GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zawroty głowy.

03.05.2009
00:16
smile
[1]

kęsik [ Floating Garden ]

Zawroty głowy.

Od jakichś 2 miesięcy coś dziwnego się ze mną dzieje. Nigdy wcześniej tego nie miałem. W chwili gdy kładę się spać (wchodzę do łóżka) mam lekki zawrót głowy. Tak samo jest rano. Wstaje z łóżka i od razu zaczyna mi się kręcić w głowie. Każdego dnia z inną siłą. Pamiętam, że gdy wieczorem po raz pierwszy to miałem (i to był jedyny raz gdy miałem to jeszcze gdy stałem nad łóżkiem) prawie się przewróciłem. Innego razu np. było to prawie niewyczuwalne. Dlaczego tak się dzieje?

Mam 16 lat. Wiek może mieć tu jakieś znaczenie?

kyaku---> Zawsze myślałem, za za dużo jem...

HUtH---> Kiedyś pewnie pójdę ale chciałem to rozwiązać na wlasną rękę...

Patryx0---> Kawy nie piję wcale, dopalaczy nie stosuje ani też zbytnio nic nie trenuje. Jem rano płatki przed szkołą.

03.05.2009
00:18
[2]

raphunder [ Legend ]

Ile masz lat? Najprawdopodobniej dojrzewasz.

03.05.2009
00:18
smile
[3]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Moze za malo jesz... I z oslabienia ci sie tak kreci w bani...

03.05.2009
00:18
[4]

HUtH [ Generaďż˝ ]

To może idź do lekarza rodzinnego?

03.05.2009
00:21
[5]

fire [ Spacz ]

Zmiany ciśnienia. To normalne.

03.05.2009
00:24
[6]

Patryx0 [ Konsul ]

Trenujesz coś, pijesz za dużo kawy czy stosujesz jakieś dopalacze? Znawcą nie jestem, ale to raczej podstawowe pytania, żeby trochę zrozumieć Twój problem.

03.05.2009
00:33
[7]

Patryx0 [ Konsul ]

Hm.. jesz śniadania przed wyjściem do szkoły?Jeśli nie to zacznij, lub bierz kanapki do szkoły, a wieczorem możesz zjeść jogurt(na brzuch pomaga). Najlepiej idź do lekarza ;)

03.05.2009
01:08
[8]

caramucho [ Konsul ]

Być może zwyczajnie zbyt gwałtownie kładziesz się/zrywasz z łóżka. Spróbuj powoli, najpierw opuść nogi i siądź na brzegu łóżka, dopiero po chwili wstań, podobnie z kładzeniem się. Zanim się podniesiesz możesz się również trochę poprzeciągać.

03.05.2009
01:11
[9]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Być może zbyt szybko wstajesz zaraz po obudzeniu. Przy takim "zerwaniu" się z łóżka praktycznie za każdym razem powoduje to zawroty głowy.

Nie spotkałem się jednak, żeby coś takiego miało miejsce przy zbyt szybkim kładzeni się do spania.

03.05.2009
01:26
[10]

kęsik [ Floating Garden ]

W sumie to odkąd pamiętam zawsze się zrywałem z łóżka ale tych zawrotów nie miałem.

03.05.2009
01:47
[11]

Kubcyś! [ Pretorianin ]

Też tak mam co jakiś czas. Nie wiem od czego tak się dzieję ale sprawa dość denerwująca kiedy wstaniesz i musisz od razu usiąść bo masz wrażenie, że zaraz się wywalisz. Tak samo jak się położę to przez moment mam wrażenie, że wszystko dokoła wiruje.

Ja już się do tego przyzwyczaiłem :)

03.05.2009
09:07
[12]

kęsik [ Floating Garden ]

Dzisiejsze info:

Gdy gramoliłem się do lóżka zawroty były mminimalne ale.... gdy się rozbierałem stracilem równowagę i "poleciałem" w bok, polazłem się wysikać przed snem i stojąc nad kiblem kiwałem się na boki co pokazuje, że nie mogłem złapać równowagi. Rano natomiast... leże sobie i już gdy mam powoli wstawać, zawrót. Usiadłem na łóżku, kolejny zawrót głowy. Gdy nareszcie wylazłem z łóżka zawrotu już nie doświadczyłem...

03.05.2009
10:43
[13]

miketyson_ [ Qualis vita et mors ita ]

Początki problemów z ciśnieniem. Radził bym udać się do lekarza.

03.05.2009
10:46
smile
[14]

Regis [ ]

Miałem tak w Twoim wieku. U mnie był to zapewne wynik dojrzewania + znaczniej nadwagi (nadciśnienie), którą wtedy miałem. Przeszło mi w ok. 17-18 roku życia.

03.05.2009
10:50
[15]

wojak5 [ Underboss ]

Poczekaj z tydzień a jak będzie ci to przeszkadzało to idź do lekarza jeżeli to nie ustanie

03.05.2009
11:01
[16]

kęsik [ Floating Garden ]

wojak5---> Przeszkadza mi już od dwóch miesięcy:)

03.05.2009
11:04
smile
[17]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Ja, w wieku 15 lat (nie wiem, co to zmienia, ale ktoś zapytał o wiek) miewam czasami takie, gdy szybko się podnoszę. Straszne :o

Aha, zapomniałem dodać - serio.

03.05.2009
11:07
[18]

wojak5 [ Underboss ]

idź do lekarza jeżeli chcesz żyć ;p

03.05.2009
11:10
[19]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Ja jak miałem 14 lat to bardzo często miewałem zawroty głowy. Teraz od kilku miesięcy przychodzą bardzo rzadko.

03.05.2009
11:10
[20]

Rasta' [ Generaďż˝ ]

Efekt nagłej zmiany ciśnienia. To normalne . Nie kładź się gwałtownie i jak wstajesz to usiądź najpierw na moment na łóżku.

03.05.2009
11:11
[21]

Gangstah [ Masz bober? ]

Ja mam takie zawroty jak za szybko wstane , przywyklem do tego

03.05.2009
11:13
smile
[22]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

Ja tak mam codziennie :) Jak już ktoś napisał, to są zmiany ciśnienia.

03.05.2009
11:46
smile
[23]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Zmiany ciśnienia... możliwe,

ale problem może być poważniejszy gdyż mogą to być (na to wygląda) zaburzenia prawidłowego działania błędnika (narząd równowagi).

przy zmianach ciśnienia zawroty wystepują tylko przy nagłych ruchach np. gdy leżysz i nagle szybko wstaniesz lub rano po przebudzeniu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.