jarek44 [ Legionista ]
rozwiazanie umowy- cyfra+
Czy ktoś z Was wysyłał do cyfry pismo z powodu kończącej się umowy ? ma Ktoś wzór takiego pisma ? jak to ma wyglądać żeby było wszystko ok i żeby się nie czepiali ?
janek09091 [ Generaďż˝ ]
po prawej jas kowalski warszawa
Wypowiadam umowę nr. xxhxhx w dniu jej zakończenia czyli xxxx.
jas kowalski
podpis
jarek44 [ Legionista ]
wystarczy tylko tak ?
Myślałem że trzeba coś tam jeszcze uskuteczniać ale jeśli to ma być standardowe wypowiedzenie i wystarczy to ok. dzieki
janek09091 [ Generaďż˝ ]
a jak? chcesz jakieś poematy im pisać?
Wypowiadasz umowę z dniem jej zakończenia i tyle, jak chcesz to im nawrzucaj coś od siebie.
Wysyłasz wsio poleconym za potwierdzeniem odbioru.
jarek44 [ Legionista ]
ok
OpenDoc [ Junior ]
Witam,
jeżeli potrzebujesz nadal rozwiązać umowę to tutaj znajdziesz tutaj -
Pozdrawiam,
muhabor [ Zielony ]
napisałem im jeszcze żeby nie dzwonili z propozycją przedłużenia umowy bo zmieniam miejsce zamieszkania i koniec. ale gdzie tam. dzwonili do mnie ze 3 razy czy aby na pewno? czy może jednak? mamy dla pana nową ofertę itede