GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wojna coraz bliżej...

28.05.2009
09:59
smile
[1]

_MaZZeo [ Senator ]

Wojna coraz bliżej...ciekawe czy te żółte smrody tak tylko gadają czy rzeczywiście może coś w końcu zaczną działać. Nudno się robi, można przyspieszyc koniec świata.

28.05.2009
10:06
smile
[2]

Niko Bellic [ Konsul ]

Atomem w Koreę Płn., ot co. Im szybciej świat się pozbędzie tego kraju, tym lepiej.

28.05.2009
10:14
[3]

Behemoth [ Lateralus ]

[2] Dla kogo lepiej? Bo chyba nie dla dwudziestu milionów Koreańczyków.

Wojna to najgorsze co może być. Bynajmniej nie z powodu działań militarnych prowadzonych na fali tylko wojskowej, ale z tego powodu, że wszelkie te działania uderzają w Bogu ducha winnych cywili.

28.05.2009
10:25
[4]

Conath [ Senator ]

oni i tak maja juz tam tak przesrane ze gorzej miec nie moga.

28.05.2009
10:29
[5]

Rezor [ broken_thoughts ]

Widziałem już pare dokumentów o tym kraju i najbardziej żal mi samych mieszkańców, którzy są szykanowani i inwigilowani na kazdym kroku. Państwo ich trzyma jak psa na smyczy. Coś się nie podoba to zapraszamy do obozu z torturami. Chora władza zasługuje na kulkę między oczy.
Tylko, że zachodzi pewne pytanie. Jeśli już wyzwoliło by się tych ludzi o chorego aparatu rządzącego, to jak zmienić ich "nienawistne" podejście do zachodu(i całego świata) ? Pranie mózgu od małego zrobiło swoje: USA i jego sprzymierzeńcy to zło i należy ich nienawidzic. W tym wypadku wizyta u psychologa nic nie da..

Edit:
Tak się teraz jeszcze zastanawiam. Obejrzałem jakiś czas temu drugą część kontrowersyjnego dokumentu Zeitgeist. Jakby to co tam mówią było prawdą, to z jednej strony jestem w stanie zrozumieć dlaczego korea północna nie chce mieć nic wspólnego z usa.

InterPOL --- widać, że nie masz pojęcia jak wygląda życie w tamtym kraju. Zobacz sobie choćby na YT jakiś dokument, to zrozumiesz ich niemoc.

28.05.2009
10:31
[6]

Dessloch [ Legend ]

moim zdaniem powinni odpuscic sobie wojne USA, niech teraz ktos inny nastawi karku a nie oni zawsze musza walczyc za reszte swiata...
ale zaraz przyjda inteligenci z argumentami, ze USA nic nie robi bo nie ma tam ropy...

28.05.2009
10:35
[7]

InterPOL [ Majster ]

Jeżeli ci ludzie sami nic nie robią w strone jakiegoś uwolnienia od władzy to po ci się ktokolwiek ma tam pchać? Jakby było jakieś powstanie czy coś to możnaby im pomóc a tak to po co?

Rezor --> Oglądliśmy kiedyś w szkole jakiś dokument o Korei i tym śmiesznym reżimie. Ale prawda jest taka, że ci ludzie nie chcą zmian. Mają takie wyprane mózgi, że już nic się nie da z nimi zrobić. Trzeba by całe nowe pokolenia wychować w normalnej atmosferze ale to jest poprostu niemożliwe.

28.05.2009
11:17
[8]

Fett [ Avatar ]

Oglądnąłem własnie ten film "Korea - kraj cichej śmierci" Szczerze mówiąc, mało przekonujący...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.