GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciekawa gierka - MyBrute

17.05.2009
21:13
smile
[1]

Toros [ Junior ]

Ciekawa gierka - MyBrute

Witam.

Chciałem wam dziś zareklamować dość nową grę przeglądarkową o nazwie "my brute". Niektórzy z was mogli o niej juz słyszeć dla innych być może jest to nowość.

O co w tym chodzi - gra my brute opiera się CAŁKOWICIE na szczęściu, absolutnie nijak nie wpływamy na przebieg rozgrywki - to tytułem wstępu, czas rozwinąć temat.

W grze tej wcielamy się postać wojownika / wojowniczki którego / której zadaniem jest walka na arenie z przeciwnikami wygląda to mniej więcej tak:

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Z reguły na początku nie jesteśmy zbyt silni a co za tym idzie nie możemy się pochwalić wielką finezją w walce, tak wiec zazwyczaj okładamy się pięściami:

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Z biegiem czasu jednak możemy zdobywać nowe bronie, które mają pomóc nam w rozprawieniu się z wrogami, można nimi uderzać rzucać itd.

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Co jakiś czas możemy dostać nową broń:

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Gra MyBrute jak już wspomniałem opiera się na szczęściu i losie, dlatego też może się zdarzyć, że bron dostaniemy juz na 1 lvl, tak lewelu ponieważ w tej grze zdobywamy lewele, w zależności od doświadczenia jakie zdobędziemy w walce i tak za wygrana walkę dostajemy 2 ptk doświadczenia za przegraną 1 punkt.

Kiedy awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia możemy zdobywać także unikalne zdolności, na początku oczywiście nie ma zbyt wielu zdolności z jakich możemy korzystać w walce, ich ilość zwiększa się wraz z lvl postaci

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Podczas walki wspomóc nas mogą także pety (zwierzaki takie jak pies, wilk, niedźwiedź) które wraz z nami walczą z przeciwnikiem.

Gra jest bardzo przyjemna nie wymaga zbyt dużych ilości czasu na dzień, kiedy zaczynamy mamy do przeprowadzenia 6 walk, po ich wykorzystaniu mamy do przeprowadzenia 3 walki na dzień i nijak nie można przeprowadzić ich więcej, także czas max poświecony na ta grę na dzień to około 5 minut, mimo to grę można uznać za wciągającą.

Co trzeba zrobić żeby zagrać w grę my brute? Odpowiedz jest dość prosta wystarczy wejść w ten linkPo kliknięciu w niego pokaże nam się taki widok:

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

1. Oznacza miejsce do wpisania imienia naszego wojownika
2. Oznacza przycisk za pomocą którego możemy zmienić wygład naszego wojownika
3. Oznacza przycisk potwierdzenia naszego wyboru
4. Oznacza miejsce gdzie można zmienić kolor ubarwienia skory / włosów itp. naszego wojownika.

Po naciśnięciu przycisku nr 3 odbędzie się walka, po zakończeniu której będziemy mogli udać się do swojej sali i tam przejrzeć dane postaci takie jak lvl, hp, Strength, Agility, Speed, itd.

Link podany wyżej jest linkiem do mojej postaci, dlaczego właśnie tak? Juz tłumaczę. Dzięki temu, że stoczycie ze mną początkową walkę, będziecie mogli być w DOJO (czyt. dodżo):

[URL=][IMG][/IMG][/URL]

Dzięki byciu w DOJO można wspólnie trenować, a także poznawać nowych wojowników z którymi można walczyć, jak np. na powyższym screenie "polexq". Oczywiście nie można nikogo zmusić do bycia w dojo, w takim przypadku należy wyciąć mój nick z powyższego linku, w takim jednak przypadku osoba taka nie będzie mogła być w dojo jako trenowany.

Na koniec dodam jeszcze ze co dwa dni organizowane są turnieje, na który każdy może się zapisać i sprawdzić tam swoje możliwości.

Życzę powodzenia i mam nadzieje ze osiągnięcie bardzo dużo.

Wiem ze ta gra nie jest gra z typu MMO, jednakże można ją traktować jako pewną ciekawą odskoczenie od standardowych gier tego typu, a także od gier MMO.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.