GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoD5. Co-op po lanie na jednym oryginale?

30.05.2009
21:19
smile
[1]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

CoD5. Co-op po lanie na jednym oryginale?

W internecie znalazłem info, że żeby zagrać na jednym cd-keyu po lanie trzeba:
w konfigu dopisujesz: set sv_strictauth "0";

I teraz pytanie - o co chodzi? ;P
Tzn czy trzeba jakoś zmodyfikować plik config.cfg który znajduje się w katalogu z profilami? Czy może jakoś inaczej to zrobić? Dopisałem na końcu tego pliku tą komendę i nie pomogło ;/

31.05.2009
22:42
[2]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

up

31.05.2009
22:44
[3]

Jamkonorek [ Jandulka ]

To ja polecam program GARENA. Z nim nie powinno być problemu.

31.05.2009
23:05
[4]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

no, ale przez to będę grał po sieci... jakieś lagi i wysokie pingi - na co mi to? Mam dwa kompy w domu i z bratem chciałbym popykać po lanie...
Chyba nie muszę do tego kupować drugiego oryginała??

31.05.2009
23:07
[5]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Nie, możesz grać sobie z bratem 1 na 1, Coop oraz Zombie też.

31.05.2009
23:11
[6]

Narmo [ nikt ]

Serwery w COD5 działają w ten sposób, że przy próbie podłączenia jakiegoś klienta wysyłają jego numer do Activision. Ten sprawdza wtedy, czy ktoś już z niego w danej chwili korzysta, czy też nie i dopiero wtedy zezwala (albo nie) na podłączenie danego klienta do serwera. Jeżeli przez kilka sekund serwer nie otrzyma żadnej odpowiedzi ze strony Activision to zezwala na podłączenie danego klienta. Przynajmniej tak było w czwórce. Jeżeli w piątce jest podobnie to po prostu odłączcie się od internetu na czas gry i powinno pójść na jednym kluczu bez dopisywania czegokolwiek.

01.06.2009
11:08
[7]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

niestety... wpadliśmy już na ten pomysł, ale odłączenie netu nic nie pomogło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.