GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP Pavilion dv6871 - ma ktoś??

03.05.2009
13:23
[1]

I.G.I. [ Pretorianin ]

HP Pavilion dv6871 - ma ktoś??

ma go ktoś z was??
jeśli tak to potrzebuje pomocy
nie mam dźwięku :(

03.05.2009
13:26
[2]

Shaybecki [ Shaybeck ]

a ja mam ferrari i nie mam koła, potrzebuje pomocy

--------------------------
w złą stronę kierujesz wątek, nie szukaj użytkowników tego modelu, tylko opisz jak dokładnie ten problem wygląda

03.05.2009
13:31
[3]

Narmo [ nikt ]

Zainstaluj sterowniki.

03.05.2009
14:12
[4]

Mastyl [ Legend ]

Ja mam DV5. Dźwięk było od początku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.