mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]
szukam gry z przed lat,............
elo szukam gry ;
-jet to gra z serii Delta Force
-grałem w nią około 2003 roku
-była to wersja demo
-misja polegałą na tym że razem z oddziałem londujemy w jakimś obozie w afryce wybijamy w 1 punkcie ludzi potem udajemy się do miejsca gdzie zabjdował się helikopter i tak misja się kończyła
czy ktoś potrafi powiedziec mi jaka to gra ?
Mały eS [ Kizior ]
Bardzo prawdopodobne, że to ta część, o której napisał EnX.
mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]
ale czy ktoś pamięta to demo i jest w stanie powiedzieć jaka to część?
Neo12 [ Prince of Persia ]
Oto fragment opisu dema Delta Force: Helikopter w Ogniu:
"Misja single-player o nazwie Diplomatic Immunity, polegająca na odbijaniu z rąk terrorystów budynku Organizacji Narodów Zjednoczonych w Somalii."
Pasuje?
mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]
ok dzieki
Lion922 [ Centurion ]
fajna gierka przeszłem całą