GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tego jeszcze nie było

01.05.2009
17:06
[1]

Zultab [ Konsul ]

Tego jeszcze nie było

Zobaczcie co jest dzis na HBO o 20.40

01.05.2009
17:07
[2]

szymon_majewski [ Senator ]

Pick of Destiny ?

Bylo ...

01.05.2009
17:08
smile
[3]

DJ Pinata [ Subterranean ]

[2]

01.05.2009
17:09
smile
[4]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Nie zobaczę, bo nie mam

01.05.2009
17:11
[5]

Tchesyek® [ Pretorianin ]

Tenacious D: Kostka przeznaczenia

Pewnego dnia nastoletni JB (Troy Gentile) doświadcza niezwykłej wizji. Z wiszącego na ścianie jego pokoju plakatu przemawia do niego Ronnie James Dio. Za namową wokalisty heavymetalowej grupy Black Sabbath chłopak opuszcza rodzinny dom w poszukiwaniu sławy i uznania jako muzyk. Mija kilka lat. Dorosły JB (Jack Black) i jego kumpel, poznany przypadkowo KG (Kyle Gass), zakładają grupę rockową o oryginalnej nazwie Tenacious D. Są przekonani, że tworzą najwspanialszy band świata. Chcąc jednak przyśpieszyć swój sukces, przyjaciele postanawiają wykraść z muzeum słynną kostkę gitarową, której używały największe gwiazdy rock'n'rolla. Wkrótce okazuje się, że cenna zdobycz nie jest całkiem zwyczajnym przedmiotem, a zdobyć go pragnie nawet sam Lucyfer... Zwariowana komedia muzyczna to pełnometrażowa wersja popularnego serialu "Tenacious D".

01.05.2009
17:15
[6]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Film = epic win. Korzysta z najgłupszych żartów ale "POWERSLIDEEEEEEE!!!" rozwala.

01.05.2009
17:17
[7]

Hrabia Marcepan [ Chor��y ]

Było, np. na Cinemax.

01.05.2009
17:36
[8]

peterkarel [ Pool Shark ]

było lub nie , ale film cudowny :)

01.05.2009
17:43
[9]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Super film. IMO lektor zabije wszystko to, co dobre.

01.05.2009
17:53
[10]

czekers [ Let there be Nite ]

Film jest-mega-głupi-i-bezsensu. Ale śmieszy.

ALe fakt - lektor zabije. Tam leci tyle fucków, że głowa mała. Napisy za to rządzą - takiego nagromadzenia "kurew" i "zajebiść" daawno nie widziałem :P

01.05.2009
17:54
[11]

chyrlok [ Into the Wild ]

Proszę bardzo z lektorem, to sobie darujcie ;p !

01.05.2009
17:56
smile
[12]

Rasta' [ Generaďż˝ ]

tak swoją drogą nie ma już na świecie czegoś, czego jeszcze nie było . Nazwa wątku nie trafiona :P

01.05.2009
18:20
smile
[13]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

Zobaczcie co jest dzis na HBO o 20.40
nie każdy ma HBO

01.05.2009
18:20
smile
[14]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

POWERSLIDEEEE!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.