GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Progressive trance i house

01.05.2009
17:42
[1]

mineral [ Senator ]

Progressive trance i house

Poszukuję ciekawych wykonwawców grających progressive trance albo progressive house. Może ktoś by mi polecił coś fajnego.

Aha, nie chodzi mi o takich wykonawców jak Tiesto czy Armin van Buuren czy inne poptrance.
Ps 2. Prosiłbym jednak o progressive, nie polecajcie mi innych gatunków.

01.05.2009
17:49
smile
[2]

Slow Motion [ Konsul ]

Arnej, Sied van Riel, Ferry Corsten, Marcus Schulz, Duderstadt

01.05.2009
17:50
[3]

kobe47 [ Essaywhuman?! ]

Moshic i Dousk

01.05.2009
17:52
[4]

Prisonbull [ Konsul ]

John O'Callaghan
Arnej
Lange

Ogólnie to ściągnij sobie jakiegoś seta z A State of Trance (np. 400) coś powinno cię zainteresować. Mówiąc pop-trance masz na myśli chyba vocal trance, bo nie ma czegoś takiego xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.