GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownica Saitek R100

01.05.2009
08:45
smile
[1]

Matikam [ Centurion ]

Kierownica Saitek R100

Więc mam problem z kierownicą.Gdy ją podłoncze do kompa to się nic nie dzieje!System nie może jej znaleźć:(Już z góry mówię że kierownice się podloncza innym sposobem niż USB kierownica jest stara

01.05.2009
09:55
[2]

krzynier [ Senator ]

Z tego co pamiętam, to komputer automatycznie nie wykryje takiej kierownicy, podłączanej pod port gier. Trzeba będzie pokombinować. Spróbuj wejść w panel sterowania, następnie Kontrolery gier (o ile masz Windows XP) i kliknij dodaj. Dalej kliknij "Niestandardowy", zaznacz konsola samochodu wyścigowego, ustaw osie-3 i wpisz jakąś tam nazwę kontrolera. Prawdopodbnie zostaniesz poproszony o włożenie o płytę ze sterownikami. Jeśli znajduje ona się ona w kontrolerach gier i pojawia się obok napis "OK", to wszystko powinno być dobrze.
Nie wiem czy to za działa, sam kiedyś instalowałem tak stary Dżojstik.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.