GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WTF is wrong with /b/?

02.05.2009
22:14
[1]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

WTF is wrong with /b/?

Jak wyżej, nie działa tylko mi?

/gif/ to nie to samo :(

Edit: a dla newfagów: /b/ to dział 'random' na 4chanie. Za treści zamieszczone nie odpowiadam :)

:P

02.05.2009
22:17
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

A wykupiłeś odpowiedni pakiet internetowy?

Za treści zamieszczone nie odpowiadam :) -->


WTF is wrong with /b/? - Narmo
02.05.2009
22:19
smile
[3]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

Sorry, wut?

Edit: Aaa, już wiem o co chodzi :) Miejmy nadzieję że ten pomysł przepadnie w otchłani w tempie ekspresowym.


WTF is wrong with /b/? - Amadeusz ^^
02.05.2009
22:19
[4]

zmudix [ palnik ]

Dostęp do img.4chan.org jest zagwarantowany tylko ludziom z adamantowym abonamentem. Przykro mi.

02.05.2009
22:22
smile
[5]

r_ADM [ Generaďż˝ ]

Edit: a dla newfagów: /b/ to dział 'random' na 4chanie. Za treści zamieszczone nie odpowiadam :)

Sam jestes newfag, bo kazdy wie, ze pierwsza zasada /b/ to nie mowic o /b/ :P

02.05.2009
22:26
smile
[6]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

r_ADM:
->


WTF is wrong with /b/? - Amadeusz ^^
02.05.2009
22:27
[7]

ReproLit [ Centurion ]

Nie działa nie tylko tobie, /b/tardzi przenieśli się w dość dużej liczbie na /x/. Póki co nikt chyba nie wie co się dzieje z /b/.

02.05.2009
22:30
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Hm, właśnie. Będąc któregoś tam dnia w empiku, otwieram jakąś gazetkę i czytam: "4chan zbanowany sratatata". Chodziło tam o to, że niby wszystkim uzytkownikom neostrady maja dostep do owego 4chana zablokować. Tera ja sie pytam: Gdzie moja wolność? ;d

Fakt, że do dziś tego nie zrobili, ale moim zdaniem nie jest to do końca fair.

02.05.2009
22:34
[9]

Narmo [ nikt ]

dave_mgs --> A wiadomo? Może właśnie zrobili. Część serwerów IRC też zablokowali już:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8579824

02.05.2009
22:36
smile
[10]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

fajna stronka :P a co bylo w tym /b/ ????

02.05.2009
22:39
smile
[11]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

Azerko ->

Nic wartego uwagi, nie zawracaj sobie głowy.


WTF is wrong with /b/? - Amadeusz ^^
02.05.2009
22:51
smile
[12]

Sznapi [ Rashômon ]

Chodziło tam o to, że niby wszystkim uzytkownikom neostrady maja dostep do owego 4chana zablokować.

Jak to zrobią, to natychmiastowo pozbywam się z mojego domu wszystkiego z logiem TP.

A /b/ pewnie rak już zeżarł :(

02.05.2009
23:11
[13]

zmudix [ palnik ]

Tędy! Tam jest /b/!


WTF is wrong with /b/? - zmudix
02.05.2009
23:14
[14]

bialy kot [ FLCL ]

And nothing of value was lost.

02.05.2009
23:18
[15]

hctkko. [ The Prodigy ]

hay guys whats going on


WTF is wrong with /b/? - hctkko.
02.05.2009
23:21
[16]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

1st rule for the Internet:
Do not talk about /b/

2nd rule for the Internet:
Do not talk about /b/

02.05.2009
23:26
[17]

Slow Motion [ Konsul ]

kyaku - To dotyczy tylko raidów. Ciulu.

02.05.2009
23:27
[18]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Hm, no tak. Czyli może jednak zablokowali. Stado baranów.

02.05.2009
23:27
smile
[19]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

To dotyczy tylko raidów. Ciulu

NO WAI!

02.05.2009
23:29
[20]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Pieprzyć /b/, liczy się tylko ‹@›!

02.05.2009
23:31
[21]

Slow Motion [ Konsul ]




Wyluzujcie.

03.05.2009
00:12
[22]

Sznapi [ Rashômon ]

rage tiem


WTF is wrong with /b/? - Sznapi
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.