GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LG KU990i

03.05.2009
09:10
smile
[1]

2142 [ Legionista ]

LG KU990i

Siemka mam obecnie nokie 6300 mój ojciec zaproponował mi LG KU990i i tu pytanie czy się opłaca????

03.05.2009
09:40
[2]

Śmiałuś [ Nudziarz ]

(imo) tak

03.05.2009
09:59
[3]

prick [ All of you are DEAD! ]

Opłaca ci się.

hordziak --> Dlaczego ma żałować? ku 990 to bardzo dobry telefon. Mam go już od 3 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze.

03.05.2009
09:59
[4]

hordziak [ Konsul ]

KU na 6300? pff, nigdy jak weźmiesz KU bedziesz żałował. Mówie Ci zostaw se nokie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.