GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Daggerfall

31.05.2009
19:53
smile
[1]

stalowe gacie [ Konsul ]

Daggerfall

Pamiętacie tą grę? Kto grał w to/przeszedł/ile miał lat/miłe wspomnienia związane z tą grą?

31.05.2009
19:54
[2]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Grałem w to chwilę. Pamiętam ogromny świat i mnóstwo bugów :P

31.05.2009
20:06
[3]

Kosiciel [ Konsul ]

W końcu nie od czapy zwany był Buggerfallem.

31.05.2009
22:58
[4]

Iselor (Łódź) [ Pretorianin ]

Jeden z nielicznych tytułów, który mam piracki. Szukam od wielu lat oryginała:( A w Polsce było tylko 300- 400 oryginalnych egzemplarzy.

31.05.2009
23:04
[5]

Wreaker [ Pretorianin ]

^ Które sprzedawano tylko w stolycy. Sama gra jest niezła, ale potrzebowała jeszcze parunastu miesięcy wytężonej pracy.

01.06.2009
00:11
smile
[6]

zombie czu-czu [ Ja ]

aaaa to byly lata :D

01.06.2009
00:15
smile
[7]

qLa [ MPO Medic ]

Wreaker
Wiec stolica Polski jest widocznie Slask :D Bo mam oryginal :D

01.06.2009
00:46
smile
[8]

Mastyl [ Legend ]

Całe miesiące spędziłem w podstawówce nad tą grą... przemierzanie bezkresnych pustkowi, klimat tajemnicy, dworskich i politycznych intryg.

No i świat - mimo, że mapa obejmowała tylko Iliac Bay, świat był wielokrotnie większy niż ten z Morrowinda i Obliviona. A spójrzcie na mapę Tamriel , i zobaczycie, że Iliac Bay fizycznie jest dużo mniejsze niż Vvardefell albo Imperial Province.

01.06.2009
00:51
[9]

slayn [ Konsul ]

Zastanawiałem się ostatnio czy nie zagrać w to po raz 1, ale myślę że nie bedzie takiego efektu jaki byłby ładnych pare lat temu ;)

01.06.2009
11:40
[10]

Wreaker [ Pretorianin ]

@qLa

Serio? Przypadek jeden na 40 milionów ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.