GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry, które zostały w waszej pamięci

31.05.2009
13:16
smile
[1]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Gry, które zostały w waszej pamięci

Które gry zostały do dnia dzisiejszego w waszej pamięci, których
baliście się, albo nigdy o nich nie zapomnicie.

Jeżeli o mnie chodzi to grą, którą zapamiętam to Carmageddon - zapamiętam tą grę do końca życia i jeszcze tą czerwoną mordę, której się strasznie bałem.

A jeżeli chodzi o gry nie na PC to była taka gra na Amigę, tylko nie pamiętam tytułu = - jeździło się lokomotywą, gra była na 3 dyskietkach, i tego nigdy nie zapomnę jak się włączało 3 dyskietkę to było straszne i nawet teraz mnie dreszcze przechodzą. Gdy się włączało 3 dyskietkę byli tam jakby robotnicy na tle tunelu i ten dźwięk rycia ;) Może ktoś pamięta tytuł.

Moje pierwsze gry PC to Kleopatra, Carmageddon, Gothic, Twierdza.

Właśnie zapomniałem dodać, że psychę to mi zniszczył SoF



31.05.2009
13:18
[2]

Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]

Papperboy - I gra na PC moja, TR I i dziadzio w lodówce chowany, GTA SA za CJa i stunty, Stalker I, Postal I.
Edit. I jeszcze Neverhood !

31.05.2009
13:19
[3]

Fett [ Avatar ]

<-- :)

Gry, które zapamiętam?
Transport Tycoon
High Seas Trader
Lost Dutchman Mine

Te na prawde stare

31.05.2009
13:20
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Mario, Contra, Ultimate Stuntman, FIFA 2001, Delta Force, Quake, GTA...

31.05.2009
13:21
[5]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Nie, ta gra o której mówię, to była taka szara, wszędzie tory, lasy i nie wiem czy za bardzo kolorowa, to było z kilka lat temu, więc za bardzo nie pamiętam.

31.05.2009
13:22
[6]

Damian1539 [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9106430&N=1

Nigdy nie możesz wymyślić czegoś sam tylko brać przykład od innych?

31.05.2009
13:22
[7]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Heroes of Might and Magic III
Heroes of Might and Magic IV
Mass Effect

31.05.2009
13:23
[8]

Bajt [ Ariakan ]

I jeszcze do tego zla kategoria...

31.05.2009
13:23
[9]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Jak byłem mniejszy, to się bałem duszków z pacmana ...

31.05.2009
13:25
smile
[10]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Pierwsza część Księcia Persji i Soldier Of Fortune.

Księcia za to,że ostatecznie przekonał mnie do gier komputerowych. SOF za urywające się kończyny po strzałach z byle pukawki. Oj tak,ta gra zryła mi ostro psychę.

Ponadto - GTA III,Rayman 2,Tekken,Mario Kart 64,Mario 64,Legend of Zelda.

31.05.2009
13:26
[11]

axel1 [ LaCroix ]

Pierwsza wstępna...

31.05.2009
13:32
[12]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Manic Miner - Zwłaszcza muzyczka na początku zapada w pamięc :D
Prince Of Persia - Chyba moja pierwsza gra na PC.
Grand Prix
Death Rally - Wciągająca.
Simon The Sorcerer 2 - Pierwsza przygodówka.

31.05.2009
13:33
[13]

zombie czu-czu [ Ja ]

Doom

31.05.2009
13:37
[14]

lo0ol [ Jónior ]

Mimo tego, że od dawnaaaa w nic nie gram to:
- wszystkie Wolfensteiny
- Atlantis The Lost Tales
- Diablo 2
- Rally Championship 2000
- Micro Mashines
- Moonstone

31.05.2009
13:40
[15]

GumiS™ [ Veni, Vidi, Vici ]

Transport Tycoon
Theme Park World
Settlers II
Gex ( czy jakos tak to się pisało [ PSX ] )
Medieval
Gran Turismo

z Amigii to były "Off" i "Świąteczna Awiaria" bodajże tak się nazywa. Chodziło się mikołajem i zbierało prezenty


Pewnie jeszcze jakieś gry by się znalazły ale nie pamiętam tytułów

31.05.2009
13:40
[16]

kobe47 [ Essaywhuman?! ]

MGSy, ICO, Okami. z gier PC to chyba nic

nooo ii Gran Turismo 2 i 4 :)

31.05.2009
13:43
[17]

