GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kobiety na forach

19.05.2009
11:41
[1]

ereyty [ Bragiel ]

Kobiety na forach

Kocham kobiety. Uwielbiam pieścić ich piersi, całować włosy i całą resztę też uwielbiam.
Nie cierpię jednak kobiet na forach internetowych?
Dlaczego? Bo strasznie zaniżają ich poziom, bo nie piszą na temat, bo pieprzą trzy po trzy, bo nigdy nie donoszą się do głównego wątku...bo zawsze muszą wtrącić jakieś debilne ,,P" ,,D".
Bo nie potrafią napisać posta bez uśmiechów, emotikonów, nawiasów i cholera wie czego jeszcze.

Zaniząją poziom każdego forum-niestety jest to kwestia bezdyskusyjna. Opowiadają na forum internetowym co robiły danego dnia, gdzie były etc. No przepraszam, ale gówno to kogokolwiek obchodzi. Od takich rzeczy są czaty, gadu gadu i inne tego typu platformy.
Forum internetowe służy dyskusji na konkretne tematy-forum o polityce, forum o horrorach, forum ogólne(jak to) etc.
Po to człowiek wchodzi na takie fora, by podyskutować na bardzo konkretnie sprecyzowane zagdanienie-np. sytuacja polityczna na Sri Lance. A tu wchodzą kobiety i wciskają swoje trzy grosze, zupełnie bez związku z tematem

Ja nie neguję plotkarstwa, pieprzenia trzy po trzy, zwierzania się gdzie dzisiaj kto był, z kim, kto, kogo ile i gdzie. Ktoś tego potrzebuje-ok. Ma mnóstwo miejsc by to uskuteczniać w necie.
Ale dlaczego z for kobiety usiłują zrobić czaty, gdzie pieprzy się trzy po trzy?

Widziałem w życiu wiele for internetowych i spotkałem na nich ze trz kobiety, które pisały na temat, które byly bardzo wartościowymi dyksutantkami, które miały ogromną wiedzę w adnym temacie i chęć do ciekawego dyskursu. Wielki szacunek dla nich. Ale 90-95 procent kobiet na forach na jakich pisuję, badź pisywałem to były kobiety, które rozwalały każdy wątek towarzyskimi ploteczkami, gaworzeniem itp. No przepraszam bardzo-toczymy zaciety dyskurs o wyższości Windowsa nad Lnuksem, czy o sytuacji w Kolumbii, a tu wchodzi kobieta z tekstem,, Elo, kto poklika? ". Nikt, jak chcesz poklikać to zmykaj w miejce ku temu przeznaczone, a nie rozbijaj miejsca w kórym ludzie chcą wymieniać poglądy na konkretne tematy.

Tak samo jest na tym forum. Wielce sobie je cenię, gdyż prawie zawsze można tu znaleźć dyskkutantów na dowolny temat, zawsze ktoś potrafi mnie zadziwić swoją wiedzę, logiką prowadzenia wywodów i zdolnościami erystycznymu, jednak często również i tu prowadzony jets styl dyskusji tzw. kobiecy.
Oczywiście przoduje w tym Mazio. Osoba, która nigdy nie wypowiada się na konkretny temat, tylko rozbija toczące się dyskusje, swoimi wierszykami, pieprzeniem trzy po trzy,nic nie wnoszącymi do dyskusji pseudo-śmiesznymi uwagami.
Chociaż wielce prawdopodobne jest, ze w miejscu vaginy, u Mazio rozpościera się narząd moczowo-płciowy męscki tzw. penis, to jednak w sferze intelektualnej Mazio jest kobietą. Wręcz modelowym wzorcem kobiety.
Niestety również poza Maziem, jets tu dość spora grupa kobiet z penisami i część wątków zamienia się w popieprzanie od rzeczy, służące tylko nabijaniu postów.

Czemu ma służyć ten wątek? Na pewno nie obrażaniu.
Kocham kobiety, jak już to wspomniałem. Ba, bez kobiet moje życie straciłoby sens.
Ale tak samo jak kocham komputery i nie lubię ich w zupie, również nie lubię kobiet na forach.
Lubie ja na spacerach, na ulicach, na basenach-nawet lubie je na gadu-gadu, czy w grach komputerwych-ale nie, na forach ich nie zdierżę...

Jakie jest wasze zdanie na temat kobiet na forach internetowych? Pozdrawiam.

19.05.2009
11:44
smile
[2]

steward [ Generaďż˝ ]

ereyty -> i właśnie chyba przez te pieprzenie trzy po trzy je kochamy ;) nudno by było bez takich docinek - nawet na forum

Mi tam kobiety nie przeszkadzają, nie jestem tak strasznie konserwatywny jeśli chodzi o fora i REGULAMINY, każdy ma prawo mówić co chce, jeśli sprawia przyjemność komuś (np. Maziowi ) pisanie w ten sposób to czemu nie?

19.05.2009
11:46
[3]

klimson_ [ Ace of Spades ]sam jesteś kobietą z penisem i twoje wypociny na jutubie to najlepszy przykład

19.05.2009
11:46
[4]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Zależy jakie fora, bo np. na amateri.cz kobiety są zdecydowanie wartościowszymi użytkownikami niż chłopy.

19.05.2009
11:46
smile
[5]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Czyli kobiety wyjść? Nie chce nic mówić ale myśle że 99,9% spamerów na tym forum to mężczyźni. Czyli faceci też out? To kto zostaje? ;P

19.05.2009
11:50
[6]

[email protected] [ Blade Runner ]

Przecież kobiet nie ma w internecie, każdy to wie.

19.05.2009
11:51
smile
[7]

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]

kobiety to ZUO :P!

19.05.2009
11:52
[8]

ereyty [ Bragiel ]

>>>sam jesteś kobietą z penisem i twoje wypociny na jutubie to najlepszy przykład>>>
Nie martw się, nie jestem. Zawsze wypowiadam się na konkretny temat.

>>>>Czyli kobiety wyjść? Nie chce nic mówić ale myśle że 99,9% spamerów na tym forum to mężczyźni. Czyli faceci też out? To kto zostaje? ;P>>>
Nie, przecież to mój subikektywny pogląd.
Spamerzy, prowokatorzy,trolle forumowe robia to specjalnie, kobiet, w większości przyapdków, niestety nie.

19.05.2009
11:52
[9]

Lysack [ Przyjaciel ]

Swoim stylem wypowiedzi i tokiem rozumowania wcale nie przewyższasz pod względem intelektualnym stereotypowego obrazu kobiety, jaki obrałeś sobie w jak widać niewielkim móżdżku.

