GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z systemem

01.05.2009
19:22
smile
[1]

R3ch0T [ Konsul ]

problem z systemem

Więc włączam dziś komputer kilka razy się zresetował, było też sprawdzanie dysków 2 razu. Jak już udało się go odpalić to pasek był klasyczny nie ten normalny xp tylko ten z windowsa 98. We właściwościach jest dostępny tylko ten pasek klasyczny. Wie ktoś może jak przywrucić to spowrotem?!?

01.05.2009
19:24
[2]

HR@BIA [ dziad5 ]

Wirusik. 100% zaktualizuj system przeskanuj antywirem. U mnie pomógł tylko format.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.