GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co powstanie po połączeniu X360 i PS3?

22.05.2009
19:57
[1]

Niejaki Don Jotem [ Jestem hardkorem !!! ]

Co powstanie po połączeniu X360 i PS3?

Odpowiedź jest prosta : toster w wersji next-gen.

22.05.2009
19:58
[2]

Choke [ Pretorianin ]

A co ma toster do Kloc-Box'a i PS'a?

22.05.2009
20:00
[3]

raziel88ck [ Legend ]

X-Station
PlayBox

22.05.2009
20:01
smile
[4]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Choke---> chyba chodzi o to, że PS wygląda jak toster, a xbox(niby0 starsznię się grzeje

spoiler start
nie wiem czy dobrze myslę
spoiler stop

22.05.2009
20:03
[5]

klimson_ [ Ace of Spades ]

[1] poczucie humoru nie jest twoją zaletą

22.05.2009
20:06
smile
[6]

Thermometrr [ Konsul ]

[1] - Ehh... żałosne ;D

22.05.2009
22:05
smile
[7]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

PS to raczej by pod grilla podpadało, a jakby przyjrzeć się X360 to wygląda trochę jak podpaska. Grillowane podpaski?

22.05.2009
22:24
[8]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Ehh... Myślałem, że sok wiśniowy.

22.05.2009
22:41
[9]

kamyk_samuraj [ Senator ]

To ->

+ Maciek gratis


Co powstanie po połączeniu X360 i PS3? - kamyk_samuraj
23.05.2009
11:38
[10]

Samzabijaka [ Kasztelan ]

Ja też pomyślałem, że autorowi chodzi o playBOX'a z posta [9]

ale jak nie o to to: słabe

23.05.2009
11:42
[11]

Gangstah [ Masz bober? ]


a wyciagnal on go chociaz z pudelka ? :D

23.05.2009
14:14
smile
[12]

Samzabijaka [ Kasztelan ]

A grę pewnie dostał Gears of Killzone 2

25.05.2009
13:52
[13]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Tia i od razu pewnie gra padem od xboxa z przyciskami do pesa

01.06.2009
13:45
[14]

miczek2008 [ Konsul ]

X-Station Play Box

01.06.2009
14:27
[15]

karolreal [ Pretorianin ]

Powstanie kolejny durny wątek na GOL-u, i to nawet niejeden;]

01.06.2009
14:28
[16]

PitbullHans [ Legend ]

PlayboyX ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.