GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Killzone Liberation - Kłopot z multi

03.05.2009
00:06
smile
[1]

Cyber Rekin [ Pretorianin ]

Killzone Liberation - Kłopot z multi

Mam taki problem: chciałem sobie zagrać w Multiplayera n Killzone Liberation, ale do uruchomienia potrzebny jest jakiś kod, który podobno można dostać razem z PSP, szkoda tylko że ja nie dostałem żadnego kodu!!! Podpowie ktoś gdzie można ten kod szybko dostać?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.