claudespeed18 [ Legend ]
Co to za utwór(DNB)?!
z któregoś NFS może?
Łyczek [ Legend ]
Pendulum - Through The Loop
ReproLit [ Centurion ]
Pendulum - "Through the Loop" z płyty "Hold Your Colour"
edit: Łyczek był szybszy o sekundy :)
claudespeed18 [ Legend ]
hm więc to Pendulum, dzieki ziomy :D