GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam utworu

27.05.2009
15:05
[1]

Recordable [ Centurion ]

Szukam utworu

Widziałem go na MTV podczas trwania Alt.Mtv.
Włączyłem gdzieś na pcozątku, w teledysku mniej więcej taka scena:
Koleś gra na gitarze, w studio muzycznym, śpiewając spokojną balladę.
Potem wchodzi ostry bit, jakby techno, może rave ala Prodigy, jest kilku kumpli przed jakimś ekranem i oglądają imprezę, na dole lecą napisy, ich komentarze. Koleś dzwoni po policję i mówi o swojej eks dziewczynie, że urządziła imprezę w jego domu. Potem zmienia się sceneria na pierwszą, muzyka również, i wszystko spowrotem.

Zna to ktos?
Zapadło mi w pamięć, fajny kawałek.

04.07.2009
10:48
[2]

Recordable [ Centurion ]

up

04.07.2009
11:06
[3]

grompablo [ Ocaleniec ]

sproboj przypomniec sobie slowa refrenu w pisz je w google

04.07.2009
11:16
[4]

Bakermistrzu [ Centurion ]

Dokładnie :) zrób tak jak mówi grompablo

szukam tak piosenek do kilku lat i zawsze się udaje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.