satelitarny. Wydostaję się z wyspy :)
2. Oglądam całą wyspę.

31.05.2009
21:57
[15]

Gmp3 [ Konsul ]

1 Macgyvera.. no cóż więcej do przeżycia nie trzeba.
2a Pobiegłbym do bunkru i nie wpisałbym 4, 8, 15, 16, 23, 42. Jeżeli świat by się nie skończył, napisałbym lepszy scenariusz.
2b Poszukałbym więcej piłek.

31.05.2009
22:16
smile
[16]

Mały eS [ Kizior ]

Wersja nr 1-przygodowa

1] Zapalniczkę, nóż, dużo żarcia i picia.
2] Obczajam wyspę->zbieram materiały->buduję tratwę->wybijam z wyspy->wracam do szarych bloków. :) (W międzyczasie uczę się pływać).

Wersja nr 2-komfortowa

1] Telefon satelitarny (w końcu mamy ten XXI wiek), trochę żarcia i coś do chlania.
2] Wzywam pomoc, a następnie sącząc piwko czekam na ratunek, który niebawem przybędzie. :)

31.05.2009
22:18
[17]

Mazio [ Mr Offtopic ]

1. cukier
2. drożdże
3. aparat do pędzenia bimbru

31.05.2009
22:21
[18]

PatriciusG [ pink floyd ]

Castoramę i dziewczynę.
Zbudowałbym sobie tam domek, zasadził coś i żył sobie tam.

A pierwsze co bym zrobił to zrobił bym sobie latrynę.
Każdy kto by przeżył jak (hipotetycznie) ja wtedy by się zesrał ze szczęścia.

31.05.2009
22:22
[19]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

1) Nóż, krzesiwo, ubrania.
2) Zbudował szałas.

31.05.2009
22:25
[20]

Zultab [ Konsul ]

1.
-1000000000 zl

2.Przespałbym sie w hotelu a potem poszedł zjesc do makdonalda
Przeciez one wszedzie są to na bezludnej wyspie by nie było -.-

31.05.2009
22:25
[21]

vien [ łowca pip ]

telefon satelitarny, wode, jedzenie

dzwonie po pomoc i czekam

31.05.2009
22:29
smile
[22]

Retox128 [ Konsul ]

Komórke, Xboxa (+ TV), dziewczyne.

31.05.2009
22:30
[23]

Nikos007 [ Konsul ]

1.Helikopter, kumpla, paliwo.
2.Poszukałbym schronienia.

31.05.2009
22:31
[24]

mineral [ Senator ]

1. Motorówkę
2. Benzynę
3. Dziewczynę

Napiłbym się mleka kokosowego, o!

31.05.2009
22:34
[25]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Pyt. 1:
1.1 Krzesiwo
1.2 Nóż
1.3 Pontot

Pyt. 2:
Znajduję miejsce na nocleg.

31.05.2009
22:37
[26]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

1. Laptop z internetem
2. Komórka
3. Jakąś laskę ;)

Później piszę do rodziny przez gg, żeby przysłali pomoc ;P

31.05.2009
22:41
smile
[27]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Pyt 1.
- Helikopter
- Pilota
- Paliwo

Pyt 2.
-Wsiadł do helikoptera z pilotem i poleciał do domu.

31.05.2009
22:42
[28]

Robert542 [ Legend ]

1. Dżem truskawkowy, stary dywan i klamkę.
2. Najpierw oczywiście wykopię dół, po czym zakopię w nim zerwaną z drzewa gałązkę.

31.05.2009
22:42
[29]

Koksik590 [ Pretorianin ]

Pyt.1
Xbox 360
TV
i kilka gier

Pyt.2
Szukam gniazdka

31.05.2009
22:45
smile
[30]

ero_sk [ THC ]


1.Helikopter, kumpla, paliwo.


Wszyscy tu o dziewczynach, a ty że kolegę? ;)

31.05.2009
22:45
[31]

Kozi89 [ Legend ]

1. Luksusowa łódź z zapasem paliwa i żywności.
2. Odpływam z wyspy.

31.05.2009
22:49
[32]

kosik007 [ FreeLancer ]

1. łyżeczkę, segregator, ptasie mleczko
2. okopałbym się i czekał na Niemców

31.05.2009
22:55
[33]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

1. Jakąś galerie handlową(żeby mieć wszystkie potrzebne produkty, urządzenia itp), pewną kobietę (choć to nie rzecz) i prąd.
2. Idę się odlać.

31.05.2009
22:57
[34]

Hishyayo Mikito [ Pretorianin ]

1. Nóż, filtr wodny na baterię słoneczną i Carmen Electre.
2. Poszedłbym szukać cywilizacji na wyspie.

31.05.2009
22:59
[35]

Mac94 [ TF2 Player ]

ero_sk ---> Grasz w TF2? ; D

1. Jakiś nóż ale taki wielofunkcyjny ; D z nierdzewnej stali , ostrzony laserem ; DD
2. Bardzo odporny na wszystko namiot ; )
3. Laser -_- , krzesiwo .

Rozbiłbym namiot, rozejrzałbym po wyspie w poszukiwaniu pokarmu.

