LooreNz [ Creators ]
Weekend majowy
Witam. Jestem z Krakowa i bardzo chciałbym uciec od tego wszystkiego na ten weekend.
Kto mi poleci jakieś fajne miejsce gdzie można w ciszy pospacerować, coś pooglądać pozwiedzać.

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
bardzo fajne miejsce :)
LooreNz [ Creators ]
spoko ale wolałbym cos w polsce i to tak do 300km od krakowa :p
Znalazłem coś takiego jak Bałtów, dinozaury , zwierzaki .... jak myślicie bedzie otwarte to przez weekend majowy.
bebzoon" [ Centurion ]
wal do W-wy, zatęsknisz za Krakowem :-)
a do Machu Picchu nie jedź - założą Ci taką komiczną czapeczkę i będzie obciach
LooreNz [ Creators ]
no co ty nigdy do warszawy nie pojade, byłem raz i o ten jeden raz za dużo
Darth Father [ Spam Master ]
Nie wiem czy w Bałtowie będzie ten park otwarty;(Wstrzymaj się dzisiaj i pojedź jutro:)
LooreNz [ Creators ]
Nie no znalazłem i jest otwarte od 10 do 19

Davidian [ Generalissimus ]
- Inwałd
Ojców + Grota Łokietka + Jaskinia Nietoperzowa w Jerzmanowicach

Jaluk [ Pretorianin ]
Bałtów całkiem fajne miejsce, powinien być otwarty, ale jeśli dołożysz parę kilometrów, to możesz zwiedzić Iłżę np. ruiny zamku biskupów krakowskich ( 2-3 maja odbywa się tam turniej ryycerski, co jest dodatkową atrakcją). Polecam, bo sam mieszkam w Iłży.

TheMan [ Pretorianin ]
LooreNz --> "no co ty nigdy do warszawy nie pojade, byłem raz i o ten jeden raz za dużo"
sama prawda :D
--> co do tego, jest nawet reklama, Majówka w juraparku :P pt,sb,nd 10-19:)