GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic III - muzyka, czy można podmienić?

30.05.2009
15:53
smile
[1]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

Gothic III - muzyka, czy można podmienić?

Witam! Czy istnieje możliwość podmiany muzyki np. z Gothica 2 do Gothica 3? Wiem że muzyka w Gothicu 3 to jej najwiekszy atut ale wolę klimatyczną muzykę z Nocy Kruka i chciałby właśnie podmienić.

30.05.2009
16:00
[2]

SanthiX [ Sofa King ]



30.05.2009
16:07
[3]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

No ok ale mi chodzi o konkretne utwory. Idzie cos pozmieniać w plikach i powklejać albo coś?

31.05.2009
15:13
[4]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

up

31.05.2009
22:04
[5]

Qverty™ [ ignavis sepmer feriae ]

Uojeja, pomoże ktoś? :/ up...

31.05.2009
23:02
smile
[6]

GameMasterr [ Centurion ]

No raczej się nie da, ale jak poszperasz w internecie to może coś takiego jest, ale do GOTHICA to raczej wątpię. Pozdrawiam

01.06.2009
00:09
[7]

zombie czu-czu [ Ja ]

szczerze watpie ja kiedys szperalem w ustawnieniach od gothica i stwierdzilem ze niewarto bo? bo bedzie trzeba od nowa instalowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.