Znam wiele kobiet, które potrafią się wypowiedzieć z sensem i na temat, biorąc tym samym czynny udział w dyskusji.

Wspomnienie Mazia w tym wątku, jak już zostało to powiedziane w poprzednich, nie służy niczemu innemu jak rozpaczliwemu wołaniu o popularność, której mu po prostu zazdrościsz. Mazio ma wyczucie sytuacji, więc nawet pisząc poza tematem, potrafi zrobić to tak i wtedy, aby np. rozluźnić napiętą atmosferę. Bez takich osób jak on, forum wiele by straciło, a taki wątek daje Maziowi okazję do kolejnego kroku, aby odejść o czym wspominał już wcześniej.

19.05.2009
11:53
[10]

wysia [ Senator ]

Orlando --> No co ty mowisz moja droga, tutaj sa wylacznie kobiety.


Kobiety na forach  - wysia
19.05.2009
11:58
smile
[11]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Dobrze autorze, że Ty tutaj jesteś i ma kto nam zawyżać poziom na forum.


(sense the irony)


[edit]
Dodam jeszcze, że nie zmartwiłby mnie fakt gdyby zamiast Ciebie przybyła tu np. jeszcze jedna Lilus, Ame, Zielona Żabka, Satoru, Bereszka, X Cody czy Magera.


[edit2]
Odpi_rdol sie od emot facet. :)))))))

Pozdrawiam Cię! :)

19.05.2009
12:07
smile
[12]

Megera_ [ Konsul ]

Jestem w szoku.
Odnieść się do tematu, tak?
Nie zauważyłam ani jednego wątku rozbijanego przez "cze, poklikash?", ale być może dlatego, że nie czytam ich zbyt wiele.
Jasne, że sama też pieprzę głupoty - i robię to w wątkach spreparowanych głównie w tym celu (przy czym autorami 99% z nich są mężczyźni).
Zresztą o jakich dyskusjach my tutaj mówimy - nie dość, że jest tu mało kobiet, to na dodatek rzadko której chce się robić cokolwiek innego poza wklejaniem swoich foci w wiadomym wątku.

..tak, uderz w stół, a nożyce się odezwą. I obowiązkowa emotikonka -> :)

19.05.2009
12:12
[13]

ereyty [ Bragiel ]

>>>>>>>Wspomnienie Mazia w tym wątku, jak już zostało to powiedziane w poprzednich, nie służy niczemu innemu jak rozpaczliwemu wołaniu o popularność, której mu po prostu zazdrościsz. Mazio ma wyczucie sytuacji, więc nawet pisząc poza tematem, potrafi zrobić to tak i wtedy, aby np. rozluźnić napiętą atmosferę. Bez takich osób jak on, forum wiele by straciło, a taki wątek daje Maziowi okazję do kolejnego kroku, aby odejść o czym wspominał już wcześniej.>>>
Przepraszam bardzo, jeżeli ja szukam osób chętnych do dyskusji o wojnie na Sri Lance, by w poważny sposób rozważać co się tam dzieje, dowiedzieć się czegoś nowego, skonfrontować swój sposób patrzenia na problem i wchodzi Mazio z tekstem ,,mnie to w ogóle nie obchodzi", to czemu to służy?
Czy jak widisz dwie osoby rozmawiające o fizyce kwantowej to podchodzisz i w stylu Mazia mówisz,,Panowie, świetna dyskuje, ale mnie to gówno obchodzi"?. Jeżeli się nie ma nic do powiedzenia w danym temacie, to dlaczego sie ubiera ten fakt w słowa? Ja nie mam pojecia o milonach rzeczy i sie na ten temat nie wypowiadam.

>>>>>>>>Dobrze autorze, że Ty tutaj jesteś i ma kto nam zawyżać poziom na forum>>>>>>
Nie wiem czy zaniżam, czy zawyżam, tym niemniej zawsze wypowiadam się na temat sprecyzowany w wątku. Niejednokrotnie poległem tu w niejednej dyskusji, oponent był silniejszy argumentach niż ja, pokonał mnie erystycznie-co również przyznawałem.
Uważam jednak, że lepiej mądrze polec w ciekawej dyskusji niż brać udział w, może i przyjaznych, ale nic nie wnoszących do rozwoju człowieka, pogwarkach, pogaduszkach.

19.05.2009
12:13
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

Zaniżają poziom forum? Są takie co podnoszą...


Maziowi daj spokój!

19.05.2009
12:14
smile
[15]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Przyczepiłeś się tych kobiet i Mazia, jakby było mało mateuszków, Gangstów, ambasadorów, pawlokich i podobnych im grubych 300 i całej reszty spamerów.

19.05.2009
12:14
[16]

Charles Earl Grey [ Chor��y ]

Ktoś chyba został tu mocno skrzywdzony przez kobiety :)))

edit
Zapomniałem, odwal się od Mazia.

19.05.2009
12:17
smile
[17]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

[3] czyje te filmiki? :D rzeczywiscie makabryczne :P

19.05.2009
12:19
smile
[18]

Paul12 [ Buja ]

Chyba jestem kobietą :/

19.05.2009
12:19
smile
[19]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

ereyty --> Zaniżać to napewno nie zaniżasz. :) Ale jestem tu ponad 7 lat i jakoś nie zauważyłem żeby robiły to akurat kobiety/dziewczyny.

Wśród obu płci można znaleźć wartościowych rozmówców.

19.05.2009
12:24
[20]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Myślę, że świat widziany Twoimi oczami byłby smutny, pozbawiony wszelakich inności, oryginalności. Nie znam Cię, nie wiem ile masz lat, ale za szybko chyba chcesz dorosnąć na siłę.

Każdy na tym forum ma swoje zadanie, każdy jest do czegoś innego i to właśnie czyni z niego takie wyjątkowe. Gdyby każdy, jak to ciągle podkreślasz "wypowiadaj się tylko na temat", to było by tu po prostu nudno.

19.05.2009
12:24
[21]

Ralion [ Deva ]

"Kocham kobiety. Uwielbiam pieścić ich piersi, całować włosy i całą resztę też uwielbiam. "

Czym jest dla ciebie ta cała reszta? to co możesz dotykac i piescić? to ty mowisz o jakis kurwach a nie kobietach. bo kobieta to nie tylko cycki i dupa ale i zawarte w niej jestestwo.
Imho ty nienawidzisz kobiet za to jakie są. co ci nie wróży sukcesu w dłuzszych zwiazkach.

moze po prostu jestes gejem?

