GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gry

30.05.2009
20:27
smile
[1]

MP1989 [ Konsul ]

gry

moje na ps3
Motor storm Mercenaries 2 Killzone
Virtua Fighter 5 Dragon Ball Z Street Fighter IV
Soldier of Fortune: Payback Army of Two Wanted: Weapons of Fate
Medal of Honor: Airborne Turning Point (fall of libertyn) Wheelman
Def Jam: Icon
Resistance: Fall of Man WWE SmackDown vs. Raw 2009 Afro Samurai
Ninja Gaiden Sigma Dark Sektor x-mam
BeowulF Mirror's Edge UFC 2009
Need for Speed ProStreet Lost Planet: Extreme Condition
Kane & Lynch: Dead Men Far cry 2
Uncharted: Drake's Fortune PES 2009
Assassin's Creed Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy
Conan Devil May Cry 4
Heavenly Sword IRON MAN
Call of Duty 4: Modern Warfare Mortal Kombat vs DC Universe
PES 2008 Star Wars: The Force Unleashed
Ridge Racer 7 Saints Row 2
Ratchet & Clank Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Prince of Persja
Top Spin 3
GTA 4
HAZE
Battlefield Bad Company
Soul Calibur IV
Ratchet & Clank 2
FIFA street 3
czy jest coś jeszcze fajnego?

30.05.2009
20:28
[2]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Po co to komu?

30.05.2009
20:29
[3]

Marchello777 [ Pretorianin ]

Dla szpanu odkrywco :)

30.05.2009
20:34
[4]

Wiil.i.aM [ Jimi Hendrix ]

Tak bardzo fajnie. Dowiedziałem się jakie masz gry. Super dosłownie, ale jeśli chciałeś przyszpanować to nie udało ci się. Bo znam kolesia który posiada kolekcję ponad 100 tytułów, więc twoja przy nim wymięka.

30.05.2009
20:35
[5]

MP1989 [ Konsul ]

nie dla szpanu odkrywco chciałem się dowiedzieć jakie są jeszcze fajne gry.

30.05.2009
20:58
smile
[6]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Assassin's Creed Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy
Motor storm Mercenaries 2 Killzone
Soldier of Fortune: Payback Army of Two Wanted: Weapons of Fate
BeowulF Mirror's Edge UFC 2009
Need for Speed ProStreet Lost Planet: Extreme Condition
Kane & Lynch: Dead Men Far cry 2
Ratchet & Clank Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots



Łojezu, co ty masz za gry? Need for speed lost planet? Assasin's creed Bourne Conspiracy?

Chłopie, weź się ze mną skontaktuj, chętnie kupię część tych tytułów(nie mam ps3 ale kij z tym). Czego to ludzie nie wymyślą...

01.06.2009
07:23
[7]

MP1989 [ Konsul ]

Czy nikt nie potrafi mi podpowiedzieć? Tytuły podałem bez przecinków bo każdy z was kto zna te gry wie o co chodzi, a zależy mi na tym aby poznać coś w co jeszcze nie grałem. Mój świat to gry, komputer i wózek inwalidzki, więc więcej zrozumienia!!!

01.06.2009
07:55
[8]

Michael_999 [ Ezio Auditore de Firenze ]

Według mnie to póki co chyba ograłeś najlepsze tytuły :). Ale nie widzę u Ciebie:
Resident Evil 5 (!)
Bionic Commando
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
X-Men Origins: Wolverine
Call of Duty: World at War
skate.
Burnout Paradise
LEGO Batman
LEGO Indiana Jones
Silent Hill: Homecoming
The Godfather II
Dead Space
Race Driver: GRID

Póki co tyle mi przychodzi do głowy. Sporo tytułów masz do nadrobienia. Zobacz tutaj w wyszukiwarce na gry-online opisy tych gier i zobacz, która Ci się spodoba.

01.06.2009
17:03
[9]

MP1989 [ Konsul ]

Michael_999 - i o to mi właśnie chodziło. Dziękuję Ci bardzo. Przejrzę wszystkie!!

01.06.2009
17:37
smile
[10]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Ale fajnie , macie dużo gier . Super , że mama wam kupiła.

01.06.2009
17:40
[11]

tankem3 [ sergant Hale ]

Łojezu, co ty masz za gry? Need for speed lost planet? Assasin's creed Bourne Conspiracy?

Need for speed od 3 lat jest zaginioną planetą

01.06.2009
17:41
[12]

MrxPL [ Pretorianin ]

Hehehe dobre :P

01.06.2009
17:44
smile
[13]

GameMasterr [ Centurion ]

Niezły człowiek ;) Sam mógł przecież sobie znaleźć ;] Ale mniejsza z tym

01.06.2009
19:24
[14]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

jesteś fajny

01.06.2009
20:56
smile
[15]

Bac02 [ Traucer ]

-SBK 09: Superbike World Championship
-inFamous
-Fallout 3
-Burnout Paradise
-Race Driver: GRID
-X-Men Origins: Wolverine
- skate2
-Resident Evil 5
-Wanted: Weapons of Fate
-Yakuza 3
-Spider-Man: Web of Shadows
- to co w poście [8]

02.06.2009
07:47
smile
[16]

MP1989 [ Konsul ]

GrizZzZzLi - Mama mi nie kupuje gier

02.06.2009
07:51
smile
[17]

MP1989 [ Konsul ]

Bac02 -nie to samo
dziękuję

02.06.2009
09:29
[18]

ArtoseruS [ Konsul ]

Gry i owszem dobre i ciekawe. Pomysł na temat za to marny.

02.06.2009
09:54
smile
[19]

Adamuss1394 [ Pretorianin ]

No i po cholere post post pod postem ?

07:47 MP1989 [16]

07:51 MP1989 [17]

Chociaż masz 37 minut na edycję?

A jeśli naprawdę jesteś na wózku to weź się za rehabilitację, a nie ciągle łupiesz na Playu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.