GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need for speed underground 2 - muzyka

01.05.2009
19:58
smile
[1]

LukaszZiom [ Centurion ]

Need for speed underground 2 - muzyka

Czy jest jakaś możliwość, aby dodać własne piosenki do tej gry? Bo szczerze to większości piosenek nie da się słuchać (jak dla mnie) i w ogóle mało ich jest. Od razu piszę, że sposób z winamp'em mnie zbytnio nie interesuje. Jakby ktoś wiedział jak pomóc i by napisał to było by super.
Z góry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.