PATORIKKU [ Pretorianin ]
Pure vs Fuel x360
ktora lepsza?

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Pytanie: FUEL już wyszedł ?
Odpowieź : NIE
Pytaj w czerwcu...
Thun [ Generaďż˝ ]
Zależy czego szukasz...
Pure to tylko "quady" i średnia ocen 85%
Fuel to... "największy teren w grach komputerowych.. bla bla bla" a pierwsze oceny to średnia 63% i po pierwszych "Oh, ach, jakie świetnie wyglądające tereny" w następnych godzinach "nuudaa".
Wniosek? Poczekaj na więcej ocen i recenzji Fuel'a a jak nie to bierz Pure :)
PATORIKKU [ Pretorianin ]
no ta ale mozna kupic juz teraz pure, lub pre order fuel
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
No ta, ale chodzi o to, ze nie moga Ci odpowiedziec na pytanie bo gra nie wyszla jescze i w nia nie grali. Maja takie same pojecie o tym, ktora gra jest lepsza jak i Ty. Czyli male, opierajace sie na recenzjach.
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
O Fuel się nie wypowiem, ale Pure polecam. Świetna rozrywka.
Fat 238 [ Konsul ]
Fuel? Polecam osobiście pure, świetna grafika i wyśmienicie się gra.