GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sensowne zajęcia na wakacje... Jakieś propozycje?

03.05.2009
15:00
smile
[1]

Norman_Bates [ Centurion ]

Sensowne zajęcia na wakacje... Jakieś propozycje?

Zbliżają się wakacje. a nie chcę ich spędzić tak jak ostatnio czyli głównie siedząc w domu.
Oczywiście na pewno w ciepłe dni będę chodził nad pobliskie jeziorko... Ale co oprócz tego? Przecież ile można pływać. Planuję jeszcze zacząć uczyć się jazdy na deskorolce, ale to jeszcze przed wakacjami...
Jakie są Wasze propozycje? Mieszkam w małym miasteczku więc i perspektywy małe :)

Gandalf ---> postaram się.

Slasher11 ---> rower mnie jakoś nie podnieca. Od czasu do czasu lubię sobie pojeździć, ale raczej sporadycznie...

ddza ---> 15.

_agEnt_ ---> próbowałem kilka razy i nie mam do tego talentu ;)

03.05.2009
15:01
[2]

Gandalf. [ Wizard ]

Znajdź sobie dziewczynę.

03.05.2009
15:01
smile
[3]

Slasher11 [ Scharfschütze ]

Rower chłopie, rower!

03.05.2009
15:01
[4]

ddza [ WasabiHubert ]

A ile masz lat?

03.05.2009
15:03
smile
[5]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Napisz książkę!

03.05.2009
15:04
[6]

Bac02 [ Traucer ]

zacznij uprawiać jakiś sport ekstremalny

03.05.2009
15:04
[7]

rKlonos [ Pretorianin ]

A w jeziorku ryb nie ma?

03.05.2009
15:05
smile
[8]

Darth Father [ Spam Master ]

Zależy dla kogo...

03.05.2009
15:05
[9]

Norman_Bates [ Centurion ]

rKlonos ---> owszem, są. Ale wędkarstwo to ostatnia dziedzina, którą chciałbym się zająć...

Bac02 ---> przecież pisałem, że uczę się jazdy na desce...

pooh_5 ---> za drogooo...

JanP_ ---> odpada.

03.05.2009
15:06
[10]

JanP_ [ MoonWalker ]

Wyjedź na obóz sesji gier rpg tak jak ja. :)

03.05.2009
15:07
[11]

Kamikaze_man [ Konsul ]

Praca w polu :P

03.05.2009
15:07
smile
[12]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Co powiesz na naukę gry na jakimś instrumencie? Gitara, bas? :)

03.05.2009
15:09
[13]

djforever. [ Konsul ]

Załatw sobie kilkanaście książek, dużo seriali, najlepiej takich co mają po 10 sezonów, i kilkanaście filmów. Masz zajęcie na całe wakacje.

Ja zwykle w dzień śpię albo sie spotykam ze znajomymi. Oprócz wyżej wymienionych.
Możesz sobie kupić jakieś modele do sklejania czy coś. Musisz sobie znaleźć jakieś hobby :)

03.05.2009
15:11
[14]

Norman_Bates [ Centurion ]

djforever. ---> książki, film, seriale to sobie zaplanowałem na późniejsze godziny. Ale co robić w dzień?

03.05.2009
15:12
smile
[15]

miketyson_ [ Qualis vita et mors ita ]

Ja będę w wakacje spożywał alkohol w nie małych dawkach, ale, że ty jesteś niepełnoletni to polecam książki, nauka czegoś/na czymś itp.

03.05.2009
15:12
[16]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Zacznij grać w gry bitewne.

03.05.2009
15:12
[17]

ddza [ WasabiHubert ]

Jeśli mieszkasz w górach (w sensie na południu) to przestudiuj mapki z szlakami turystycznymi, weź kumpla/dziewczynę i w drogę. Jak nie to wycieczkę rowerową sobie zorganizuj, albo zainwestuj kilka gorszy i wybierz się w jakieś fajne miejsce niedaleko Ciebie. Może na zwiedzanie jakiegoś miasta czy coś.

03.05.2009
15:14
smile
[18]

ero_sk [ THC ]

Albo po prostu szlajaj się z kolegami po mieście, idźcie nad jezioro. Może wynajmijcie rower wodny? Nie trzeba siedzieć w domu cały czas.

03.05.2009
15:15
[19]

simson__ [ Generaďż˝ ]

Kijowo, mam ten sam problem, ale ja pewnie będę robił dobudówkę do garażu... a później można zalegnąć przed kompem i stać się wakacyjnym nołlajferem ;]

03.05.2009
15:19
[20]

ddza [ WasabiHubert ]

Albo weź się za majsterkowanie. Zrób sobie jakąś ozdobę/mebel do pokoju. Poszukaj na necie czegoś ciekawego i do roboty. Wciągnie Cię na pewno i da dużą satysfakcję. Ale pamiętaj, że do wszystkiego trzeba dużo samozaparcia.

