GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rozwiazanie umowy- cyfra+

06.05.2009
23:41
[1]

jarek44 [ Legionista ]

rozwiazanie umowy- cyfra+


Czy ktoś z Was wysyłał do cyfry pismo z powodu kończącej się umowy ? ma Ktoś wzór takiego pisma ? jak to ma wyglądać żeby było wszystko ok i żeby się nie czepiali ?

06.05.2009
23:45
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

po prawej jas kowalski warszawa


Wypowiadam umowę nr. xxhxhx w dniu jej zakończenia czyli xxxx.


jas kowalski
podpis

06.05.2009
23:49
[3]

jarek44 [ Legionista ]

wystarczy tylko tak ?
Myślałem że trzeba coś tam jeszcze uskuteczniać ale jeśli to ma być standardowe wypowiedzenie i wystarczy to ok. dzieki

06.05.2009
23:50
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

a jak? chcesz jakieś poematy im pisać?

Wypowiadasz umowę z dniem jej zakończenia i tyle, jak chcesz to im nawrzucaj coś od siebie.
Wysyłasz wsio poleconym za potwierdzeniem odbioru.

06.05.2009
23:55
[5]

jarek44 [ Legionista ]

ok

05.11.2009
10:57
[6]

OpenDoc [ Junior ]

Witam,

jeżeli potrzebujesz nadal rozwiązać umowę to tutaj znajdziesz tutaj -

Pozdrawiam,

05.11.2009
11:34
[7]

muhabor [ Zielony ]

napisałem im jeszcze żeby nie dzwonili z propozycją przedłużenia umowy bo zmieniam miejsce zamieszkania i koniec. ale gdzie tam. dzwonili do mnie ze 3 razy czy aby na pewno? czy może jednak? mamy dla pana nową ofertę itede

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.