
Marc Overmars [ Legionista ]
Witam i pozdrawiam!
Witam wszystkich!
Na samym początku, tej krótkiej wypowiedzi, chciałbym przywitać adminów, użytkowników i wszystkich czytelników forum Gry-Online. Przez przypadek natrafiłem na to forum i postanowiłem się zarejestrować. Pomysł na ksywkę był prosty. Został on zaczerpnięty na wzór mojego ulubionego piłkarza. Będę starał się sprawić dobre wrażenie i mam nadzieję, że nie będę sprawiał kłopotów. Wystarczy tego nudnego przemówienia.
Jeszcze raz wszystkich witam i życzę udanej majówki!
Halucyn89 [ Senator ]
Fajny nick :P
Witam
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
I po co ten wątek? I tak ludzie będą cie oceniać po tym co piszesz.

Lethos. [ The Evil Candy ]
Przez przypadek natrafiłem na to forum
To nie przypadek, to przeznaczenie. Witaj.

Mały eS [ Kizior ]
Yo!
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Witaj!

karolzzr [ Generaďż˝ ]
Siemasz :)

malyb89 [ 281-330-8004 ]
Wsiadaj Robin!
Koniecznie czytnij R.E.G.U.L.A.M.I.N !!
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp :)
to 1'
po 2' mamy tu taki chrzest polagający na tym, że musisz podtrzymać mamę na duchu. ;)

mirencjum [ operator kursora ]
Witam!

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Witamy na forum gdzie wszystko jest zmyślone, a ranking nie ma znaczenia. Ranking jest jak siódme konto xircoma - Nie liczy się(...)

hordziak [ Konsul ]
Czołem !
kluha666 [ Senator ]
Witaj ;)
mautrix [ Foo Fighter ]
Cze !

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Witam :)
miczek2008 [ Konsul ]
Cześc

Selman [ Wings for Marie ]
Hej. Poklikash?

gandalf2007 [ Konsul ]
Polej!
RaZoR_247 [ Trigen ]
Hey hi hello!
PitbullHans [ Legend ]
Powitać ;p

AvengerXXX [ Konsul ]
Siemka!

rzaba89nae [ WTF!? ]
I po co ten wątek? I tak ludzie będą cie oceniać po tym co piszesz.
raczej "ile piszesz", możesz być albo "to znowu on", albo "ktoś ty? Oo" :) Witaj!

Łyczek [ Legend ]
Marc Overmars
Czyli oznacza to, że nie jesteś już 13-14 latkiem bo dzieciaki w tym wieku nie pamiętają jego dobrej gry w Arsenalu/w reprezentacji Holandii.
Witam i życzę miłej zabawy na forum :)

BuBaZ [ What's The Difference ]
Witamy na pokładzie ;)