
Norman_Bates [ Centurion ]
Sensowne zajęcia na wakacje... Jakieś propozycje?
Zbliżają się wakacje. a nie chcę ich spędzić tak jak ostatnio czyli głównie siedząc w domu.
Oczywiście na pewno w ciepłe dni będę chodził nad pobliskie jeziorko... Ale co oprócz tego? Przecież ile można pływać. Planuję jeszcze zacząć uczyć się jazdy na deskorolce, ale to jeszcze przed wakacjami...
Jakie są Wasze propozycje? Mieszkam w małym miasteczku więc i perspektywy małe :)
Gandalf ---> postaram się.
Slasher11 ---> rower mnie jakoś nie podnieca. Od czasu do czasu lubię sobie pojeździć, ale raczej sporadycznie...
ddza ---> 15.
_agEnt_ ---> próbowałem kilka razy i nie mam do tego talentu ;)
Gandalf. [ Wizard ]
Znajdź sobie dziewczynę.

Slasher11 [ Scharfschütze ]
Rower chłopie, rower!
ddza [ WasabiHubert ]
A ile masz lat?

_agEnt_ [ Tajniak ]
Napisz książkę!
Bac02 [ Traucer ]
zacznij uprawiać jakiś sport ekstremalny
rKlonos [ Pretorianin ]
A w jeziorku ryb nie ma?

Darth Father [ Spam Master ]
Zależy dla kogo...
Norman_Bates [ Centurion ]
rKlonos ---> owszem, są. Ale wędkarstwo to ostatnia dziedzina, którą chciałbym się zająć...
Bac02 ---> przecież pisałem, że uczę się jazdy na desce...
pooh_5 ---> za drogooo...
JanP_ ---> odpada.
JanP_ [ MoonWalker ]
Wyjedź na obóz sesji gier rpg tak jak ja. :)
Kamikaze_man [ Konsul ]
Praca w polu :P

pooh_5 [ Czyste Rączki ]
Co powiesz na naukę gry na jakimś instrumencie? Gitara, bas? :)
djforever. [ Konsul ]
Załatw sobie kilkanaście książek, dużo seriali, najlepiej takich co mają po 10 sezonów, i kilkanaście filmów. Masz zajęcie na całe wakacje.
Ja zwykle w dzień śpię albo sie spotykam ze znajomymi. Oprócz wyżej wymienionych.
Możesz sobie kupić jakieś modele do sklejania czy coś. Musisz sobie znaleźć jakieś hobby :)
Norman_Bates [ Centurion ]
djforever. ---> książki, film, seriale to sobie zaplanowałem na późniejsze godziny. Ale co robić w dzień?

miketyson_ [ Qualis vita et mors ita ]
Ja będę w wakacje spożywał alkohol w nie małych dawkach, ale, że ty jesteś niepełnoletni to polecam książki, nauka czegoś/na czymś itp.
Lethos. [ The Evil Candy ]
Zacznij grać w gry bitewne.
ddza [ WasabiHubert ]
Jeśli mieszkasz w górach (w sensie na południu) to przestudiuj mapki z szlakami turystycznymi, weź kumpla/dziewczynę i w drogę. Jak nie to wycieczkę rowerową sobie zorganizuj, albo zainwestuj kilka gorszy i wybierz się w jakieś fajne miejsce niedaleko Ciebie. Może na zwiedzanie jakiegoś miasta czy coś.

ero_sk [ THC ]
Albo po prostu szlajaj się z kolegami po mieście, idźcie nad jezioro. Może wynajmijcie rower wodny? Nie trzeba siedzieć w domu cały czas.
simson__ [ Generaďż˝ ]
Kijowo, mam ten sam problem, ale ja pewnie będę robił dobudówkę do garażu... a później można zalegnąć przed kompem i stać się wakacyjnym nołlajferem ;]
ddza [ WasabiHubert ]
Albo weź się za majsterkowanie. Zrób sobie jakąś ozdobę/mebel do pokoju. Poszukaj na necie czegoś ciekawego i do roboty. Wciągnie Cię na pewno i da dużą satysfakcję. Ale pamiętaj, że do wszystkiego trzeba dużo samozaparcia.

