Seklez [ Legionista ]
Sprzedam gry
Sprzedam gry:
Warhammer Mark of Chaos
Warhammer Mark of Chaos: Battle March
Empire Earth III
Wszystkie gry w wersjach premierowych i w bardzo dobrym stanie
Pytania kierować w tym wątku lub na gg 209663
Seklez [ Legionista ]
up
Seklez [ Legionista ]
i jeszcze
Crysis Warhead & Crysis Wars
Wcześniej wymienione gry mogę wystawić na aukcji jeśli znajdzie się ktoś chętny
Seklez [ Legionista ]
up
ArtoseruS [ Konsul ]
Wstaw to na allegro bo tu to coś mało chętnych widzę.
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
Empire Earth 3 proponuję 15 zł , Warhammer MoC hmm... 15 zł, pasuje ?
Seklez [ Legionista ]
tak
napisz na gg
Seklez [ Legionista ]
Moze ktos chętny?
Warhammer Mark of Chaos 15zł
Warhammer Mark of Chaos: Battle March 15zł
Empire Earth III 15zł
Just Cause 10zł
Seklez [ Legionista ]
up