GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porada Do Gothic 2 Nk.

30.05.2009
20:55
smile
[1]

Bezio520 [ Junior ]

Porada Do Gothic 2 Nk.

-Na początku gry jest flmik kto chce niech obejrzy ja nie oglondam.
-Potem Xardas nas przywołuję i z nim gadamy bierzemy (o jakim INNYM zagrożeniu mówisz ?!).
-Wtedy jest filmik pokaazuję Kruka jak przyzywa "Kamiennych Strażników".
-Pużniej szukamy w wieży różnych itemów.
-Pużniej wychodzimy i idziemy do Khorinis do miasta przez droge napotkamy Cavarolna kto chce to pomoga ja pomogłem.
-Szukamy Laresa i idziemy znim do Lee na farme Onara i mówimy z Lee on nam daje list dla Palladynów i idziemy im moge zanieść Lord Hagen mówi że przyjmnie tylko Lee i idziemy zowu na farmę Onara i mówimy Lee o tym.
-Pużniej robimy se level , skillujemy itd..
-Prubójemy zostać Palladynem bo w tedy morzemy wejść na okręt i płyniemy.
-Filmik...Filmik...Filmik...!!!
-Jesteśmy na wyspie o nazwie "Dwór Idorath".
-Przechodzimy przez chordy orków i idziemy do gigantycznego pomieszczenia są tam Jaszczuroczłeki i musimy je zabic.
-Pużniej natykamy się na Feoamthara ognistego smoka i go ubijamy trzeba przejść przez male pomieszczenie i dalej idziemy.
-Idziemy i znowu korytarze trzeba tam majstrować.
-Zrobimy i pużniej idziemy ciągle dalej i gadamy ze najgorszym smokiem Smokiem Ożywieńcem !!!!!!!Po rozmowie walczymy z nim po walce kolejny filmik po tym wracamy na okręt i końec gry!!!Filmik jak wracamy do Khorinis i mówią że jesteśmy nowymi panami Khorinis.


Porada Do Gothic 2 Nk. - Bezio520
30.05.2009
20:56
smile
[2]

Jack6464 [ The Godfather ]

Hmmm... naprawdę, świetny poradnik...

30.05.2009
20:57
[3]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Dziękujemy, ale po co to komu ? Od tego jest poradnik. "pużniej" - później

30.05.2009
21:15
smile
[4]

Thermometrr [ Konsul ]


-Na początku gry jest flmik kto chce niech obejrzy ja nie oglondam.

31.05.2009
11:46
[5]

Bezio520 [ Junior ]

Thermometrr z ciebie jest NooB !!!

31.05.2009
11:54
[6]

Andruskill [ Megajebutron ]

Ależ zachwycający poradnik[ironia jak by ktoś nie zauważył]....Ale najważniejsze pytanie:
Po co to komu?
Taki poradnik to można sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi. Jeśli już tworzysz poradnik to rób to przynajmniej porządnie, a nie pisz w stylu: "a ten rozdział pomińmy bo jest nudny". A tak na marginesie z takim podejście jakie tu prezentujesz widać że prezentujesz postawę SPAMERSKĄ.

31.05.2009
12:19
[7]

zombie czu-czu [ Ja ]

Ha a ja jeszcze dodam jezeli chcesz czyms 'zablysnac' to wara od tego forum :P

31.05.2009
12:27
[8]

I Love Her [ Konsul ]

Dostałbyś ze trzy pały z polskiego za to okaleczanie języka...
Powiedz nam, po co to komu?

31.05.2009
12:35
[9]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Zaponiałeś o zapiciu smokuff !!!!

31.05.2009
12:35
smile
[10]

zombie czu-czu [ Ja ]

Chcial dobrze :D

31.05.2009
12:53
[11]

Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]

a powiedz mi. muszem czytać książki które znajdem ?

31.05.2009
12:56
smile
[12]

Broken_Heart [ Konsul ]

chordy

31.05.2009
12:56
smile
[13]

McTire [ Konsul ]

Ja myślę, że on chciał pokazać jaki jest fajny, bo przeszedł grę.

P.S. Na początek naucz się pisać poprawnie po polsku, a dopiero potem cokolwiek pisz.

31.05.2009
14:00
[14]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

oj bo kompleksów dostanie

01.06.2009
17:18
[15]

giml [ Pretorianin ]

Widać jakiś dzeiciak musi to być :P pozdro
Nie mogę znieść jak człowiek robi tak drastyczne błędy w pisowni ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.