szymon_majewski [ Senator ]
Chyba nie dostal kredytu ...

Max_101 [ Mów mi Max ]
Pocieszne
Tchesyek® [ Pretorianin ]
Widziałem już. A tak w ogóle, to chyba już było na forum.
bECKy [ how-you-doin? ]
kwestia czasu jak to zdejmą z jutuba.

barosz00 [ Pretorianin ]
W takim razie, wypier****c

PitbullHans [ Legend ]
Hehehe

Przemo_888 [ Preemoteusz ]
Haha, mocne.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
bECKy -> stare to juz, wiec pewnie nie zdejma
axel1 [ LaCroix ]
Taaaaaaka broda.

Bobek09 [ Pretorianin ]
haha xD prosto z mostu:P ! WYPIERD**** haha xD dobre ;D

BuBaZ [ What's The Difference ]
stare ale jare :)

kluha666 [ Senator ]
:D Zarąbiste ;-)

Kozi89 [ Legend ]
Stara dobra reklama:)

mirencjum [ operator kursora ]
He, he. Nie widziałem tego.

Grooby_BCN [ Pretorianin ]
Suchar. Ale przynajmniej się uśmiechnąłem.

Halucyn89 [ Senator ]
Na poczatku myślałem po co dawać reklame tak starą, ale w takim razie..
Yaper [ GłoDOmoR ]
stareeeeeeee

RaZoR_247 [ Trigen ]
Hehe, dobre xD

Neo12 [ Prince of Persia ]
Jeszcze tego nie widziałem. Zacna reklama :-)