GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Harry Potter i zakon feniksa parę pytań

28.05.2009
08:58
[1]

komarioza [ Pretorianin ]

Harry Potter i zakon feniksa parę pytań

to będzie tak.
1. Czy w tej części jest takie coś jak w komnata tajemnic, że po finałowej walce można chodzić po hogwarcie ile się chce?
2. W ile godzin przeszliście tą grę?

Może jeszcze jakieś pytanie mi później do głowy wpadnie.

28.05.2009
09:04
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

"szkoła prawdziwie tętni życiem i kryje dziesiątki sekretów (o nich troszkę później). Najlepsze jest jednak to, że przez większość gry (także po zakończeniu fabuły) mamy wolną rękę w kwestii, gdzie chcemy się udać. Chatka Hagrida? Proszę bardzo. Sowiarnia? Na dziedziniec przed zegarem, później mostem i w prawo. Nie wiem, czy stosownym jest stawiać obok nazwiska Harrego Pottera słowo realizm, ale jak na wirtualną wycieczkę po miejscu, które jest totalnie fikcyjne, wszystko wygląda zaskakująco realnie (sprzyja temu brak jakichkolwiek widocznych doczytywań w trakcie gry, choć momentami czuje się, że nasz x-rdzeniowy procesor jest troszkę bardziej obciążony)."

"... Gra jest krótka! Fabułę można skończyć w dwa-trzy wieczory. Wszystkie zagadki są łatwe do rozwiązania, w porywach do średnio trudnych. Nie pomaga tu nawet zwiększenie poziomu trudności gry, gdyż wpływa on jedynie na potyczki z przeciwnikami, które można policzyć na palcach dwóch rąk."

https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=4293

28.05.2009
13:44
[3]

Mateusz16b [ Pretorianin ]

1. Tak . Po głównym finale można grać cały czas w grę w tzw. Dzień bez końca .
2. Grę można średnio przejść w 17 godzin .

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.