
t0bi [ Legionista ]
Najdziwniejsze rowery świata :P
Polecam, nie ma to jak rower z drewna :D

Bac02 [ Traucer ]
bez łańcucha i pedałów, tam niżej jest rower z drewna sprawny i z amorkami
Storm93 [ Hardstyle Lover ]
Takim kiedyś jeździłem - >
Muszę przyznać że ciężko się jest przyzwyczaić :)
Fajne roweraski.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Ilość reklam google przypadająca na jedno zdjęcie w tym serwisie jest oszałamniająca.
ambasador00 [ Konsul ]
tym z [3] chetnie bym pojezdzil
mefsybil [ Legend ]
Czwarty zajebisty...

Karl_o [ maniaC ]
Mi też czwarty się podoba :D