P.S. Ludzie dość z tymi technologiami bo to zupełnie bez sensu jest. Ale i tak najlepsze jest :
1. Laptop z internetem
2. Komórka
3. Jakąś laskę ;)

Później piszę do rodziny przez gg, żeby przysłali pomoc ;P


Z laską to po cholerę ci pomoc? ; D Sam nie możesz? A na serio to..jeśli płyniesz (lecisz) na bezludną wyspę wiedząc o tym to czemu później wzywasz pomoc? O_o?

BTW: Jest film z Tomem Henksem i właśnie trafia na bezludną wyspę. Proponuje obejrzeć dla tych myślą że bezludna wyspa to taki wyjazd na wakacje..xP

EDIT: Hishyayo Mikito -----> Cywilizacja na bezludnej wyspie? ; DDD

Tak właśnie o ten chodziło. Totalnie zrujnował moje myśli o życiu na bezludnej wyspie.
Autor wątku samo podał nazwę filmu ; D czyli Cast Away

31.05.2009
23:01
[36]

ero_sk [ THC ]

Jest film z Tomem Henksem

To ten w którym gadał do piłki? Fajny film, pamiętam go. Dobra była scena jak się załamał kiedy stracił tą piłkę. Zna ktoś tytuł? Obejrzał bym sobie.

31.05.2009
23:11
[37]

sebekg [ Senator ]

1. Wezme tylko noz i przewodnik po tej wyspie:D skoro na nia jade to wiem gdzie i na jak dlugo:)
2. Co robimy, wiadomo co szukamy czy Ktos jeszcze jest na tej wyspie. Jezeli nie trzeba zaczac szukac noclegu a potem wody i jadla. Skoro na nia trafiamy po wypadku, to jeszcze nie wiemy ze jest bezludna prawda, chyba logiczne:)

31.05.2009
23:23
smile
[38]

Mac94 [ TF2 Player ]

2. Co robimy, wiadomo co szukamy czy Ktos jeszcze jest na tej wyspie. Jezeli nie trzeba zaczac szukac noclegu a potem wody i jadla. Skoro na nia trafiamy po wypadku, to jeszcze nie wiemy ze jest bezludna prawda, chyba logiczne:)

Mocny jesteś ; ]

31.05.2009
23:25
smile
[39]

Lukis' [ Generaďż˝ ]

bez ludna...że nikt nie zauważył...

31.05.2009
23:30
[40]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

ero_sk --->Cast Away:poza światem

31.05.2009
23:32
smile
[41]

l3miq [ Konsul ]

Pytanie na inteligencje? Chyba za bardzo sobie posłodziłeś matole.

31.05.2009
23:34
[42]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Na wypadek gdybym był na bezludnej wyspie to nie zapłacił bym ZUS'u i Skarbówki. Nie musiałbym się martwić o ratunek, bo te skur*** same by mnie znalazły :D

01.06.2009
00:05
smile
[43]

Dundersztyc [ Centurion ]

Prócz scyzoryka i krzesiwa przydałby Ci się jeszcze słownik... "bez ludna" :D

01.06.2009
09:58
[44]

MarcusFenix [ Konsul ]

[8] :DD

[43] oj tam mały błąd przy pisaniu

[41] a jak miałem napisać "mam dla was zagadkę" ?? tylko taki przyszedł mi pomysł do głowy ;)

01.06.2009
10:02
[45]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

1. komórkę, PSP i zapałki/zapalniczkę
2. Szukam pożywienia i buduje schronienie

01.06.2009
10:03
[46]

Halucyn89 [ Senator ]

1.Kompa z netem
2.Weszedłbym na kompa z netem i weszdełbuym na GOL-a i spytał co robić i wołał po pomoc, ale odpowiedż byłą by:
1/10

01.06.2009
10:06
[47]

miczek2008 [ Konsul ]

1.Wybieracie się na bez ludną wyspę możecie zabrać max 3 najważniejsze rzeczy które wybierzecie ???
Scyzoryk, latarke i zestaw baterii
2.Rozbija się was statek pasażerski na na środku Pacyfiku i o własnych siłach dopływacie do bez ludniej wyspy co robicie najpierw ?????, akcja niczym z serialu LOST czy filmu Cast Away:po za światem :P
Szukam jedzenia

01.06.2009
11:33
smile
[48]

WrednySierściuch [ Pretorianin ]

1. Kryptę + GECK + małą walizkę z czerwonym przyciskiem należącą do prezydenta USA

2. Naciskam przycisk i wszystko robi się bezludne

01.06.2009
12:38
[49]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

1. Jedzenie, Nóż i Bombę (< TO ostatnie jak bym nie wytrzymał)

2. Robił bym Pajacyki i pompki no i oczywiście brzuszki.

01.06.2009
12:42
smile
[50]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

1. samolot

buahahaha wygrałem jestem najmadrzejszy i co!!!!!!!

01.06.2009
12:47
[51]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Nóż, siekierę i karton zapalniczek :P Buduję domek i bawię się w Robinsona, kto będzie moim Piętaszkiem?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.