GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pure vs Fuel x360

31.05.2009
21:08
[1]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

Pure vs Fuel x360

ktora lepsza?

31.05.2009
21:11
smile
[2]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Pytanie: FUEL już wyszedł ?
Odpowieź : NIE


Pytaj w czerwcu...

31.05.2009
21:14
[3]

Thun [ Generaďż˝ ]

Zależy czego szukasz...

Pure to tylko "quady" i średnia ocen 85%

Fuel to... "największy teren w grach komputerowych.. bla bla bla" a pierwsze oceny to średnia 63% i po pierwszych "Oh, ach, jakie świetnie wyglądające tereny" w następnych godzinach "nuudaa".

Wniosek? Poczekaj na więcej ocen i recenzji Fuel'a a jak nie to bierz Pure :)

31.05.2009
21:14
[4]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

no ta ale mozna kupic juz teraz pure, lub pre order fuel

31.05.2009
21:21
[5]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

No ta, ale chodzi o to, ze nie moga Ci odpowiedziec na pytanie bo gra nie wyszla jescze i w nia nie grali. Maja takie same pojecie o tym, ktora gra jest lepsza jak i Ty. Czyli male, opierajace sie na recenzjach.

31.05.2009
21:22
[6]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

O Fuel się nie wypowiem, ale Pure polecam. Świetna rozrywka.

03.07.2009
12:15
[7]

Fat 238 [ Konsul ]

Fuel? Polecam osobiście pure, świetna grafika i wyśmienicie się gra.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.