uiouio1 [ Generaďż˝ ]
moze ktos mi w 3 zdaniach wyjasnic co sie ostatnio stalo na golu?
nie chce mi sie czytac calego watku podwieszonego, wykasowanego, jakiegostam bloga, press release itp.
dzieki i prosze bez cynizmu
GROM Giwera [ One Shot ]
redakcja GOLa została zbesztana, soul zbeształ besztających, inni besztali soula za to że beształ besztających, potem poszły bany, komuś żyłka z nerwów puściła i tyle. :P Potem najwyższe szefostwo postanowiło usiąść do 'okrągłego stołu' z userami i adminami w celu wyjaśnienia tej sytuacji i ulepszenia funkcjonowania forum.
Jak coś zrozumiałeś to dobrze ^_^

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Szanowny prezes GOLa, na forum niejaki DeSade czytał pomysły na zmiany na naszym forum. Jednym z ważniejszych zmian będzie chyba amnestia dla zainteresowanych zbanowanych.
P.S Ja zdobylem się na przeczytanie tego wątku, ty także mogłeś to zrobić :)
uiouio1 [ Generaďż˝ ]
ale co dokladnie zlego zrobil Soul? wiem ze chyba chodzi o wiedzmina
GROM Giwera [ One Shot ]
chcesz dokładnie to poczytaj w podwieszonym wątku.
Behemoth [ Lateralus ]
Amnestia byłaby dobra, ale już podnoszą się głosy, że raczej do tego nie dojdzie...
GROM Giwera [ One Shot ]
amnestia parodniowa, a nie na wszystkie konta była by dobra.
CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]
To ja w punktach podam, a wątek o który poszło jest w linku w pierwszym poście w "Zmiany na Forum i przeprosiny - 30.04.2009".
1: Znany i szanowany blog Polygamia podaje newsa że konsolowy Wiedźmin został skasowany
2: Pojawia się szybko wątek o tym na forum GOL
3: Soulcatcher wyśmiewa wspomniany blog i pisze różne 'ciekawe' rzeczy :) Robi się niemiło.
4: Po kilku dniach okazuje się że Polygamia miała rację
5: GOL przeprasza wszystkich zainteresowanych

Behemoth [ Lateralus ]
Niestety. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Nie będzie Kruka.
mirencjum [ operator kursora ]
Odbanować Kruka!