Norman_Bates [ Centurion ]
To tak:
djforever. ---> spanie odpada :P A modele to nie głupi pomysł. A hobby już mam :)
miketyson_ ---> jak już pisałem, BEDE SIE UCZYL JAZDY NA DESCE.
ddza ---> mieszkam mniej-więcej w środkowej części Polski, ale dookoła mnie jest pełno jezior więc mogę je wszystkie przetestować ;]
ero_sk ---> w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić... ;-/
ddza2 ---> W PIERWSZYM POSCIE PISALEM - MAM 15 LAT.
ero_sk2 ---> a owszem, mam :))
ddza [ WasabiHubert ]
Nie powiedziałeś ile masz lat.
w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić... ;-/ to w takim razie weź się za rwanie :P
ero_sk [ THC ]
w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić
Ehh, no to masz problem:P
Masz rodzinę na wsi? Jeśli tak, wybierz się do nich na żniwa- ja w ostatnie wakacje tak zrobiłem. Było pełno roboty, więc nie miałem chwili żeby się nudzić. Ciężko było, ale fajnie;)
Norman_Bates [ Centurion ]
Dobra, to ja idę robić lekcje, a Wy sobie tutaj piszcie :))

PrzeEemek [ Pretorianin ]
Znajdź jakieś hobby naucz się tańczyć coś albo coś... przez wakacje raczej nauczysz się tego i owego :D... Dobrymi pomysłami są też odpowiedzi z wątków [2] [12] [23]...
spamer [ Konsul ]
Otwórz motel.
Mazio [ Mr Offtopic ]
kurs wspinaczki skałkowej
przemek100 [ Generaďż˝ ]
przez pierwszy miesiac znajdz se robote i zarob na jakis wyjazd w drugim miesiacu.
Zawsze mozesz z ziomkami jakis biwak zorganizowac w pobliskim lasku, napewno bys znalazl chetnych.
Fear2 [ Konsul ]
Staraj się połączyć przyjemne z pożytecznym. Tego drugiego można wiele wymienić, a pierwsze to tylko kwestia gustu.

Norman_Bates [ Centurion ]
Podbijam!
mineral [ Senator ]
Znajdź sobie fajnych kolegów.

ero_sk [ THC ]
Ehhh, tak ci źle i tak niedobrze:P Jeśli nic z wyżej wymienionych rzeczy ci nie pasuje, to kup sobie flachę i pij- i tak przez całe wakacje;)
Norman_Bates [ Centurion ]
Ja nie mówię, że jest źle, wręcz przeciwnie - bardzo mi pomogliście.
Ale być może ktoś jeszcze ma coś sensownego do napisania :)

Rapture [ Pretorianin ]
Idź do jakieś roboty...
peterkarel [ Pool Shark ]
masturbacja aż do śmierci !!!! fap fap fap fap
a tak serio to ćwicz ciało :d biegaj brzuszki pompki itp itd :D

zoloman [ Pinhead ]
Spożywaj alkohole z winem Komandos na czele.
flikt [ wandalista ]
idz do roboty i zarob swoje pieniadze
EspenLund [ Live For Speed ]
flikt->
czekałem aż ktoś to napisze :)
Nic nie daje takiej satysfakcji jak przechl... yy wydanie własnych pieniędzy :D

flikt [ wandalista ]
EspenLund - dokladnie
tym bardziej ze w watku jest "sensowne zajecie" a reszta wyjezdza z jakimis serialami
seriale to sensowne zajecie?
jedynym sensownym zajeciem to zarabianie pieniedzy ktore mozesz potem samemu wydac
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Ja aby się nie nudzić w te wakacje będę pracował - jak dobrze pójdzie kumpel załatwi robotę w firmie (robienie wszystkiego i niczego, tzw. podleganie majstrowi) przez miesiac od pn. do pt. od 7.00 do 15.00 - 50zł za dzień ;) Dobija troche perspektywa wczesnego wstawania, ale dam radę. Po pracy pewnie komp, seriale, książki, albo rower z kolegą.
Qverty [ Generaďż˝ ]
Zalicz...tzn rozprawicz sie...