GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witam i pozdrawiam!

01.05.2009
10:43
smile
[1]

Marc Overmars [ Legionista ]

Witam i pozdrawiam!

Witam wszystkich!

Na samym początku, tej krótkiej wypowiedzi, chciałbym przywitać adminów, użytkowników i wszystkich czytelników forum Gry-Online. Przez przypadek natrafiłem na to forum i postanowiłem się zarejestrować. Pomysł na ksywkę był prosty. Został on zaczerpnięty na wzór mojego ulubionego piłkarza. Będę starał się sprawić dobre wrażenie i mam nadzieję, że nie będę sprawiał kłopotów. Wystarczy tego nudnego przemówienia.

Jeszcze raz wszystkich witam i życzę udanej majówki!

01.05.2009
10:44
[2]

Halucyn89 [ Senator ]

Fajny nick :P
Witam

01.05.2009
10:45
[3]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

I po co ten wątek? I tak ludzie będą cie oceniać po tym co piszesz.

01.05.2009
10:45
smile
[4]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Przez przypadek natrafiłem na to forum

To nie przypadek, to przeznaczenie. Witaj.

01.05.2009
10:47
smile
[5]

Mały eS [ Kizior ]

Yo!

01.05.2009
10:47
[6]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Witaj!

01.05.2009
10:50
smile
[7]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Siemasz :)

01.05.2009
10:55
smile
[8]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

Wsiadaj Robin!

Koniecznie czytnij R.E.G.U.L.A.M.I.N !!

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp :)

to 1'

po 2' mamy tu taki chrzest polagający na tym, że musisz podtrzymać mamę na duchu. ;)

01.05.2009
10:57
smile
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Witam!

01.05.2009
10:58
smile
[10]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Witamy na forum gdzie wszystko jest zmyślone, a ranking nie ma znaczenia. Ranking jest jak siódme konto xircoma - Nie liczy się(...)

01.05.2009
11:00
smile
[11]

hordziak [ Konsul ]

Czołem !

01.05.2009
11:01
[12]

kluha666 [ Senator ]

Witaj ;)

01.05.2009
11:03
[13]

mautrix [ Foo Fighter ]

Cze !

01.05.2009
11:11
smile
[14]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Witam :)

01.05.2009
12:55
[15]

miczek2008 [ Konsul ]

Cześc

01.05.2009
12:57
smile
[16]

Selman [ Wings for Marie ]

Hej. Poklikash?

01.05.2009
13:03
smile
[17]

gandalf2007 [ Konsul ]

Polej!

01.05.2009
13:14
[18]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Hey hi hello!

01.05.2009
13:16
[19]

PitbullHans [ Legend ]

Powitać ;p

01.05.2009
13:18
smile
[20]

AvengerXXX [ Konsul ]

Siemka!

01.05.2009
13:21
smile
[21]

rzaba89nae [ WTF!? ]

I po co ten wątek? I tak ludzie będą cie oceniać po tym co piszesz.

raczej "ile piszesz", możesz być albo "to znowu on", albo "ktoś ty? Oo" :) Witaj!

01.05.2009
13:28
smile
[22]

Łyczek [ Legend ]

Marc Overmars

Czyli oznacza to, że nie jesteś już 13-14 latkiem bo dzieciaki w tym wieku nie pamiętają jego dobrej gry w Arsenalu/w reprezentacji Holandii.

Witam i życzę miłej zabawy na forum :)

01.05.2009
13:34
smile
[23]

BuBaZ [ What's The Difference ]

Witamy na pokładzie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.