19.05.2009
12:33
[22]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

_kuzko_ >> No jak to czyje filmiki? Autora wątku przecież :D

ereyty >> Czepiasz się strasznie i uwierz mi, że kobiety na forach większości osób nie przeszkadzają za to Ty wyraźnie masz jakieś problemy ze sobą.

:) :P :D - specjalnie dla Ciebie kilka emotikonków

19.05.2009
12:33
[23]

Shrike [ Konsul ]

Ralion ---> Ale to nie można krytykować kobiet za te ich "jestestwo"? Kobiety są roztrzepane, uparte i potrafią rozwalić każdą rozmowę w taki sposób, że nawet nie wiesz kiedy, a rozmawia się już na kompletnie inny temat.

19.05.2009
12:34
smile
[24]

antywszystko [ Legionista ]

co za dekiel ;/

19.05.2009
12:38
[25]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Jak na moje, powinieneś z rozpędu w ścianę wyj**ać ;]

Kobiety są jak najbardziej pożądanie na forach internetowych, wnoszą często zupełnie nowy, świeży pogląd na różne różniste sprawy. Co nie zmienia faktu, że grubym lesbo-lewaczką wstęp wzbroniony ;p

19.05.2009
12:42
[26]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Shrike - Nie wiem z iloma i jak się spotykałeś z kobietami. Może są roztrzepane, uparte, a faceci nie? I bardzo fajnie, że gadając z kobietą można przejść z tematu na temat nie zauważając tego. Każdy przyzna, że najlepiej się gada z kobietą (chodzi mi o prawdziwą rozmowe, a nie - "Jak tam mecz?")

19.05.2009
12:45
[27]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

Każdy przyzna, że najlepiej się gada z kobietą (chodzi mi o prawdziwą rozmowe, a nie - "Jak tam mecz?")

No pewnie, ze kazdy przyzna, bo kto by chcial w przeciwnym wypadku byc okreslony jako gbur/pedal/nolife przez wesola kompanije z tego tematu? :)

19.05.2009
12:50
[28]

Shrike [ Konsul ]

Api15 ---> Z wieloma kobietami rozmawiam i dlatego nie traktuje je ulgowo bo wiem, że one tego nie lubią, a tu niektórzy zachowują się jakby one były nietykalne, mają swoje wady, w cztery oczy porozmawiasz ale kiedy dobiorą się w szerszą grupkę, będzie offtop.

19.05.2009
12:51
smile
[29]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

to ja w takim razie nie rozumiem jak ktos, tworzacy takie 'dziela' na YT moze sie z kogokolwiek nasmiewac :)

19.05.2009
12:54
[30]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Kocham szowinistów! Uwielbiam chodzic za ich pieniadze do kina i jezdzic ich samochodami!
Nie cierpię jednak szowinistow na forach internetowych.
Dlaczego? Bo pieprza trzy po trzy XD

19.05.2009
12:58
smile
[31]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Shrike - Ale kto tu mówi o traktowaniu ulgowo? W ogóle o jakich ulgach mówimy? To były tylko odpowiedzi do autora, który widać ma jakieś problemy z kobietami. Szersza grupka facetów też będzie zmieniać temat a gdy pójdziemy już całkowicie w stereotypu to będą oni gadać tylko o piłce i samochodach.


Czasem myślę, że faceci zazdroszczą kobietą - tego, że tak potrafią gadać i gadać, na każdy temat, bo nie raz widzę jak nawet jednego zdania nie umieją stworzyć.

19.05.2009
13:03
[32]

ereyty [ Bragiel ]

>>>to ja w takim razie nie rozumiem jak ktos, tworzacy takie 'dziela' na YT moze sie z kogokolwiek nasmiewac :)>>>>
Gdzie ja się z kogokolwiek naśmiewam? Tylko i wyłącznie stwierdzam fakty, które na dodatek nie są smieszne.

Jestem heteroseksualistą. Przyznaję otwarcie i oficjalnie, że najwązniejsze dla mnie u kobiety jest wygląd.
Możecie mnie obrażać, lżyć, pisać, że liczy się,,dusza", ,,zamiłowanie do scholastyki", ,, pozycja zawodowa", czy cokolwiek innego-tym niemniej nie umiem kłamać.

19.05.2009
13:05
[33]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

najwązniejsze dla mnie u kobiety jest wygląd.
Dobrze, ze nie gramatyka ;)

19.05.2009
13:08
smile
[34]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

W własnym, stworzonym przez siebie świecie żyjesz, chciałbyś go szerzyć, dobrze, że nie jest Ci to dane. Wiele tracisz żyjąc w nim. I nikt Cię nie lubi. Pozdrawiam.

19.05.2009
13:10
[35]

matchaus [ sturmer ]

Znam wiele kobiet, które potrafią się wypowiedzieć z sensem i na temat, biorąc tym samym czynny udział w dyskusji.

Tym tekstem pojechałeś po bandzie Łysak :)
Czy trzeba komukolwiek udowadniać, że jutro będzie środa?!

ereyty - Ty gówniarz jesteś. A szczerość mylisz z chamstwem, wyrosłym na koszmarnych brakach w wychowaniu.
I choć na 99% nie zrozumiesz teraz moich słów, to jeszcze sobie o nich przypomnisz. Kiedyś.

Boszz... aż sam sobie się czasami dziwię, że jeszcze mam cierpliwość na takie posty.

19.05.2009
13:11
[36]

ereyty [ Bragiel ]

No wiem, że nikt mnie nie lubi. Zdążyłem się do teog przyzwyczaić i dobrze mi z tym, bo wszelkie ,,lubienie" ma w sobie zawsze jakiś interes.

>>>ereyty - Ty gówniarz jesteś. A szczerość mylisz z chamstwem, wyrosłym na koszmarnych brakach w wychowaniu.
I choć na 99% nie zrozumiesz teraz moich słów, to jeszcze sobie o nich przypomnisz. Kiedyś>>>
Tak, gówiarz, zwłaszcza, ze już prawie 30 na karku...
Nie mylę szczerości z chamstwem-ja jestem i szczery i chamski. Byłem bardzo dobrze wychowany, nie martw się. Chamstwa nauczyłem się dużo później i również mi z tym dobrze. Mało tego mogę sobie na to pozwolić bo jestem niezależny od wszystkiego. Mogę się ze swoich chamstwem i ze swoją szczerorością obnosić, czego niestety nie może zdecydowana większość ludzi zamieszane w różne układy, ukladziki, towarzysko-życiowo-zawodowe.
Pozdrawiam.

19.05.2009
13:12
[37]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

matchaus --> Czy trzeba komukolwiek udowadniać, że jutro będzie środa?!
Wyjdz za mnie!

