GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje tego czegoś...

01.05.2009
13:45
[1]

hordziak [ Konsul ]

poszukuje tego czegoś...

...a tym czymś jest gra internetowa, jest to jakiś alladyn czy coś i on zadaje Ci pytania o jakąś gwiazdę/kogoś sławnego. Ty odpowiadasz i on zgaduje.
proszę o pomoc.

01.05.2009
13:45
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

akinator

01.05.2009
13:47
[3]

hordziak [ Konsul ]

Tak, to to.
dzięki. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.