GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

El Compinche

01.05.2009
11:50
[1]

Coca-Cola14 [ Centurion ]

El Compinche

Co to znaczy i w jakim języku jest to napisane? "El Compinche " może ktoś wie?

01.05.2009
11:52
[2]

hordziak [ Konsul ]

Po hiszpańsku "El twoja stara". Ot to. ;)

01.05.2009
11:53
[3]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

01.05.2009
12:00
[4]

Coca-Cola14 [ Centurion ]

Dzięki Przemek100

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.