
Bezio520 [ Junior ]
Porada Do Gothic 2 Nk.
-Na początku gry jest flmik kto chce niech obejrzy ja nie oglondam.
-Potem Xardas nas przywołuję i z nim gadamy bierzemy (o jakim INNYM zagrożeniu mówisz ?!).
-Wtedy jest filmik pokaazuję Kruka jak przyzywa "Kamiennych Strażników".
-Pużniej szukamy w wieży różnych itemów.
-Pużniej wychodzimy i idziemy do Khorinis do miasta przez droge napotkamy Cavarolna kto chce to pomoga ja pomogłem.
-Szukamy Laresa i idziemy znim do Lee na farme Onara i mówimy z Lee on nam daje list dla Palladynów i idziemy im moge zanieść Lord Hagen mówi że przyjmnie tylko Lee i idziemy zowu na farmę Onara i mówimy Lee o tym.
-Pużniej robimy se level , skillujemy itd..
-Prubójemy zostać Palladynem bo w tedy morzemy wejść na okręt i płyniemy.
-Filmik...Filmik...Filmik...!!!
-Jesteśmy na wyspie o nazwie "Dwór Idorath".
-Przechodzimy przez chordy orków i idziemy do gigantycznego pomieszczenia są tam Jaszczuroczłeki i musimy je zabic.
-Pużniej natykamy się na Feoamthara ognistego smoka i go ubijamy trzeba przejść przez male pomieszczenie i dalej idziemy.
-Idziemy i znowu korytarze trzeba tam majstrować.
-Zrobimy i pużniej idziemy ciągle dalej i gadamy ze najgorszym smokiem Smokiem Ożywieńcem !!!!!!!Po rozmowie walczymy z nim po walce kolejny filmik po tym wracamy na okręt i końec gry!!!Filmik jak wracamy do Khorinis i mówią że jesteśmy nowymi panami Khorinis.

Jack6464 [ The Godfather ]
Hmmm... naprawdę, świetny poradnik...
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
Dziękujemy, ale po co to komu ? Od tego jest poradnik. "pużniej" - później

Thermometrr [ Konsul ]
-Na początku gry jest flmik kto chce niech obejrzy ja nie oglondam.
Bezio520 [ Junior ]
Thermometrr z ciebie jest NooB !!!
Andruskill [ Megajebutron ]
Ależ zachwycający poradnik[ironia jak by ktoś nie zauważył]....Ale najważniejsze pytanie:
Po co to komu?
Taki poradnik to można sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi. Jeśli już tworzysz poradnik to rób to przynajmniej porządnie, a nie pisz w stylu: "a ten rozdział pomińmy bo jest nudny". A tak na marginesie z takim podejście jakie tu prezentujesz widać że prezentujesz postawę SPAMERSKĄ.
zombie czu-czu [ Ja ]
Ha a ja jeszcze dodam jezeli chcesz czyms 'zablysnac' to wara od tego forum :P
I Love Her [ Konsul ]
Dostałbyś ze trzy pały z polskiego za to okaleczanie języka...
Powiedz nam, po co to komu?
Max_101 [ Mów mi Max ]
Zaponiałeś o zapiciu smokuff !!!!

zombie czu-czu [ Ja ]
Chcial dobrze :D
Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]
a powiedz mi. muszem czytać książki które znajdem ?

Broken_Heart [ Konsul ]
chordy

McTire [ Konsul ]
Ja myślę, że on chciał pokazać jaki jest fajny, bo przeszedł grę.
P.S. Na początek naucz się pisać poprawnie po polsku, a dopiero potem cokolwiek pisz.
gtowiec [ Generaďż˝ ]
oj bo kompleksów dostanie
giml [ Pretorianin ]
Widać jakiś dzeiciak musi to być :P pozdro
Nie mogę znieść jak człowiek robi tak drastyczne błędy w pisowni ;/