RaZoR_247 [ Trigen ]

-Max Payne
-GTA 2
-Delta Force: Land Warrior
-Need For Speed 3

31.05.2009
13:44
smile
[18]

Michael_999 [ Ezio Auditore de Firenze ]

Prince of Persia: Warrior Within

Za ciekawą fabułę, grafikę, animację postaci, świetny system walki i klimat :)

31.05.2009
13:50
[19]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

- Gorky 17
- Ultima IX
- Deus Ex
- Fallout
- Earth 2150
- Clash

31.05.2009
13:55
[20]

raziel88ck [ Legend ]

Na pewno zostana w mojej pamieci takie gry jak

mafia
gta 3
carmageddon
soul reaver
max payne 2
half life 1 i 2
prince of persia piaski czasu
warcraft 3
need for speed 3, porsche unleashed
call of duty 4

jest ich wiecej ale nie chce mi sie wymieniac

natomiast balem sie kiedys

soul reaver
resident evil 2

31.05.2009
13:55
[21]

Lukis' [ Generaďż˝ ]

Gothic i KOTORY :)

31.05.2009
13:55
[22]

bezi 47 [ Pretorianin ]

Przede wszystkim to :

-Saper
-Call of Duty 2
-Sacred

31.05.2009
14:03
[23]

ppaatt1 [ Trekker ]

Silent hill 1 na PSX
Medal of honor cała seria (te na playstation tez)
Emeregency 2
Windowsowe gierki
Twierdza
Mafia
Fahrenheit
Mafia
Soldier of Fortune 2
Red Faction
Red Alert

31.05.2009
14:04
[24]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Black and White

Najwspanialsza gra jakawzyciu widzialem,nie moglem sie nadziwicjak oni to zrobili,wciagu sekundy mozna bylo zobaczyc male robaczki by po chwili widziec cala wyspe.
Dotej poryniema w grach tak fantastycznego sterowania. Ruchami reki robilismy znaki i graje interpretowala i pokazywala na ekranie, mozna byloglaskac chowanca jaki go karcic poruszajac myszka.
Bralismy kamien, rzucalismy go i w locie lapalismy go...magia i tyle.

Najlepsza gra w jaka gralem.

31.05.2009
14:15
[25]

EnX [ Konsul ]

Gothic, nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz w niego grałem (moja pierwsza gra cRPG) Zostały mi po nim same dobre wspomnienia, i do tej pory często do niego wracam.
Dungeon Keeper 2, przy tej grze także spędziłem mnóstwo czasu, mimo już brzydkiej grafiki, także często do niego wracam.

31.05.2009
14:20
[26]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Mafia, MoH : AA, Diablo 2, StarCraft ;)

31.05.2009
14:25
[27]

hipppciu [ Konsul ]

Jako, że w wiele gier nie gram, a w klasyki raczej nie grywałem, najbardziej w pamięć zapadł mi Mass Effect.

31.05.2009
14:54
smile
[28]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

Super Mario Bros 3 i Asterix na NES. Moje pierwsze gry. A jeśli chodzi o PC to nigdy nie zapomnę Call of Duty. W przyszłości będę kilka razy do niej wracał.

31.05.2009
15:04
[29]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Ta gra o której mówię to związana była coś z Syberią, lokomotywa, gra na 3 dyskietkach, były mamuty. Pomóżcie.

31.05.2009
15:26
[30]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

-Carmageddon, trochę chore ale teksty i achivmenty boskie.
-Prince of Persia(pierwsza!), pierwszy "zaskakujący" układ walki, jak na tamte czasy...
-Historic, moja pierwsza gra ;) łza się w oku kręci.
-Gothic I,II najlepsza gra cRPG w jaką grałem.
-Gothic 3 NAJGORSZA gra cRPG w jaką grałem-->wryła się w pamięć, takiej ilości bugów w życiu nie widziałem:D
-Quake 2 7 lat gry na multi...
To raczej tyle, wymieniłem starsze gierki:)

31.05.2009
15:28
smile
[31]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

Platformówki (Mario itp), Heroes III (najlepsza strategia ever), GTA Vice City, i wiele innych...

31.05.2009
15:30
[32]

peterkarel [ Pool Shark ]

Vida i Teresa ahh te pixelowate cycuszki :D

---> Vida

---> Teresa

31.05.2009
15:33
[33]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Crash z PS One
Gothic
Mafia
GTA III
Heroes III
Twierdza
CoD 2 i 4

31.05.2009
15:47
[34]

SisioreX™ [ Legionista ]

Zapamiętam Mafie za zakończenie i fabułę, GTA:VC że to pierwsza giera którą zainstalowałem.

