GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie Killzone 2

01.05.2009
19:45
[1]

mieciu54 [ Pretorianin ]

Pytanie Killzone 2

Mam takie pytanie czy długi jest killzone 2 ile mi zostało misji jestem w misji jak helgaści atakują statek misja po pociągu.

01.05.2009
19:50
[2]

Shrike [ Konsul ]

Jesteś w przedostatniej

01.05.2009
19:57
[3]

mieciu54 [ Pretorianin ]

O ja bez kitu ale krótko a ostania misja fajna jest ?

01.05.2009
20:02
[4]

Damian1539 [ Senator ]

Przejdz gre a sie przekonasz , masz jakis problem ? Przeciez to tylko jedna misja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.