
R3ch0T [ Konsul ]
problem z systemem
Więc włączam dziś komputer kilka razy się zresetował, było też sprawdzanie dysków 2 razu. Jak już udało się go odpalić to pasek był klasyczny nie ten normalny xp tylko ten z windowsa 98. We właściwościach jest dostępny tylko ten pasek klasyczny. Wie ktoś może jak przywrucić to spowrotem?!?
HR@BIA [ dziad5 ]
Wirusik. 100% zaktualizuj system przeskanuj antywirem. U mnie pomógł tylko format.