
Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]
Plemiona
czy działa Wam strona www.plemiona.pl
Narmiak7 [ Chor��y ]
na których światach gracie??
Lion922 [ Centurion ]
ja gram na 26 swiecie i mam 80 k punktów
Lethos. [ The Evil Candy ]
Działa
Ja kiedyś (bardzo dawno temu) grałem na 9 świecie i miałem ok 32K pkt.
Kherlon [ Lazy Hero ]
Mi działają.
Ja gram na 18 świecie, 425k pkt. K71, plemię ZZC. Nick ten sam co tutaj.
fluXX [ Pretorianin ]
Grałem kiedyś na 12, miałem niecałe 100k punktów. Skończyłem grać po przegranej wojnie z kolesiem 4 razy lepszym ode mnie.
Teraz gram na 33, na razie niecałe 500 punktów.

Mały eS [ Kizior ]
[1]
<- Na przyszłość. ;)