GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam gry z przed lat,............

28.05.2009
16:33
[1]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

szukam gry z przed lat,............

elo szukam gry ;
-jet to gra z serii Delta Force
-grałem w nią około 2003 roku
-była to wersja demo
-misja polegałą na tym że razem z oddziałem londujemy w jakimś obozie w afryce wybijamy w 1 punkcie ludzi potem udajemy się do miejsca gdzie zabjdował się helikopter i tak misja się kończyła

czy ktoś potrafi powiedziec mi jaka to gra ?

28.05.2009
16:35
[2]

EnX [ Konsul ]

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1771

28.05.2009
16:35
[3]

Mały eS [ Kizior ]

Bardzo prawdopodobne, że to ta część, o której napisał EnX.

28.05.2009
16:36
[4]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

ale czy ktoś pamięta to demo i jest w stanie powiedzieć jaka to część?

28.05.2009
16:44
[5]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Oto fragment opisu dema Delta Force: Helikopter w Ogniu:

"Misja single-player o nazwie Diplomatic Immunity, polegająca na odbijaniu z rąk terrorystów budynku Organizacji Narodów Zjednoczonych w Somalii."

Pasuje?

28.05.2009
17:13
[6]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

ok dzieki

01.06.2009
20:38
[7]

Lion922 [ Centurion ]

fajna gierka przeszłem całą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.