GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

moze ktos mi w 3 zdaniach wyjasnic co sie ostatnio stalo na golu?

01.05.2009
11:07
[1]

uiouio1 [ Generaďż˝ ]

moze ktos mi w 3 zdaniach wyjasnic co sie ostatnio stalo na golu?

nie chce mi sie czytac calego watku podwieszonego, wykasowanego, jakiegostam bloga, press release itp.

dzieki i prosze bez cynizmu

01.05.2009
11:09
[2]

GROM Giwera [ One Shot ]

redakcja GOLa została zbesztana, soul zbeształ besztających, inni besztali soula za to że beształ besztających, potem poszły bany, komuś żyłka z nerwów puściła i tyle. :P Potem najwyższe szefostwo postanowiło usiąść do 'okrągłego stołu' z userami i adminami w celu wyjaśnienia tej sytuacji i ulepszenia funkcjonowania forum.

Jak coś zrozumiałeś to dobrze ^_^

01.05.2009
11:10
smile
[3]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Szanowny prezes GOLa, na forum niejaki DeSade czytał pomysły na zmiany na naszym forum. Jednym z ważniejszych zmian będzie chyba amnestia dla zainteresowanych zbanowanych.


P.S Ja zdobylem się na przeczytanie tego wątku, ty także mogłeś to zrobić :)

01.05.2009
11:12
[4]

uiouio1 [ Generaďż˝ ]

ale co dokladnie zlego zrobil Soul? wiem ze chyba chodzi o wiedzmina

01.05.2009
11:13
[5]

GROM Giwera [ One Shot ]

chcesz dokładnie to poczytaj w podwieszonym wątku.

01.05.2009
11:14
[6]

Behemoth [ Lateralus ]

Amnestia byłaby dobra, ale już podnoszą się głosy, że raczej do tego nie dojdzie...

01.05.2009
11:15
[7]

GROM Giwera [ One Shot ]

amnestia parodniowa, a nie na wszystkie konta była by dobra.

01.05.2009
11:16
[8]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

To ja w punktach podam, a wątek o który poszło jest w linku w pierwszym poście w "Zmiany na Forum i przeprosiny - 30.04.2009".

1: Znany i szanowany blog Polygamia podaje newsa że konsolowy Wiedźmin został skasowany
2: Pojawia się szybko wątek o tym na forum GOL
3: Soulcatcher wyśmiewa wspomniany blog i pisze różne 'ciekawe' rzeczy :) Robi się niemiło.
4: Po kilku dniach okazuje się że Polygamia miała rację
5: GOL przeprasza wszystkich zainteresowanych

01.05.2009
11:23
smile
[9]

Behemoth [ Lateralus ]

Niestety. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Nie będzie Kruka.

01.05.2009
11:25
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Odbanować Kruka!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.