GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xtival pytanie

01.05.2009
10:39
[1]

gucio103 [ Konsul ]

Xtival pytanie

Mam pytanie odnośnie Xtival na Xbox live czy on dotyczy również konsoli zarejestrowanych na USA?porsze o wyjaśnienie

01.05.2009
12:22
[2]

A's [ Konsul ]

Nie tylko konsole zarejestrowane na Europę.

01.05.2009
12:37
[3]

gucio103 [ Konsul ]

oki tak myślałem dzięki i pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.