
Pupacz Kupiworek [ Legionista ]
Czyżby się odnalazły...?
Dziś byłem na wycieczce spacerowniczo-fotograficznej. Po przyjściu do domu i przeglądnięciu zrobionych zdjęć, jedno z nich przykuło mą uwagę, jednocześnie interesując i niepokojąc mnie. Myślicie, że się odnalazły...? A może to głupi żart wiejskich dzieci...? Jedno jest pewne - to nie był przypadek!

Khameir [ Konsul ]
Jednak
szymon_majewski [ Senator ]
Co sie mialo odnazlezc ?
raphunder [ Legend ]
Joki fotomontosz

zmudix [ palnik ]

Storm93 [ Hardstyle Lover ]
Oj tam.. musicie dalej stansona napastować :P

faust7 [ Generaďż˝ ]
A jednak! Odnalazły się...
M@rine - Co to jest?
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Kanister...
Kozi89 [ Legend ]
Trzeba było zabrać na chatę to by się dokładnych oględzin dokonało i wiedzielibyśmy na pewno.
Pupacz Kupiworek [ Legionista ]
Kozi89 ---> Nie, wolałem tego nie ruszać. A jeśli to była jakaś prowokacja?
Gangstah [ Masz bober? ]
To pewnie xiricom zrobil prowkacje :D
Ja bym je zabral do domu , bys mial odciski stansona :D

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
!!
A już myślałem że są stracone na wieki...

Gandalf. [ Wizard ]
O kur...
faust7 [ Generaďż˝ ]
[7] Myślałem że to ta łódka ale bardziej przypomina to helikopter...
call of hajs [ Pretorianin ]
Kliknąłem w Kanistra i dodałem do ekwipunku. W środku była karteczka, a na niej napis "świat jest zły''.Na razie tylko tyle rozkmniłem ;)
Chyba łódke trzeba mieć, żeby popłynąć i sprawdzić gdzie są.
Kozi89 [ Legend ]
A może ten kanister to przewrotna metafora na temat zakładu z opróżnieniem nie pamiętam ilu litrowej butli z wodą?
Gandalf. [ Wizard ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5575009

faust7 [ Generaďż˝ ]
AAA.... Już pamiętam... on miał pecha...
BTW. Co się z nim stało?
szymon_majewski [ Senator ]
faust ---> zyje jako jasonxxx

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
[1]mnie rozwalilo[7]-->zgon

Qbaa [ Senator ]

call of hajs [ Pretorianin ]
Zgon to jest dopiero w [22]
Wiedziałem, że w tym musi być jakiś haczyk!

Yaper [ GłoDOmoR ]
ale masz Niagare koło domu, mmm
i znalazłeś to!!! to nie żarty wiejskich dzieci, na prawdę to znalazłeś... ty, ale to nie św. Gral ;/

zmudix [ palnik ]
[22]
:D:D:D:D

Saul Hudson [ Senator ]
[22]

maviozo [ Man with a movie camera ]
[22] nic dodać nic ująć

FlaT [ Chor��y ]
Poległem przy [22]

Łyczek [ Legend ]
Że nikt przy tej całej aferze ze stansonem nie znalazł wtedy tego filmiku Qbaa ...
Zultab [ Konsul ]
Buhahah
Stare czasy powracają :D
Oplułem monitor ;D

Sznapi [ Rashômon ]
[22] Umieram :D

_agEnt_ [ Tajniak ]
@22 buaahahaha :D

Gandalf. [ Wizard ]
O nie, teraz to jest już fatality.

Tchesyek® [ Pretorianin ]
[22] Zgon! :D

Raziel [ Action Boy ]
[22] !!!

RaZoR_247 [ Trigen ]
[22] Hahahaha

tomazzi [ Young Destroyers ]
[22] :D
Że też tego nie skojarzyłem :) Teenagent dobra gra ;)

Gmp3 [ Konsul ]
Hahaha
nutkaaa [ Panna B. ]
[22] leżę xD

kluha666 [ Senator ]
[22] Ten filmik wymiata xD

drifter. [ Centurion ]
[22] Hahahaha :D

K4B4N0s [ Filthy One ]
<[22]
Tu 2 wiosło.

Lethos. [ The Evil Candy ]
[22] "wiosło jest złamane..."

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
[22] OWN3D

Max_101 [ Mów mi Max ]
[22] Fatality

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
[22]

Fett [ Avatar ]

Orl@ndo [ Blade Runner ]
[18] Rzygał ktoś kiedyś V-Power? :D
[22]
faust7 [ Generaďż˝ ]
[42] Druga część wiosła...

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
[22] K.O

Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]
[22] ROFL

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
[1]
[7]
[22]

Amadeusz ^^ [ Senator ]
[22]
"Spróbuj wsadzić zapaloną zapałkę do ust. Benzyna się wypali i będziesz świeży i pachnacy, jak pupcia niemowlaka "

Behemoth [ Lateralus ]
[22] OMFG!

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
[22] Przynieść Ci ciasta?

lavil [ Konsul ]
Mwhahahah, cały wątek genialny :D

promyczek303 [ sunshine ]
Czy to nigdy się nie znudzi? :)
22 - mocarstwo

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
[22] lol xD

Thermometrr [ Konsul ]
[22] - Haha

polak111 [ LOXXII ]
[22]
poległem :D

Glob3r [ Tots units fem força ]
[22] - MOC

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
[22]
szymon_majewski [ Senator ]
[zwieundzwanzig]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Dopiszmy się :
haha :d

MAROLL [ Keepin' It Real ]
Holy shit. Kolejny klasyk.

hctkko. [ The Prodigy ]
M-M-M-MULTIKILLl!
logicznyalek [ Konsul ]
o co chodzi z tym wodospadem?

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Jesteś za młody, żeby to zrozumieć. Ale [22] To po prostu OWNED!

Deepdelver [ Legend ]
Jak widać stanson to żywa legenda, a wiosła to evergreen.

czekers [ Let there be Nite ]
Straszne z was mendy.

Scatterhead [ łapaj dzień ]
[22]
vinni [ Fan Siatkówki ]
Ma ktoś linka do słynnego wątku o wiosłach, jakoś nie mogę znaleźć, a chce poprawić sobie humor.

Kozi89 [ Legend ]
<---[22]
Pupacz Kupiworek [ Legionista ]
logicznyalek ---> Ten wodospad symbolizuje ilość wody, którą Stanson podjął się wypić. Nie skojarzyłeś?
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
haha ;D Nie no mistrzostwo :D

Gandalf. [ Wizard ]