
Matikam [ Centurion ]
Kierownica Saitek R100
Więc mam problem z kierownicą.Gdy ją podłoncze do kompa to się nic nie dzieje!System nie może jej znaleźć:(Już z góry mówię że kierownice się podloncza innym sposobem niż USB kierownica jest stara
krzynier [ Senator ]
Z tego co pamiętam, to komputer automatycznie nie wykryje takiej kierownicy, podłączanej pod port gier. Trzeba będzie pokombinować. Spróbuj wejść w panel sterowania, następnie Kontrolery gier (o ile masz Windows XP) i kliknij dodaj. Dalej kliknij "Niestandardowy", zaznacz konsola samochodu wyścigowego, ustaw osie-3 i wpisz jakąś tam nazwę kontrolera. Prawdopodbnie zostaniesz poproszony o włożenie o płytę ze sterownikami. Jeśli znajduje ona się ona w kontrolerach gier i pojawia się obok napis "OK", to wszystko powinno być dobrze.
Nie wiem czy to za działa, sam kiedyś instalowałem tak stary Dżojstik.