19.05.2009
13:23
[38]

wysiak [ Legend ]

ereyty -->
"No wiem, że nikt mnie nie lubi. Zdążyłem się do teog przyzwyczaić i dobrze mi z tym, bo wszelkie ,,lubienie" ma w sobie zawsze jakiś interes."
Dobra, bedzie serio.
Oczywiscie, ze tak, kazdy lubi te osoby, od ktorych moze cos uzyskac - zwykle jednak nie chodzi o zadne korzysci materialne, predzej o wlasne dobre samopoczucie, plynace z przebywania w danej osoby towarzystwie, przyjemnosc z rozmowy (i nawet niekoniecznie trzeba miec to samo zdanie). Ludzie sa z natury samolubni, to absolutnie normalne, i co wiecej - dobre.

I wiesz dlaczego nikt cie nie lubi?

Bo nie masz nikomu nic do zaoferowania, bo jestes zgorzknialym, zawistnym, malym czlowieczkiem. Co pokazujesz kolejnymi swoimi watkami, pamietam wczesniejszy (o zazdrosci), widze i ten. Zastanow sie nad soba, chlopie, bo inaczej zawsze pozostaniesz samotny.

19.05.2009
13:26
[39]

Megera_ [ Konsul ]

wysiak, no co Ty, zawsze będzie mógł mieć piękne kobiety "z doskoku", żeby sobie podotykać i powąchać. :)

19.05.2009
13:32
smile
[40]

matchaus [ sturmer ]

X-Cody ---> Wybacz, ale moje serce należy od bardzo dawna do innej :)

ereyty ---> Jeśli rzeczywiście masz 30-kę na karku, to pozostaje mi tylko współczuć. Szczerze.
Coś ci gdzieś umknęło po drodze, a im dalej w las...

BTW - często rozmawiamy z żoną o różnych takich :))
Zauważamy, że pewne słowa uległy swoistej "mutacji" i znaczą co innego w ustach spotykanych ludzi (niekoniecznie młodych).
"Szczerość", "szacunek", "przyjaźń", "zaufanie", "troska"... można by długo wymieniać
(milczeniem pominę fakt, że ich prawdziwe znaczenie strasznie zubożało).

19.05.2009
13:33
[41]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Te filmiki na Youtube - masakra, większego nudziarza w życiu nie słyszałem. :D

19.05.2009
13:36
[42]

ereyty [ Bragiel ]

>>>>>>>>>ereyty -->
"No wiem, że nikt mnie nie lubi. Zdążyłem się do teog przyzwyczaić i dobrze mi z tym, bo wszelkie ,,lubienie" ma w sobie zawsze jakiś interes."
Dobra, bedzie serio.
Oczywiscie, ze tak, kazdy lubi te osoby, od ktorych moze cos uzyskac - zwykle jednak nie chodzi o zadne korzysci materialne, predzej o wlasne dobre samopoczucie, plynace z przebywania w danej osoby towarzystwie, przyjemnosc z rozmowy (i nawet niekoniecznie trzeba miec to samo zdanie). Ludzie sa z natury samolubni, to absolutnie normalne, i co wiecej - dobre.

I wiesz dlaczego nikt cie nie lubi?

Bo nie masz nikomu nic do zaoferowania, bo jestes zgorzknialym, zawistnym, malym czlowieczkiem. Co pokazujesz kolejnymi swoimi watkami, pamietam wczesniejszy (o zazdrosci), widze i ten. Zastanow sie nad soba, chlopie, bo inaczej zawsze pozostaniesz samotny. >>>>>>
Każdy jest samotny. Ten kto ma najwięcej towarzystwa jest jescze bardziej samotny niż inni, bo nie może sobie pozwolić na szczerość, by nie stracić osób, które przy nim są, z kórymi łączy go ta, czy inn wspólnota interesów.
Gdy tylko zrodzą się jakieś problemycałe twoje towarzystwa wyparuje i zostaniesz sam ze sobą.
Niekórym zrozumieniem tego, że nikog nie obchodzą, że każdy na nich sra, że każdy ma ich w dupie, zajmuje całe życie. Mają 50-60 lat i przezywają szok-,,nikomu na mnie nie zależy, jeżeli ktoś coś ode mnie chce to tylko dla jakiegoś celu, wszyscy mają mnie w dupie". Ja to zrozumiałem w wieku 20 lat i jestem z tym pogodzony.
Mamswoje nieliczne towarzystwo i to mi wystarcza. Naprawdę nie czuję potrzeby zagubienia się w tłumie i zmieniania się na potrzeby innych.
A co mam do zaoferowania? Kobietom oferuję przyjemny seks. Także w tej sferze nie mam zadnych problemów. Chociaż oczywiście w związkach mam problemy, bo jestem skrajnym egoistą.

A co daję mężczyznom? Możliwosć rzeczowej dyskusji na ciekawe tematy. W realu możliwość spotkania się, napicia piwa, pogadania. W necie-podyskutowania, pogrania w jakieś gry. Tyle.

Tak, jestem zawistny, ale staram się z tym walczyć. Zgorzkniały nie jestem -wiele rzeczy z tego świata sprawia mi ogromną radość.
Pozdrawiam.

19.05.2009
13:40
[43]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

matchaus --> Musialam sprobowac :D
Kobietom oferuję przyjemny seks.
Tak, bo Ty nie macie z tego żadnej przyjemności XD POŚWIĘCASZ się dla nich normalnie XD

19.05.2009
13:40
[44]

[email protected] [ Blade Runner ]

Ja to zrozumiałem w wieku 20 lat i jestem z tym pogodzony.

I jesteś na przegranej pozycji. Nic tylko współczuć trzeba.

Widzisz Cody, taki z niego miłosierny Samarytanin :-)

19.05.2009
13:40
[45]

kurzew [ The Road Warrior ]

Każdy jest samotny. Ten kto ma najwięcej towarzystwa jest jescze bardziej samotny niż inni, bo nie może sobie pozwolić na szczerość, by nie stracić osób, które przy nim są

Stary sam wymyslasz te teksty czy ktos ci je pisze? Czytam te twoje wypociny od pierwszego postu i zastanawiam sie jakim sposobem funkconujesz? Zycie przeleci Ci miedzy palcami nim sie spostrzezesz. Wez sie ogarnij czlowieku i zmien nastawienie.

