kazz0 [ Junior ]
poszukuje starej gry FPP
z tego co pamiętam była chyba na silniku wolf3d chodziło sie po jakiejs chyba farbyrce zabawek i strzelało do zabawek cos takiego
Niko Bellic [ Konsul ]
Hmmm Bad Toys?
tak to bad toys