31.05.2009
15:56
smile
[35]

AvengerXXX [ Konsul ]

https://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=665 <----
Tą grę zapamiętam na długo. Może nie była to moja pierwsza gra ale mi się bardzo podobała.

31.05.2009
16:29
[36]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Na PC:
Mafia
Beyond Good & Evil
CoD 1 i 2
GTA Vice City, San Andreas
TES III Morrowind
Gothic 2
Painkiller

Na Pegazusa:
Tanks i Micro Machines

Na PS2
God of War 1 i 2

31.05.2009
16:53
[37]

slayn [ Konsul ]

Black and White
Monster Hunter 2
Doom 95
Wolfenstein 3d
Dune 2
Baldurs Gate 2
Quake 2 i 3 ;)

31.05.2009
16:54
[38]

Halucyn89 [ Senator ]

mafia
hitman 2
medal of honor na PSX
Call of duty

31.05.2009
16:58
[39]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Manhunt
Wszystkie Hitmany
Max Payne
CoD 4 --> jedyny CoD, którego singleplayer nie odrzucił mnie po godzinie gry :)

No i pamiętny PEGAZUS i Contra na 2-óch :)

31.05.2009
17:24
[40]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

Zaczne od ulubionych
Baldurs Gate 1+dodatek (nie wiem dlaczego ale 2 juz mi nie podeszla)
Planescape Torment (co prawda wachlowanie dyskami juz nie fajne ale mimo wszystko opowiesc pierwsza klasa)
Commandos 1 (klasa sama w sobie)
Star Craft (nie jestem uber powach w rts ale mimo wszystko miod plynacy cala geba)
World of Warcraft (cholera gralem na privach ale przechodze na oryginal juz za 2 miesiace)
Half Life (pierwsza gra gdzie gralem i sie balem)
System shock (JOOOIN USSSSSSS i to by bylo tyle)
Mad dog mccree (pierwsza moja gra na cd pc :)
Doom (heh tego wyjasniac nie musze)
Cywilizacja (na amidze :)
Liero (godziny przegrane w pracy)

31.05.2009
17:27
[41]

Klapaucjusz [ Konsul ]

Sqater po Liftingu --->

Transarctica --

31.05.2009
17:31
smile
[42]

sepultura fan [ Konsul ]

Masa gier z pegasusa :) i wszystkie po kolei Pro evolution soccery.

I po za tym:

Exhumed(powerslave) na psx
Tekken 3 na psx
Colin 2 psx
Ace combat 3 psx
Tenchu 2 Psx
Nightmare creatures 2 psx

Resident evil 4 PS2
GUN PS2
Cold Fear PS2

Far Cry PC

31.05.2009
17:32
[43]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Half-Life 1 i 2 + epizody
Age of empires 2 i 3

31.05.2009
17:36
[44]

Deepdelver [ Legend ]

Gry, które najmocniej zapadły mi w pamięć:

C64:
Highnoon
Samurai Warrior
The Last Ninja
Bruce Lee
Dig Dug
Lazy Jones
Detective Story
Nebulus ++

AMIGA:
Gobliins 2
Lost Dutchman Mine (Fett, gratuluję gustu :))
Shadow of the Beast
North & South
Defender of the Crown
Curse of Enchantia
UFO: Enemy Unknown
Mortal Kombat
Ishar
Golden Axe
Superfrog
Another World
Flashback
SWOS
Moonstone
Cannon Fodder
Worms

BLASZAK:
Sanitarium
Blade Runner
Planescape: Torment
Neverhood
Max Payne
Shogun: Total War
Beyond Good & Evil
Baldur's Gate (obie części)
Sam & Max: Hit the Road
Curse of Monkey Island

N64:
Legend of Zelda: Ocarina of Time

31.05.2009
18:05
[45]

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]

Deepdelver bardzo ładny zestaw gier.
Flashback na Amigę to jeden z tytułów, które mi także zapadł w pamięć.

AMIGA (500):
Flashback
Wings
Civilization
North and South

PIEC:
Betrayal at Krondor
Fallout 1
Fallout 2
Shogun: Total War
Secret of Monkey Island
Quest for Glory 4
Jagged Alliance 2

Te pierwsze przyszły mi do głowy ale gdybym miał wybrać tę "naj" to chyba Civilization na Amigę.

