Niejaki Don Jotem [ Jestem hardkorem !!! ]
Co powstanie po połączeniu X360 i PS3?
Odpowiedź jest prosta : toster w wersji next-gen.
Choke [ Pretorianin ]
A co ma toster do Kloc-Box'a i PS'a?
raziel88ck [ Legend ]
X-Station
PlayBox

Lethos. [ The Evil Candy ]
Choke---> chyba chodzi o to, że PS wygląda jak toster, a xbox(niby0 starsznię się grzeje
klimson_ [ Ace of Spades ]
[1] poczucie humoru nie jest twoją zaletą

Thermometrr [ Konsul ]
[1] - Ehh... żałosne ;D

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
PS to raczej by pod grilla podpadało, a jakby przyjrzeć się X360 to wygląda trochę jak podpaska. Grillowane podpaski?
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Ehh... Myślałem, że sok wiśniowy.
Samzabijaka [ Kasztelan ]
Ja też pomyślałem, że autorowi chodzi o playBOX'a z posta [9]
ale jak nie o to to: słabe
Gangstah [ Masz bober? ]
a wyciagnal on go chociaz z pudelka ? :D

Samzabijaka [ Kasztelan ]
A grę pewnie dostał Gears of Killzone 2
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Tia i od razu pewnie gra padem od xboxa z przyciskami do pesa
miczek2008 [ Konsul ]
X-Station Play Box
karolreal [ Pretorianin ]
Powstanie kolejny durny wątek na GOL-u, i to nawet niejeden;]
PitbullHans [ Legend ]
PlayboyX ;)