12:50
[1]

Ko  [ Legionista ]

RC Lens - Villarreal.

Mecz zaczyna się spokojnie od wybadania rywala. Niestety nie upłynęło dziesięć minut, a tutaj snajper Villarreal Craiovenau strzela na 0-1. Na domiar złego kilkanaście minut później napastnik Lens nie wytrzymuje gry na czas bramkarza brutalnie go faulując, w efekcie czerwona kartka i Lens przez 3/4 meczu będzie grało w dziesiątkę.

Genialna myśl szkoleniowa trenera Lens, Ko, podpowiedziała mu aby zagrać od tej pory formacją 4-2-3.

Lens atakował bramkę Villarreal mocno ryzykując, grając głównie podaniami obrońców stronę napastników (pomocnicy mieli oczyszczać środek). Udało się wyrównać w 60 minucie po genialnym golu Tony'ego Vairellesa. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w 86 minucie Christiansen zadał cios Lens. Nic to jednak w stosunku do siły Francuzów. Wystarczył jeden atak i po samotnym rajdzie Smicera w 90 minucie znów był remis. Gol Smicera najwyższej urody! Niczym Maradona w słynnym meczu z Anglikami.

Dogrywka!

Pierwsze 10 minut to około 10 strzałów Hiszpanów. Lens w szoku! Bramkarz krzyczy na piłkarzy, trener ich pogania, a tutaj grają sito! Jeden jedyny atak w dogrywce przeprowadzili w 105 minucie. Z pozoru niegroźny strzał Dalmata bramkarz Villarreal wybija na rzut rożny.

Centruje Debeve, do piłki dopada Vairelles i goooooooool! 3-2 dla Lens!. Koniec. Golden Goal zadecydował!