
Cyber Rekin [ Pretorianin ]
Killzone Liberation - Kłopot z multi
Mam taki problem: chciałem sobie zagrać w Multiplayera n Killzone Liberation, ale do uruchomienia potrzebny jest jakiś kod, który podobno można dostać razem z PSP, szkoda tylko że ja nie dostałem żadnego kodu!!! Podpowie ktoś gdzie można ten kod szybko dostać?