31.05.2009
18:10
[46]

MrxPL [ Pretorianin ]

Mi w pamieci pozostaly gry:

Beyond Good & Evil
GTA Vice Cty
FreeSpace 1 & 2

31.05.2009
18:13
[47]

Bartesso94 [ Legionista ]

Kapitan Pazur
Mafia
Medal of Honor
Serious Sam
Commandos 2
Thief
Far Cry
Half Life
GTA: Vice City, San Andreas
Age of Empires 2, 3 i dodatki
Diablo II
Max Payne 1 i 2
Re-Volt
Robin Hood: Legenda Sherwood
Sid Meier's Pirates
Gothic 1, 2 i Noc Kruka
Call of Duty

Jak sobie przypomnę to wypisze jeszcze inne :)

31.05.2009
19:46
[48]

Kamiot [ Tajniak ]

Max Payne, pamiętam jak zawsze bałem się w to grac.

31.05.2009
19:47
[49]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

Max Payne, Mafia, GTA Vice City, GTA IV, WIedźmin

31.05.2009
19:56
[50]

Śmiałuś [ Nudziarz ]

Serious Sam, za obrzyganą klawiaturę po spędzonej nocy ( bez skojarzeń [: ) z ową grą ;P

31.05.2009
19:57
[51]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Burnout Paradise (moment zdobycia licencji Burnout Elite był tak wspaniały... wiele godzin trudów, męczarni i walki o ten tytuł z... ruchem ulicznym).
Grand Theft Auto Vice City (KLIMAT!)
Guitar Hero III ("The devil bowed his head because he knew that he'd been beat!" iiiii KOOONIEC!)
I parę innych pewnie też by było :D

31.05.2009
20:02
[52]

Rendar [ Srokaty Konik ]

GTA VC
Transport Tycoon
Cywilizacja
Mafia
Doom
Quake 1
Carmagedon 1 2

31.05.2009
20:30
[53]

Igierr [ Isilven ]

na PS to Resident evil 3, parasite evil 2 i dino crisis 2
na PC Bioshock, gothic, wiedźmin, stalker
dlaczego akurat te? Bo są to gry w które najlepiej mi się grało, tj najbardziej zachwycały i wciągały.

31.05.2009
20:36
smile
[54]

gandalf2007 [ Konsul ]

Szczylem będąc ( 11 lat) zagrałem po raz pierwszy w Alien vs Predator 2 O ilie kampania predatorem nie była taka zła to Marines Było straszne. Potem bałem się po korytarzu sam chodzic i do piwnicy po kompot takie miałem czarne myśli. Za każdym razem jak na ekranie wyskakiwała morda ( wyskakująca morda ? ) to aż mnie odsuwało od monitora.

31.05.2009
20:38
[55]

Kłosiu [ Senator ]

Lost Patrol na Amige. Genialna gra, ile ja przy tym przesiedzialem :). Na PC to nie to samo, grafa byla o wiele gorsza. Na koncu przeprowadzalem caly patrol do bazy bez strat z zamknietymi oczami ;P.
North&South, pierwsza gra z multi we dwoch na jednym kompie :D. Tez sie przy tym nagralo sporo.
Diablo 1 i Quake 1, pierwsze gry gdy gralo sie po lanie. Sciagalo sie na weekend kompy z okolicy do jednego domu i gralo przez lacze szeregowe 24h na dobe. Padnieci byli wymieniani przez swiezych ochotnikow :). Krush, kill & destroy, czyli slynne KKND, swietny rts, nadajacy sie dobrze na gre po lanie :). Warlords 2, gralo sie w to po 4-6 ludzi na jednym kompie, tura trwala godzine :D. Ech stary juz jestem... ;).

edit: Deepdelver --> Moonstone! Zapomnialem o tych epickich pojedynkach. Tez sie w to gralo na 4 na jednym kompie, byl czas, gdy to byl absolutny hit :D.