19.05.2009
13:43
[46]

wysiak [ Legend ]

ereyty --> 20 lat? Kazdego rzucila kiedys dziewczyna, kazdy ciezko to przezyl, wiekszosc jakos sobie z tym jednak poradzila, ty najwyrazniej nie. Masz strasznie skrzywione poglady, nie bede cie tu uswiadamial ani tlumaczyl, bo ani cie nie znam, ani mi za to nie placa - poszukaj pomocy specjalisty, bo jej potrzebujesz, calkiem serio pisze. Nie ma w tym nic zlego ani wstydliwego, skoro nie masz przyjaciol, ktorzy mogliby ci pomoc, to powinienes zwrocic sie do zawodowca.

19.05.2009
13:44
[47]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jestem pod wrażeniem, ze jeszcze traktujecie ten watek poważnie :) Dla mnie ten człowiek to prowokator, moze nie taki stereotypowy, ale jednak. Smutne, ze najprawdopodobniej wierzy w to, co pisze. Zycie, stad sie wzieli emo i true!neutrale ;)

19.05.2009
13:48
[48]

kurzew [ The Road Warrior ]

X-Cody---> Po prostu wkurza mnie takie pieprzenie. Nikt mnie nie kocha, wszyscy sa zli bla, bla, bla. Pamietam, ze w szkole sredniej mialem takiego goscia. Codziennie cos bylo nie tak. Zgadzam sie z wysiem. Wyzyta u specjalisty musowa. Do tego obejrzalem jeszce kilka filmikow na "yt". Co za belkot.

19.05.2009
13:49
[49]

matchaus [ sturmer ]

X-Cody ---> OK, przyznam się szczerze, że zrobiło mi się bardzo miło :))

ereyty ---> Jeszcze jedno.
Mogę się ze swoich chamstwem i ze swoją szczerorością obnosić, czego niestety nie może zdecydowana większość ludzi zamieszane w różne układy, ukladziki, towarzysko-życiowo-zawodowe.

Nie no, jasne! Przecież ty jesteś szczery w swoim chamstwie, a reszta "niuniuchów" tylko wszystko udaje! Ba! To takie same chamidła jak ty są, tylko udają takich miłych słodziuchów. Gnoje!

Wierzysz w to co mówisz? Łeeee... :)
Coś mi się mocno wydaje, że owo zamieszanie w ludzkie uczucia/układziki/odczucia jest bezwzględnym warunkiem bycia człowiekiem.

BTW - cały czas mi chodzi po głowie jeden z tekstów doktora Hakenbusza "jestem sam i na wszystkich sram".
Nie sądziłem, że spotkam kogoś kto będzie żył w myśl tej "maksymy" :D

P.S. Naprawdę mocny wątek :)
Aha - nie wierzę, że jesteś przed 30-ką ereyty. To dla mnie totalnie nieprawdopodobne...

19.05.2009
13:52
smile
[50]

Sorcerer [ Konsul ]

o kurde, ale z Ciebie Jan

19.05.2009
13:53
[51]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

matchaus-->13-14 lat, to też przed trzydziestką. :) (a co!)

19.05.2009
13:54
[52]

Lysack [ Przyjaciel ]

a to zrozumiałem w wieku 20 lat i jestem z tym pogodzony.

ciekawe, czy jak pogodzi się z tym, że kiedyś umrze, zacznie sypiać w trumnie ;)

19.05.2009
13:55
smile
[53]

Megera_ [ Konsul ]

Bullz, czy Ty jesteś babą? Miałeś się wypowiadać na temat, a nie komentować filmiki :[

Mam trochę nadzieję, że to gruba prowokacja. :)

(żeby tradycji stało się zadość, wypowiem się obok tematu)
Zadziwiająca liczba moich koleżanek (a przecież to jeszcze nie wiek desperacji) jest związana z dużo starszymi od siebie facetami, tak powiedzmy 12-16 lat. Trochę mnie to dziwiło, więc jakiś czas temu postanowiłam zrobić mały rekonesans. Wnioski są dość smutne - żaden ze znanych mi samotnych mężczyzn w wieku 27+ nie jest normalny. Samotnych, podkreślam - bo znam całkiem sporo konkretnych, fajnych facetów w tym przedziale wiekowym, i każdy jest z kobietą. Żoną/narzeczoną/dziewczyną, nieistotne tak naprawdę - każdy jest w jakimś związku. Natomiast ci samotni mają jakiś ewidentny i duży problem z sobą. Przerażające.
(wiem, że to duża generalizacja, biorę poprawkę na to, że moja badana populacja wcale nie musi być reprezentatywna, i jednocześnie przepraszam, jeśli uraziłam tym samym któregoś z forumowiczów - niezamierzenie)
Ciekawostka: 80% z tych "niezależnych i wyzwolonych" ma do zaoferowania przyjemny seks. No no. Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Tak czy inaczej, zaczęłam rozumieć, czemu wolę młodszych - zazwyczaj nie są tak zepsuci.

[52] Lysack, miej litość :D

19.05.2009
13:55
smile
[54]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Życzę Ci znalezienia prawdziwych przyjaciół.

Mają 50-60 lat i przezywają szok-,,nikomu na mnie nie zależy. Ja to zrozumiałem w wieku 20 lat i jestem z tym pogodzony.
Ja mam prawie 20 lat i zrozumiałem coś diametralnie innego - Mieć możliwość nazwania kogoś przyjacielem to jeden z najwiekszych przywilejów jakie są nam dane. :) Gdyby nie garstka osób w moim życiu to już chyba dawno strzeliłbym sobie w łeb.

19.05.2009
13:57
[55]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

kurzew --> Mnie to tez irytuje - zwlaszcza, ze tym razem pojechal po kobietach - ale szkoda nerwow :) Ja uwielbiam dyskutowac, ale tylko kiedy widze, ze ta dyskusja ma jakis sens lub jest przyjemna.
matchaus --> :)

19.05.2009
14:00
smile
[56]

kurzew [ The Road Warrior ]

X-Cody---> Ano racja. W takim wypadku udaje sie w kierunku pracowniczej stolowki. Na 100% zarcie tam jest mniej nudne od autora watku (choc nie zmienilo sie od kliku lat jak tu pracuje).

19.05.2009
14:03
[57]

ereyty [ Bragiel ]

Nie będę tu odpisywał na wszystkie uwagi pod moim adresem, bo musiałbym tu siedzieć cały dzień, a też mam inne zajęcia.

Tylko te najważniejsze-

Tak-kobiety niejednokrotnie otrzymuja większą przyjemność w seksie niż meżczyźni i bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana, ale zdając sobie sprawę, że ludzie traktują mnie jako niesamowitego egoistę, skoncentorowanego tylko na sobie,,małego zawistnego człowieczka", jak to określił Wysiu, to nie raz krzesam z siebie głęboko zakorzenione pokłady altruizmu i robię coś dla kogoś innego-co nie raz okupiłem problemami ze wzwodem.

