GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Zeno Clash Demo :|

03.05.2009
11:21
[1]

kluha666 [ Senator ]

Problem z Zeno Clash Demo :|

Mam problem z tą grą, pobrałem grę ze Steam'a również uaktualnienie, i gdy chce włączyć grę nic się nie dzieje, nie włącza się żaden proces kompletnie nic, co zrobić aby zagrać ?

03.05.2009
11:58
[2]

Oran00 [ Pretorianin ]

U mnie z demkiem wszystko ok. Gdy miewałem przy innych grach podobne problemy zwykle pomagało czyszczenie rejestru...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.