I.G.I. [ Pretorianin ]
HP Pavilion dv6871 - ma ktoś??
ma go ktoś z was??
jeśli tak to potrzebuje pomocy
nie mam dźwięku :(
Shaybecki [ Shaybeck ]
a ja mam ferrari i nie mam koła, potrzebuje pomocy
--------------------------
w złą stronę kierujesz wątek, nie szukaj użytkowników tego modelu, tylko opisz jak dokładnie ten problem wygląda
Narmo [ nikt ]
Zainstaluj sterowniki.
Mastyl [ Legend ]
Ja mam DV5. Dźwięk było od początku.