Nikt mnie nie kocha i wszyscy są źli-oczywiscie, ze tak. Tylko czy ja nad tym płaczę? Przyjąłem ten fakt dawno do wiadomości i tyle. Nie płaczę nad tym, ze ziemia jest okrągła.

Wizyta u specjalisty? Jakiego i po co? Cieszę się życiem, cieszę się sobą, tysiące rzeczy w życiu mnie rajcuje, tysiące rzeczy sprawia mi przyjemność.
Czy każdego kto żyje inaczej niż motłoch trzeba wysyłać do psychologa, psychiatry, by dostosował się do reszty? Nie, mi jest dobrze, ze sobą, nie wchodzę innym w drogę i tyle.

Naprawdę są na tym świecie ludzie, którzy żyją w sposób jaki przekracza wasze możliwości percepcyjne i są oni szczęśliwi. Ja jestem właśnie jedną z takich osób. Pozdrawiam wszystkich i skoncentrujcie się na głównym wątku a nie na mnie.

19.05.2009
14:06
[58]

kurzew [ The Road Warrior ]

Tak-kobiety niejednokrotnie otrzymuja większą przyjemność w seksie niż meżczyźni i bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana,

No kurna niewyrobie.

Dobra bo zarcie stygnie. Po wczorajszej reklamie zdecydowalem sie na rybe :)

19.05.2009
14:09
smile
[59]

[email protected] [ Blade Runner ]

bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana, ale zdając sobie sprawę, że ludzie traktują mnie jako niesamowitego egoistę, skoncentorowanego tylko na sobie,,małego zawistnego człowieczka", jak to określił Wysiu, to nie raz krzesam z siebie głęboko zakorzenione pokłady altruizmu i robię coś dla kogoś innego-co nie raz okupiłem problemami ze wzwodem.

Nie no, zgłoś się do Caritasu albo PCK, nadajesz się.

19.05.2009
14:13
[60]

Yo5H [ ziefff ]

Twoje filmy na jutubie zgniotly mi mozg

19.05.2009
14:13
[61]

wysiak [ Legend ]

ereyty --> Radze ci prace nad swoimi problemami (i przede wszstkim uzmyslowienie sobie, ze je masz) nie dlatego, ze mnie to jakos razi, tak naprawde mnie nie obchodzisz, nie znam cie kompletnie - ale dla twojego wlasnego dobra. Zyjesz sobie sam, mowisz sobie, ze ci z tym dobrze - ale natury nie oszukasz, czlowiek to zwierze stadne. Pasuje ci niezaleznosc, imprezy, przypadkowy seks, jasne, bestroskie zycie kawalera. Ale zastanow sie jaki bedziesz szczesliwy za jakies 10 lat, gdy wszyscy znajomi sie ustatkuja i nie beda juz tak imprezowac, a ty juz nie bedzesz taki piekny i mlody, i za seks bedziesz musial zaczac placic. I kiedy uswiadomisz sobie, ze pozostale ci 30 czy 40 lat zycia to jedna wielka pustka.

Zreszta w tym co piszesz od razu widac tesknote za zaakceptowaniem, chec spodobania sie komus, zaoferowania czegos od siebie, chocby dobrego seksu. Wlasnie po to, jak juz wyzej pisalem, ze podswiadomie chcesz byc komus potrzebny, chcesz, by ktos myslal, ze jestes wartosciowy - by ktos ci lubil. Jak chcesz wmawiac sobie, ze nie, to wyganiaj te kobiety z lozka, co cie one i ich zdanie w koncu obchodzi? Podobno jestes calkowicie niezalezny i samowystarczalny.

19.05.2009
14:14
smile
[62]

Eukaliptusowy [ Pretorianin ]

"bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory"

19.05.2009
14:15
smile
[63]

smalczyk [ Generaďż˝ ]

Wygląda mi to na klasyczny przypadek chłopca odrzuconego przez płeć przeciwną - zdarza się

19.05.2009
14:16
smile
[64]

Megera_ [ Konsul ]

czy poczytał Ciorana
No, przynajmniej literatura dobra.

Ależ my się już wszyscy skupiliśmy na głównym wątku - wg znacznej większości pieprzysz pan farmazony, a także zakłócasz nam niszę ekologiczną. :)

19.05.2009
14:18
smile
[65]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

emotominki są fajne :> ;] ;) :D xD

19.05.2009
14:21
[66]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana

Zeszlam :DDD Przebiles sam siebie, stary XDDD

19.05.2009
14:21
[67]

VildWolf [ Centurion ]

Jeśli chodzi o poziom wypowiedzi kobiet na forum, to wcale nie jest tak źle. Na forach internetowych właśnie moim zdaniem przebywają te inteligentniejsze dziewczyny, przejrzyj sobie fotke.pl, naszą-klase itp. to dopiero dostaniesz jakiegoś wstrząsu. Najbardziej wkurza mnie ta nieszczerość. Przykładowo babka jest po prostu brzydka, a ludzie piszą w komentarzach "słodziudko wyglądasz :*" itp.

19.05.2009
14:29
[68]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Nie wierzę. Jakie Ty masz marne życie. :D

19.05.2009
14:35
smile
[69]

adrem [ Joker ]

mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana, ale zdając sobie sprawę, że ludzie traktują mnie jako niesamowitego egoistę, skoncentorowanego tylko na sobie,,małego zawistnego człowieczka", jak to określił Wysiu, to nie raz krzesam z siebie głęboko zakorzenione pokłady altruizmu i robię coś dla kogoś innego-co nie raz okupiłem problemami ze wzwodem.

ROTFL.

19.05.2009
14:46
[70]

erton2 [ Konsul ]

"(...)bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce(...)nie raz krzesam z siebie głęboko zakorzenione pokłady altruizmu i robię coś dla kogoś innego-co nie raz okupiłem problemami ze wzwodem."

19.05.2009
14:47
[71]

[email protected] [ Mariner of the Inet ]Ty naprawdę masz problemy ze sobą.

19.05.2009
14:51
smile
[72]

Yo5H [ ziefff ]

instant klasyk.

19.05.2009
14:57
smile
[73]

Max_101 [ Mów mi Max ]

bardzo często zdarza się, ze już nie mogę, nie chce mi się , a jednak się poświęcam by zaspokoić kobietę, mimo, że już mu się nie chce i najchętniej pogoniłbym już kobietę z łóżka i pograł sobie w Enemy Territory czy poczytał Ciorana

Normalnie dodaje do sygnaturki ;D

19.05.2009
15:03
[74]

kobe47 [ Essaywhuman?! ]

czytając wątek, oplułem monitor ok. 47 razy.
po obejrzeniu tego filmiku:

mało co nie zeszczałem się pod siebie. :D
poza tym to wszystko wyjaśnia, on kocha kurwy

19.05.2009
15:09
smile
[75]

Charles Earl Grey [ Chor��y ]

Niech da to ktoś na basha dla potomnych.

