speedy24 [ F.I.S.H ]
Oryginały czy podróby???
Przeglądam sobie aukcje na Alledrogo i widze takie buciki, jednak cena (jak na promocje) wydaje się być za niska. Jak myślicie, czy to sa oryginały czy podróbki? (obstawiam na podróbki, jakość wykończenia nie wygląda na dobrą).
Exquisite [ Pretorianin ]
Moim zdaniem podróbka ale jak kupisz będziesz miał pewność. Zerknij na ilość komentarzy :)
Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
W niektórych sklepach firmowych sprzedają podróbki... a te tutaj to 100% podróba.
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Ciekawe dlaczego w drugiej aukcji nie ma zdjęć ze wszystkich stron, tylko pokazane z profilu. Podróbą jedzie na kilometr.
speedy24 [ F.I.S.H ]
Tak też myślałem, ale nie byłem pewien na 100%. Kiedyś już kupiłem na takiej aukcji "tylko do 24" i wyglądały jakby je ktoś nosił xD Jakość wykonania tez pozostawiaa wiele do zyczenia.
Gangstah [ Masz bober? ]
Zapewne kradzione kupiles , ktos komus buchnal na basenie. U mnie na basenie kradziez butow byla ostatnio bardzo modna
Exquisite [ Pretorianin ]
Niestety allegro to w tej chwili najlepszy rynek paserski w Polsce.
power gracz [ Cwaniak ]
paanie,takie to ja mam u zdzicha za 15 zyla :D
speedy24 [ F.I.S.H ]
Niestety allegro to w tej chwili najlepszy rynek paserski w Polsce.
Zgadzam się. Niestety za wiele się z tym nie robi bo Allegro z tego żyje (prowizji, opłat itd.).
Można zamknąć temat (chyba że chcecie podyskutować miedzy sobą :D ).
Leilong [ STARSCREAM ]
A co sądzicie o tych? oryginały?
I Love Her [ Konsul ]
Już lepiej, choć za butki z logiem ferrari to ja bym krzyknął ze 350zł, a nie 200...
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
Nie wiem czy podróby ale bardzo mi się podobaja i chyba zakupie...
Wiil.i.aM [ Jimi Hendrix ]
Kurde gdyby nie allegro było by zle.
Tylko tyle mogę powiedzieć. 80% rzeczy kupuję na allegro. Oprócz ubrań i pożywienia oraz artykułów domowego użytku np. sraj taśma.
Kupuję na allegro z tylko i wyłącznie 2 powodów. Okazja i cena.
pizol87 [ Pretorianin ]
w tej pierwszej aukcji sprzedający w opisie piszę o sobie, że jest pewnym i sprawdzonym allegrowiczem- jak można być pewnym i sprawdzonym jak ma się tylko 8 komentarzy. Buty to na bank są podróby, kto wie czy w ogóle będą wysłane do tych co kupili. 2 aukcja to te buty nawet ze zdjęcia nie wyglądają by były oryginalne.

remekra [ Horonrzy ]
Podróba czy nie, nie wiem jak można takie coś na nogi założyć. Ale wiem, wiem różne gusta itp. itd.
Konradfus [ Konsul ]
Na bank podróba, swoją drogą juz mu konto zawiesili :] Więc można współczuć kupującym :>