GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ściąganie plików.

03.05.2009
14:43
[1]

MrBubble [ Chor��y ]

Ściąganie plików.

Mam takie pytanie. Jak to w Rapidshare bywa, ściąga mi plik z połową prędkości... I teraz nie wiem czy to jest tak, że to mi zużywa połowę łącza czy całe ??
Bo jakby zużywało tylko połowę to mógłbym na laptopie też ograniczyć ściąganie czegoś innego do połowy i wtedy 2 pliki na raz by mi się ściągały :)
Wiem trochę chaotycznie to napisałem...
Dziękuję za odpowiedź :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.