19.05.2009
15:24
smile
[76]

nutkaaa [ Panna B. ]

Nikt mnie nie koffa ;(

19.05.2009
15:29
smile
[77]

Mortan [ ]

ereyty powinien sie poznac z tym kolesiem pasuja do siebie idealnie

19.05.2009
15:43
[78]

ereyty [ Bragiel ]

Filmiki jak filmiki, jednym się podobają innym nie. Ja ich nie reklamuje, są raczej na mój wewnętrzny użytek.
Zawsze je ktoś wyciąga w dyskusjach ze mną, a jaki związek ma satanizm z kobietami na forach?
Aktualnie nie nagrywam, bo nie mam czasu. Pozdrawiam.

19.05.2009
15:46
smile
[79]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

Nie no oczywiście kobiety na forach to przeszkadzają, ale w filmikach dla dorosłych to już nie. One nie mówią nam gdzie mamy pisać.

Chociaż przyznam się, że też mnie wkurzają teksty typu: hejka :) :) lowju lowju, całusek itp.

19.05.2009
15:48
[80]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

O autorze wątku - zostawię bez komentarza, w zasadzie wysiak napisał wszystko w [61].

Co do kobiet: Alake czy jak jej tam było - to to była hardkorówa nie do zdarcia :) Wyryła mi się w pamięci... tak odwracać kota do góry ogonem to chyba, oprócz niej, tylko czarni potrafią :) Wystarczyło tylko popcorn przynieść i była niezła zabawa :)

19.05.2009
15:55
[81]

Mortan [ ]

Zawsze je ktoś wyciąga w dyskusjach ze mną, a jaki związek ma satanizm z kobietami na forach?

Poniewaz twoje argumenty sa totalnie bzdurne i nie ma jak z toba dyskutowac ? popatrz sobie na kobiety na golu ile ich jest z 5-8 i zadna chyba nie pasuje do tego co opisałes, wiec kolejny watek jest bez sensu, a w internecie i nie tylko debili nie brakuje FAKT :]

19.05.2009
15:57
[82]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Czasami sa pomocne!!
Nutka pomogła mi przy obsłudze Zenita :)
Fakt, zdarzają się "słodkie idiotki", ale...cóz, bywa

19.05.2009
15:57
[83]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

A co ci przeszkadza, jak dziewczyna napisze ":)" albo ":D" ?

19.05.2009
16:00
[84]

Kasha_Krk [ Konsul ]

Dlaczego? Bo strasznie zaniżają ich poziom, bo nie piszą na temat, bo pieprzą trzy po trzy, bo nigdy nie donoszą się do głównego wątku...bo zawsze muszą wtrącić jakieś debilne ,,P" ,,D".
Bo nie potrafią napisać posta bez uśmiechów, emotikonów, nawiasów i cholera wie czego jeszcze.


Wypraszam sobie. Dalej nie chce nawet czytać.

Czemu ma służyć ten wątek? Na pewno nie obrażaniu.

Czuję się obrażona. Prosze zobaczyć na moje ostatnie posty.

edit: dobra, dobra. do emotikonek sie przynaję. Ale TYLKO do tego. W takim razie: PRZEPRASZAM..

19.05.2009
16:07
smile
[85]

Raziel [ Action Boy ]

kobiety zaniżają poziom na forum, a żydzi, masoni i cykliści rządzą Polską, tak już jest - przyzwyczajaj się.

19.05.2009
18:30
smile
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a jak!!!

:D:D:D:P:P:P

19.05.2009
18:31
[87]

Mazio [ Mr Offtopic ]

"Niestety również poza Maziem, jets tu dość spora grupa kobiet z penisami " by ereyty

Nie odważył byś się powiedzieć mi tego w oczy to raz ereyty bo mogłbym cię tym kobiecym penisem wystrzelać po pysku. Twoje zdanie już znam - ciekawi mnie kto jeszcze uważa, że zaniżam poziom tego forum?

19.05.2009
18:38
smile
[88]

InterPOL [ Majster ]

No nie mów Mazio, że cie to obchodzi co myślą o tobie obcy ludzie z internetu? Jak dużo ludzi się zgłosi to co? Odejdziesz czy sobie wpiszesz na jakąś czarną liste ?

19.05.2009
18:42
[89]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Moim zdaniem Mazio nie zaniża poziomu, w pewnych sytuacjach go podnosi ale często wypowiada się nie mając nic wartościowego do powiedzenia (jak to eretyty wczesniej ujął).

I tak cały wątek to jeden wielki LOL :D

19.05.2009
18:47
smile
[90]

Darth Father [ Spam Master ]

Maziu--> ja uważam że podwyższasz poziom forum:)
Zaniżanie/Podwyżanie 0/1

19.05.2009
18:48
[91]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Mazio--->

Zaniżać to nie zaniżasz, ale stać Cię na duużo więcej :)

Wątku komentować chyba nie ma sensu, chociaż Cioran i Enemy Territory mnie też rozłożyły na łopatki. Zacznij przyjacielu walczyć z cynizmem - zanim będzie za późno, o ile już nie jest. Dołóż do tego szczyptę kultury, taktu i, kto wie, - może będziesz w stanie podyskutować na tym forum w sposób cywilizowany - bo jak na razie, wbrew Twoim apelom co do merytorycznej dyskusji, nie masz tutaj po prostu z kim rozmawiać.

19.05.2009
18:50
[92]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Co wy się Mazia czepiacie. W końcu to Mr. Offtopic ;)

19.05.2009
19:00
[93]

Saburau [ Konsul ]

ereyty----> obrażasz mnie.
Łaskawie spójrz na ilość moich postów i czas jaki jestem na forum. Przejrzyj też moje wątki jeśli chcesz. Strasznie mnie wku****łeś, wybaczcie, że przeklinam.
A czy zastanowiłeś się nad tym, że nie każda kobieta nabija sobie posty, nie pisze byle bzdur, nie zakłada multum wątków??? Kilku facetów na tym forum wykazuje się o wiele mniejszą "kulturą" pisania, oczywiście nie obrażając nikogo. A to, że w mojej wypowiedzi możesz znaleźć wiele nawiasów i takich tam innych znaków interpunkcyjnych to raczej świadczy o tym, jaki masz poziom językowy (je też czasem popełniam błędy, ale taki jest mój styl pisania i nic ci do tego).
Ogólnie uważam to za dyskryminowanie ( wiem, jak to bardzo drażliwy temat, że podobno same chciałyśmy równouprawnienia).

