Rafcio68 [ Centurion ]
samobójcze bramki
tytuł mówi sam za siebie
Vidos [ Legend ]
Niektóre samobóje świetne, ale myślę iż mało znajdzie się osób zainteresowanych tematyką które jeszcze tego nie widziały --> 17 XI 2006

eXtreme86 [ Generaďż˝ ]
Ja mam zawsze ubaw z tej

PitbullHans [ Legend ]
Haha

Saul Hudson [ Senator ]
Brakuje tylko samobója Żewłakowa z meczu z Irlandią

Bobek09 [ Pretorianin ]
Bramki piękne xD hahaha:) sam napastnik by tak nie zrobił xD brameczki full klasa ;d

dranzer8 [ Konsul ]
1:52 mnie rozwaliło:)

raphunder [ Legend ]
Niektóre dobre. Gdyby to nie były samobóje, to byłyby to bramki niepowtarzalnej urody :)

grish_em_all [ Legend ]
3:30 - jaka technika