
2142 [ Legionista ]
LG KU990i
Siemka mam obecnie nokie 6300 mój ojciec zaproponował mi LG KU990i i tu pytanie czy się opłaca????
Śmiałuś [ Nudziarz ]
(imo) tak
prick [ All of you are DEAD! ]
Opłaca ci się.
hordziak --> Dlaczego ma żałować? ku 990 to bardzo dobry telefon. Mam go już od 3 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze.
hordziak [ Konsul ]
KU na 6300? pff, nigdy jak weźmiesz KU bedziesz żałował. Mówie Ci zostaw se nokie.