Jeśli co nie pasuje, to że jestem na tym forum to sam z niego zrezygnuj, bo ja nie mam zamiaru.
I możesz mnie posłać do Admina (nie żebym go się nie bała;)), do tej pory nie miałam żadnego bana:P

Myślę, że odwołałam się do głównej myśli wątku, dziękuję za uwagę:)

19.05.2009
19:02
[94]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Jestem ciekaw jedynie. O skasowaniu konta myślę rownież.

Stanę przede wszystkim w obronie kobiet - nie ma ich zbyt wiele na tym forum. Większość z tych, ktore udzielają się na tyle dłużej by być rozpoznawalne prezentuje wysoki poziom merytorycznych wypowiedzi. Przykładem niech będzie choćby Liluś, Megera czy Meghan. Nie pomijam innych ze względu na odstępstwa od tej zasady, a dlatego, że udzielają się rzadziej lub w tematach gdzie nie zaglądam. Potrafią pokazać nam facetom rzeczy o jakich rozmawiamy w innym świetle, widziane oczami kobiet. Spojrzeniem jakie zawsze ceniłem sobie bardziej niż jałowe i merytoryczne dialogi. Jest bowiem tak wielu mężczyzn, ktorym brakuje inteligencji emocjonalnej choć funkcjonują na wysokim poziomie intelektualnym. W tym świetle mogę znacznie odbiegać od ereytego, ale umniejszanie mojej męskiej wartości świadczy jedynie o tym, że dzieli nas nie tylko poziom emocjonalny, ale rownież nie zdobywalne w jego skali wartości intelektu. Wychowany w szacunku dla kobiet nie patrzę na nie przez pryzmat bawienia się ich biustem, a staram się słuchać tego co mają mi do powiedzenia z ciekawością kogoś kto tak bardzo się o nich rożni. Dodam do tego, że wrzucanie ich do jednego worka jest totalną porażką - podejrzewam, że Ewunia Kr ma większe jaja niż ereyty i jego dyskutanci. A Ewunia mam nadzieję rozumie kontekst mojej wypowiedzi. Temat jest niezwykle obraźliwym uogolnieniem i dramatyczną bzdurą rownież w świetle mojego udzielania się na innych forach. Gdziekolwiek mamy do czynienia z forem tematycznym kobiety w żaden sposob nie odbiegają poziomem merytorycznych wypowiedzi od swoich kolegow. Potrafią natomiast zgrabniej formułować myśli. I to raczej ich obecność ogłupia facetow. I to może być jedyny z kontekstow zaniżania poziomu.

Co do mnie zaś - coż, ideałem nie jestem, choć na sumieniu mam niewiele. Nie lubię jedynie nadętej, pompatycznej gadki jaką niektorzy nazywają dyskusję. Wychowany na Dialogach na cztery nogi Friedmana i Kofty widzę ją raczej jako ciąg skojarzeń i lekkiej zabawy słowem. Ograniczyłem swoje zapędy w uczestnictwie w wielu z nich odkąd przekonałem się, że jestem często w mniejszości mając takie podejście do tej materii. Ponieważ zmienić się nie zamierzam pozostaje mi jedynie olać tą całą zabawę. Co raz mniej bowiem mam sam z niej przyjemności. Szczegolnie gdy pojawił się wysyp Ambasadorow, czy innych, ktorych nie nazwę nie przez litość, ale dlatego, że taka ich obfitość, a ktorzy samymi swoimi literkami wprowadzają mnie w osłupienie. Cieszę się jedynie, że na przeciwnej stronie szali do typow z gatunku ereytego są tu ciągle Widzący, Deepdelver czy Flyby (i inni)

A żeby pozostać w zgodzie z kobiecą częścią mojej duszy (i nie mylcie go ze zniewieścieniem bom chłop ciosany grubo, grubym słowem potrafię popłynąć, do dupy dokopać jak trzeba, zdania swego i kobiety bronić) zacytuję tym razem wierszyk mantrę autorstwa Stefana Friedmana, ktory towarzyszy mi od mojego drugiego tematu na forum gdzie przedstawiłem swoje credo bez owijania w bawełnę:

Żyłka, sznurek i szpagacik
Mają z sobą coś wspólnego.
Choćbyś wątek czasem stracił
To nie przejmuj się kolego.
Sznurowadła, słuckie pasy
Jamnik, choć stworzenie boże
Miedzeszyński długi nasyp
Wszystko to się łaczyć może.
Liana, kabel, nić pajęcza
Lub tasiemiec, tfu, ohyda!
Wszystko, co się dłuży, skręca
Wszystko to się w mowie przyda.
Linka, dratwa, drucik cienki
Szlaucha metr, tasiemki sążeń
Gumka, co trzyma spodenki
To się wszystko z sobą wiąże!!!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1648065

19.05.2009
19:34
[95]

Siostra [ Pretorianin ]

Zastanawiałam sie po co taka prowokacyjna wypowiedź. Oprócz tego, że autor może byc typem" mówią dobrze czy źle byleby nazwiska nie pomylili" to wątek może służyc policzeniu aktywnych kobiet na forum :) <--- musialam

MĘŻCZYŹNI DO KOMPUTERA, KOBIETY DO FRYZJERA!


Kobiety na forach  - Siostra
19.05.2009
19:35
smile
[96]

klimson_ [ Ace of Spades ]

lepiej do garów

19.05.2009
19:47
smile
[97]

Mazio [ Mr Offtopic ]

klimson - to jest strona ereytyego na you tube?

--oto strona

a to jeden z filmikow:film dodany rok temu

a to moj wątek sprzed dwoch lat:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6274175

czyżbym miał jednak fana?
edit

rany boskie, przepraszam, że się spinałem - słucham cię i oglądam i już wiem skąd płynie ta nienawiść do świata. Polecam wszystkim, ktorzy chcieli by poznać inne poglądy ereytego. Świetne - idę jeszcze pooglądać.

19.05.2009
20:00
[98]

slayn [ Konsul ]

Mazio starałem się go posłuchać, wytrzymałem 45 sekund filmiku;

Ten koleś gada jakby miał zaraz przyjebać głową o klawiature i usnąć.

19.05.2009
20:06
smile
[99]

klimson_ [ Ace of Spades ]

i jeszcze ten tekst "w listach pytacie mnie jak żyć" - epickie

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.