31.05.2009
20:48
smile
[56]

PC-Maniac [ Konsul ]

Cold Fear - gdy grałem pierwszy raz w to, było po 23 i byłem na bani, a schiz taki miałem że kurwa mać (zombiaki skaczące z sufitu i wyskakujące zza rogu były konkretne)

31.05.2009
20:52
[57]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Wiele takich było, ale coś mi się stało po Half-Life 2. Jak mam takie dziwne sny, albo odczucia, to podświadomie kojarzę je z HL2, nawet jak nie mają logicznego związku. :)

31.05.2009
20:54
[58]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Commodore 64:
- Montezuma Revange (moja pierwsza gra ever)

Atari 130XE:
- Spiky Harold (moja pierwsza gra na atari 8bit)
- Draconus
- Misja
- Fred
- Robbo
- Klatwa

Amiga:
- Body Blows
- Lotus 3
- Cannon Fodder
- Settlers

PC:
- Prince of Persia
- Bad Street Brawler (moja pierwsza gra na PC XT)
- Ufo: Enemy Unknown
- System Shock
- Betrayal at Krondor
- Ultima 8
- Thief

31.05.2009
21:17
smile
[59]

Tasak221 [ Pretorianin ]

Acha wiec tak :

-Mario (wiadomo)
-Night mare creatures (czy jakos tak zawsze bałem sie grać w tą gre bez taty w pokoju stare czasy :D )
-Carmagedon
(Gta 1,2)
Wszystko

31.05.2009
22:25
[60]

mirionis [ Konsul ]

Mario, Dr Mario
Gothic II

31.05.2009
22:49
smile
[61]

YogiYogi [ Konsul ]

- River Raid (C64/Atari 65/130xe)
- Draconus - C64 megaladniejszy niz na Atari :)
- Montezuma's Revenge
- Ghostbusters - tylko raz - RAZ - udalo mi sie tego Balwanka na koncu pokonac...i Wielkiego Gozera. A gralem setki razy w to
- International Karate+ (grafika na C64...)
- Wings Of Fury (Amiga)
- Shadow Of The Beast (Amiga - muzyka...)
- Flight Simulator 5 na PC - ilez to bylo emocji, ta wektorowka prezentujaca New York...
- Supremacy - C64 :) - kto to pamieta ?
- Bruce Lee
(cholewcia, wiekszosc gier pamietam z 8bitowcow...)
- Spy vs Spy 1,2, i 3 - aczkolwiek 2 byla chyba najfajniejsza

no i wiele wieczorow nad Lands Of Lore - przeszedlem to na monitorze czarno-bialym...

- Doom 2
A potem to dopiero Unreal mnie zachwycil - jak ujrzalem nocne niebo nad wioska a na nim dwa ksiezyce

- teraz to juz masowka panie...nic mi nie zapada w pamieci - no moze Doom 3

31.05.2009
22:52
[62]

Pathlogan [ Pretorianin ]

-Mafia
-Wiedźmin
-Gears of War

01.06.2009
07:58
[63]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Damiam1539 [6] --- > Od nikogo pomysłu nie ściągałem, tylko przypomniały mi się stare gry.

===Schejkimenn=== [10] --- > Nie złe spostrzeżenie. Sam byłem zafascynowany grą Soldier Of Fortune i te odpadające nogi, głowy i ręce.

Klapaucjusz [41] --- > Dzięki wielkie. Szukałem tej gry nie jeden rok i nareszcie zobaczyłem i mogę powiedzieć na 99,9 % - to ta gra :)

01.06.2009
08:32
[64]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

Spy vs Spy na Atarynce (kupa wyśmienitej zabawy)
Knight Lore na Spektrzaku (ta "trójwymiarowa" grafika!)
Gremlins, Spiderman na Commodorze (ile się wtedy namyślało, ile razy słowniki wertowało)

Z nowszych to:
Day of the Tentacle
Planascape: Torment
Najdłuższa Podróż

01.06.2009
08:52
[65]

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]

Kłosiu

Przechodziłeś Lost Patrol na Amigę z zamkniętymi oczami ? Ja nawet połowy drogi do bazy nigdy nie dałem rady, klimat gry świetny ale poziom trudności jak dla mnie odjechany w kosmos. I bardzo dobrze zresztą, w końcu taki patrol odcięty za liniami wroga cześciej mógł zginąć niż wrócić.

01.06.2009
09:08
[66]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Dużo tego było.

Atari:
Zorro, z uwagi na grafikę.
Alley Cat - za cholery nie chciał u mnie się wgrywać :)
Tarzan - ach, ta dżungla :)
The Last Starfighter - prawie jak Gwiezdne Wojny

Commodore
Hmmm... chyba nic specjalnie nie pamiętam z tego okresu. W sumie kupiłem (a raczej rodzice mi kupili) C-128 bez sensu, wtedy już wchodziły Amigi.
Chociaż nie - The Last Ninja 1 i 2 gra jak na swoje czasy absolutnie rewelacyjna. Chyba była też 3.