03.05.2009
15:20
smile
[21]

Norman_Bates [ Centurion ]

To tak:

djforever. ---> spanie odpada :P A modele to nie głupi pomysł. A hobby już mam :)

miketyson_ ---> jak już pisałem, BEDE SIE UCZYL JAZDY NA DESCE.

ddza ---> mieszkam mniej-więcej w środkowej części Polski, ale dookoła mnie jest pełno jezior więc mogę je wszystkie przetestować ;]

ero_sk ---> w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić... ;-/

ddza2 ---> W PIERWSZYM POSCIE PISALEM - MAM 15 LAT.

ero_sk2 ---> a owszem, mam :))

03.05.2009
15:21
[22]

ddza [ WasabiHubert ]

Nie powiedziałeś ile masz lat.

w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić... ;-/ to w takim razie weź się za rwanie :P

03.05.2009
15:24
[23]

ero_sk [ THC ]

w większości moi koledzy to cipki więc z nimi nie ma co robić

Ehh, no to masz problem:P

Masz rodzinę na wsi? Jeśli tak, wybierz się do nich na żniwa- ja w ostatnie wakacje tak zrobiłem. Było pełno roboty, więc nie miałem chwili żeby się nudzić. Ciężko było, ale fajnie;)

03.05.2009
15:30
[24]

Norman_Bates [ Centurion ]

Dobra, to ja idę robić lekcje, a Wy sobie tutaj piszcie :))

03.05.2009
15:37
smile
[25]

PrzeEemek [ Pretorianin ]

Znajdź jakieś hobby naucz się tańczyć coś albo coś... przez wakacje raczej nauczysz się tego i owego :D... Dobrymi pomysłami są też odpowiedzi z wątków [2] [12] [23]...

03.05.2009
15:40
[26]

spamer [ Konsul ]

Otwórz motel.

03.05.2009
15:44
[27]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kurs wspinaczki skałkowej

03.05.2009
15:46
[28]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

przez pierwszy miesiac znajdz se robote i zarob na jakis wyjazd w drugim miesiacu.
Zawsze mozesz z ziomkami jakis biwak zorganizowac w pobliskim lasku, napewno bys znalazl chetnych.

03.05.2009
15:46
[29]

Fear2 [ Konsul ]

Staraj się połączyć przyjemne z pożytecznym. Tego drugiego można wiele wymienić, a pierwsze to tylko kwestia gustu.

03.05.2009
16:35
smile
[30]

Norman_Bates [ Centurion ]

Podbijam!

03.05.2009
16:45
[31]

mineral [ Senator ]

Znajdź sobie fajnych kolegów.

03.05.2009
21:41
smile
[32]

ero_sk [ THC ]

Ehhh, tak ci źle i tak niedobrze:P Jeśli nic z wyżej wymienionych rzeczy ci nie pasuje, to kup sobie flachę i pij- i tak przez całe wakacje;)

03.05.2009
21:43
[33]

Norman_Bates [ Centurion ]

Ja nie mówię, że jest źle, wręcz przeciwnie - bardzo mi pomogliście.
Ale być może ktoś jeszcze ma coś sensownego do napisania :)

03.05.2009
22:41
smile
[34]

Rapture [ Pretorianin ]

Idź do jakieś roboty...

03.05.2009
22:59
[35]

peterkarel [ Pool Shark ]

masturbacja aż do śmierci !!!! fap fap fap fap


a tak serio to ćwicz ciało :d biegaj brzuszki pompki itp itd :D

03.05.2009
23:04
smile
[36]

zoloman [ Pinhead ]

Spożywaj alkohole z winem Komandos na czele.

03.05.2009
23:05
[37]

flikt [ wandalista ]

idz do roboty i zarob swoje pieniadze

03.05.2009
23:34
[38]

EspenLund [ Live For Speed ]

flikt->

czekałem aż ktoś to napisze :)

Nic nie daje takiej satysfakcji jak przechl... yy wydanie własnych pieniędzy :D

03.05.2009
23:35
smile
[39]

flikt [ wandalista ]

EspenLund - dokladnie

tym bardziej ze w watku jest "sensowne zajecie" a reszta wyjezdza z jakimis serialami

seriale to sensowne zajecie?

jedynym sensownym zajeciem to zarabianie pieniedzy ktore mozesz potem samemu wydac

03.05.2009
23:59
[40]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Ja aby się nie nudzić w te wakacje będę pracował - jak dobrze pójdzie kumpel załatwi robotę w firmie (robienie wszystkiego i niczego, tzw. podleganie majstrowi) przez miesiac od pn. do pt. od 7.00 do 15.00 - 50zł za dzień ;) Dobija troche perspektywa wczesnego wstawania, ale dam radę. Po pracy pewnie komp, seriale, książki, albo rower z kolegą.

04.05.2009
00:00
[41]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Zalicz...tzn rozprawicz sie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.