
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
Gothic III - muzyka, czy można podmienić?
Witam! Czy istnieje możliwość podmiany muzyki np. z Gothica 2 do Gothica 3? Wiem że muzyka w Gothicu 3 to jej najwiekszy atut ale wolę klimatyczną muzykę z Nocy Kruka i chciałby właśnie podmienić.
SanthiX [ Sofa King ]
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
No ok ale mi chodzi o konkretne utwory. Idzie cos pozmieniać w plikach i powklejać albo coś?
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
up
Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]
Uojeja, pomoże ktoś? :/ up...

GameMasterr [ Centurion ]
No raczej się nie da, ale jak poszperasz w internecie to może coś takiego jest, ale do GOTHICA to raczej wątpię. Pozdrawiam
zombie czu-czu [ Ja ]
szczerze watpie ja kiedys szperalem w ustawnieniach od gothica i stwierdzilem ze niewarto bo? bo bedzie trzeba od nowa instalowac