pompaziom [ Konsul ]
Błąd PB CoD:WaW
Witam
Gdy wchodzę na jakiś serwer to po 2 minutach wywala mnie z niego, robiłem reinstal-nie pomógł
Gra jest w wersji 1.4 i wgrany najnowszy update do PB. Od czego może być ten błąd ??

hordziak [ Konsul ]
Masz pirata. :)
Narmo [ nikt ]
Wylącz Skype, Tlen, Fraps. Jeżeli nie masz tych programów wyłączaj dalej wszystkie poza grą, jakie masz uruchomione.
HR@BIA [ dziad5 ]
Masz duży problem ja to samo mam w Quake Live i tylko usuwanie plików PnkBstrA i PnkBstrB za pomoca programu unlocker pomaga.
pompaziom [ Konsul ]
Najśmieszniejsze jest to ze kolega ma pirata i mu wszystko chodzi a ja dziś kupiłem i grać nie mogę
Wyłączyłem wszystkie programy działające i to samo się pojawia