GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Weekend majowy

01.05.2009
08:19
[1]

LooreNz [ Creators ]

Weekend majowy

Witam. Jestem z Krakowa i bardzo chciałbym uciec od tego wszystkiego na ten weekend.

Kto mi poleci jakieś fajne miejsce gdzie można w ciszy pospacerować, coś pooglądać pozwiedzać.

01.05.2009
08:34
smile
[2]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]



bardzo fajne miejsce :)

01.05.2009
08:39
[3]

LooreNz [ Creators ]

spoko ale wolałbym cos w polsce i to tak do 300km od krakowa :p


Znalazłem coś takiego jak Bałtów, dinozaury , zwierzaki .... jak myślicie bedzie otwarte to przez weekend majowy.

01.05.2009
08:43
[4]

bebzoon" [ Centurion ]

wal do W-wy, zatęsknisz za Krakowem :-)

a do Machu Picchu nie jedź - założą Ci taką komiczną czapeczkę i będzie obciach

01.05.2009
08:46
[5]

LooreNz [ Creators ]

no co ty nigdy do warszawy nie pojade, byłem raz i o ten jeden raz za dużo

01.05.2009
08:54
[6]

Darth Father [ Spam Master ]

Nie wiem czy w Bałtowie będzie ten park otwarty;(Wstrzymaj się dzisiaj i pojedź jutro:)

01.05.2009
09:04
[7]

LooreNz [ Creators ]

Nie no znalazłem i jest otwarte od 10 do 19

01.05.2009
09:04
smile
[8]

Davidian [ Generalissimus ]

- Inwałd
Ojców + Grota Łokietka + Jaskinia Nietoperzowa w Jerzmanowicach

01.05.2009
09:04
smile
[9]

Jaluk [ Pretorianin ]

Bałtów całkiem fajne miejsce, powinien być otwarty, ale jeśli dołożysz parę kilometrów, to możesz zwiedzić Iłżę np. ruiny zamku biskupów krakowskich ( 2-3 maja odbywa się tam turniej ryycerski, co jest dodatkową atrakcją). Polecam, bo sam mieszkam w Iłży.

01.05.2009
09:05
smile
[10]

TheMan [ Pretorianin ]

LooreNz --> "no co ty nigdy do warszawy nie pojade, byłem raz i o ten jeden raz za dużo"
sama prawda :D
--> co do tego, jest nawet reklama, Majówka w juraparku :P pt,sb,nd 10-19:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.