Amiga
Mnóstwo gier miło wspominam.
Wings - prawie symulator z ciekawą historią opowiedzianą w formie pamiętnika... szkoda, że nie miałem cierpliwości zagrać do końca.
Shadow of the Beast
Warzone
North & South
Dune (pierwsza)

PC, xbox360
Za dużo tego, mało gier zostaje na dłużej w pamięci - zwłaszcza konsolowych. Poza tym w konsolowe gram stale ;)

Knights of the Old Republic 1 i 2
Seria X-Wing, Tie-Fighter itp.
Vampire Masquarade: Bloodlines

01.06.2009
09:10
[67]

Snakepit [ aka Hohner ]

Ewidentnie Shadow Warrior :)

01.06.2009
09:11
[68]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Za długo by wymieniać, większość gier, w które gram zapadają w pamięć, a te które nie, nie są warte uwagi :P

01.06.2009
09:40
smile
[69]

Ski_drow [ Konsul ]

Mafia
Hitman

01.06.2009
10:31
smile
[70]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

Mafia - Klimat, fabuła, zakończenie
TES II Morrowind - pierwszy cRPG w którego grałem, fabuła, i do dzisiaj nie wiem jak Bethesda wpakowała tak wielki świat, tyle questów i wyśmienitą na ówczesną grafikę na jednej plycie CD
Beyond Good & Evil - sztuka
Fable - klimacik basni dla dorosłych, możliwość bycia w związku małżeńskim, zmiana orientacji seksualnej, burdel ;p wystaczająca ilość zbroi i skillów
Second Sight - Imo z tych gier, w które grałem ta ma najlepszą fabułę
Call of Cthulhu: DCotE - niesamowity klimat, możliwość samobójstwa na wskutek nadmiernych wstrząsających przeżyć, brak celownika i męczące się ręce przy dłużyszm trzymaniu celownika przy oku
Shadow of Colossus - kolosy, jak to mój kumpel powiedział "to nie jest sztuka dla gry, to jest gra dla sztuki" coś w tym jest :)
God of War 1 i 2 - iście epicki rozmach przygod najbardziej chyba charyzmatycznego i cynicznego bohatera w historii gier, drugiego takiego Kratosa nie będzie :D
BLACK - wybuchy, efektowne strzelaniny i ogólnie pojęta grafika wyciskająca niemalże wszystkie soki z PS2, a po za tym to świetna fabuła, klimat i filmowe dosłownie przerywniki filmowe między misjami
DBZ: BT3 - masa ilośc ciosów, postaci, aren, ekscytujące pojedynki, ilość trybów gry, cell-shadingowa grafika, pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza PS2, a tym bardziej dla fanów Dragon Ball
seria Resident Evil - 4 była wyśmienita, ale nie wciągnęła mnie tak jak 1, 2, 3 czy Code Veronica X, wiadomo czemu :)
Mortal Kombat - do częsci 4 do dzisiaj nie ma takiej serii bijatyk
PoP na Amigę to było coś :)
Another World - napisana przez jednego gościa, na stałe wpisała się do kanonu, takiej przygody nie przeżyjesz nigdzie indziej



[57]Wiele takich było, ale coś mi się stało po Half-Life 2. Jak mam takie dziwne sny, albo odczucia, to podświadomie kojarzę je z HL2, nawet jak nie mają logicznego związku. :)

Skoro jesteś Nim to Ty nas powinieneś płatać takie figle podczas snu, a nie sam sobie, chyba, że o czymś nie wiem :D

01.06.2009
10:41
smile
[71]

Dundersztyc [ Centurion ]

Oto 10 tytułów, które zryły mi psychę ;) Zaczynam od tego "najgroźniejszego".

1. Duke Nukem 3D Atomic (1997 rok)
2. Need For Speed Hot Pursuit
3. Need For Speed Porsche Unleashed
4. Mafia
5. Baldur's Gate I
6. Gothic II
7. Commados I & dodatek
8. Driver
9. Call of Duty I & dodatek
10. Max Payne II

Piękne gry! Gry wszech czasów. Łezka mi się zakręciła w oku... ;(

01.06.2009
10:48
smile
[72]

lelo1975 [ Konsul ]

DLA MNIE ZDECYDOWANIE RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN.JEDYNA GRA KTORAPRZESZLEM CHYBA Z 10 RAZY

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.