GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

niewiem na co pszesłać pieniądze za abonamęt w age of conan

31.05.2009
09:44
[1]

zdichuu [ Pretorianin ]

niewiem na co pszesłać pieniądze za abonamęt w age of conan

MAM OD WCZORAJ GRĘ I NIE WIEM JAK PRZESŁAĆ PIENIĄDZE NA JAKI ADRES POMUSZCIE

31.05.2009
09:46
[2]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Nie wiem na co przesłać pieniądze za abonament w Age of Conan

Mam od wczoraj grę i nie wiem jak przesłać pieniądze, na jaki adres. Pomóżcie.


To miałeś na myśli? Ta gra jest dla dorosłych.

31.05.2009
09:48
[3]

I Love Her [ Konsul ]

Dzwoniłem do Twojego starego. Możesz zapomnieć o grze.

31.05.2009
09:54
[4]

zdichuu [ Pretorianin ]

MOGĘ W TAKIE GRY GRA ALE TO SZCZEGUŁ. A PO 2 W GORSZE GRY GRAŁEM

31.05.2009
09:59
[5]

I Love Her [ Konsul ]

Mam to w dupie. Nie jesteś pełnoletni, nie pomogę Ci.

31.05.2009
10:17
[6]

zdichuu [ Pretorianin ]

A SKĄT TO WIESZ???

31.05.2009
10:21
[7]

hopkins [ Zaczarowany ]

Wylacz capsa to po pierwsze.
Po drugie nie pisz z bledem na bledzie.
Po trzecie musisz miec to gdzies napisane.

31.05.2009
10:25
[8]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Wchodzisz na tą stronę:
https://register.ageofconan.com/account
Logujesz się, dalej powinieneś sobie poradzić już ;)

31.05.2009
10:26
[9]

gnoll [ Without brain ]

Ja na twoim miejscu zapytałbym się twojej Pani od Środowiska :D

spoiler start
Jest jeszcze środowisko w podstawówce ? Bo już tyle reform było...
spoiler stop

31.05.2009
10:40
smile
[10]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

gnoll - Ja w podstawówce miałem PRZYRODĘ.

31.05.2009
10:42
[11]

Radin [ Konsul ]

Nie płać. Nie ośmieszaj Polski. Nie ośmieszaj polaków. Nie ośmieszaj siebie.

31.05.2009
10:45
[12]

zdichuu [ Pretorianin ]

A JAK NA TEJ STRONIE REGISTER.AGEOFCONAN.COM ZROBIĘ ANULUJ ABONAMĘT TO NIEBĘDE MUSIAŁ PŁACIĆ ILE CHCE??

31.05.2009
11:02
[13]

gnoll [ Without brain ]

zdichuu --> JA JA ICH KLEINE EINE NATURLISCH AGE OF CONAN SHEISE HEIL !!!!!111!!!!ONE

spoiler start
Po polsku proszę i bez capsa
spoiler stop

31.05.2009
11:38
[14]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

abonamęt ? lol nie wiem gdzie przesłąc abonamęt

01.06.2009
17:25
[15]

korkalom [ Pretorianin ]

słaba...

daje 2/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.