GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plemiona

24.05.2009
11:16
smile
[1]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

Plemiona

czy działa Wam strona www.plemiona.pl

24.05.2009
11:17
[2]

Damian1539 [ Senator ]

Jak najbardziej.


@Down > Ja nie gram. Ja tylko koledze sprawdzilem czy dziala.


Plemiona - Damian1539
24.05.2009
11:19
[3]

Narmiak7 [ Chor��y ]

na których światach gracie??

01.06.2009
20:28
[4]

Lion922 [ Centurion ]

ja gram na 26 swiecie i mam 80 k punktów

01.06.2009
20:30
[5]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Działa
Ja kiedyś (bardzo dawno temu) grałem na 9 świecie i miałem ok 32K pkt.

01.06.2009
20:31
[6]

Kherlon [ Lazy Hero ]

Mi działają.
Ja gram na 18 świecie, 425k pkt. K71, plemię ZZC. Nick ten sam co tutaj.

01.06.2009
20:45
[7]

fluXX [ Pretorianin ]

Grałem kiedyś na 12, miałem niecałe 100k punktów. Skończyłem grać po przegranej wojnie z kolesiem 4 razy lepszym ode mnie.

Teraz gram na 33, na razie niecałe 500 punktów.

01.06.2009
20:49
smile
[8]

Mały eS [ Kizior ]

[1]

<- Na przyszłość. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.