GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego nie warto kupować chińskiego samochodu?

30.04.2009
23:31
[1]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Dlaczego nie warto kupować chińskiego samochodu?



W powyższych dwóch filmach jest pokazane dlaczego nie warto kupować chińskiego samochodu.

30.04.2009
23:33
smile
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Tak myślałem, że będzie to crash test niczym pudełko zapałek:)

30.04.2009
23:38
smile
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

Przepraszam ale czy w tym Amulecie sie nawet poduszka nie wlaczyla?

30.04.2009
23:38
[4]

Gangstah [ Masz bober? ]

Ladnie sie sklada :)

30.04.2009
23:40
[5]

Regis [ ]

Ja tam najbardziej lubie te crash testy:

- [3]: jak widać, tu poduszka na niewiele sie zdala ;)

30.04.2009
23:41
[6]

Gangstah [ Masz bober? ]

Czajcie tutaj




zywy koles tam siedzi :O

30.04.2009
23:44
[7]

blazerx [ ]

Regis, najwazniejsze, ze towar w przyczepie ocalal.

30.04.2009
23:44
smile
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

[5] pierwszy link - masakra:o

30.04.2009
23:45
smile
[9]

krzynier [ Senator ]

To jest masakra:/

Tu miażdży nawet osoby siedzące z tyłu, ciarki mi przeszły po plecach widząc to coś.
To nie do pomyślenia, jeśli chcesz popełnić samobójstwo, w sam raz dla ciebie.

30.04.2009
23:47
smile
[10]

hopkins [ Zaczarowany ]

Regis ale w tym aucie mialbym przynajmniej ten komfort psychiczny, ze sie jednak wlaczyla :)

30.04.2009
23:47
smile
[11]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Uuu, nie wygląda to najlepiej :)

30.04.2009
23:59
smile
[12]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

<--- Amulet...
Amulet to się przyda do jazdy takim czymś...

Przerażające...

01.05.2009
00:21
smile
[13]

Khameir [ Konsul ]

Kupiłbym taki swojej żonie

01.05.2009
00:26
smile
[14]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Podwozie na pół się złamało xD Ciekawe co by zostało z tego samochodu jak by była czołówka z drzewem z prędkością 100 km/h...chińczyki i tak pewnie tym jeżdżą...

01.05.2009
00:28
[15]

zombie czu-czu [ Ja ]

Szczere Khameir.../auta niemieckie sa rlz i . !

01.05.2009
00:36
smile
[16]

Mastyl [ Legend ]

Lexus jest chiński?

01.05.2009
00:37
[17]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Ciekawe z jaką prędkością VW T3 wbijał się w tą ścianę. Kabina się dematerializowała;)

01.05.2009
00:40
[18]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Mastyl ---> To nie wiedziałeś ?

01.05.2009
00:42
[19]

Mastyl [ Legend ]

Myślałem, że japoński, o ja głupi ;)

01.05.2009
01:06
smile
[20]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Mastyl -> Lexus jest pod Toyota. A Toyota jest chinska - na potwierdzenie spojrz na jakiekolwiek zdjecie stansona :)

01.05.2009
01:20
[21]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

01.05.2009
08:36
[22]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

01.05.2009
09:02
[23]

pikolo [ KCM:* ]

volvo s40 crash test

01.05.2009
09:12
[24]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

plastik nie blacha

01.05.2009
09:33
smile
[25]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

ta chinska ciezarowka to szok normalnie!

01.05.2009
10:12
[26]

szymon_majewski [ Senator ]

krzynier ---> a pomyslec ze rozwazano masowy import chinskich aut ...

01.05.2009
10:17
[27]

raziel88ck [ Legend ]

Chinskie auta wcale nie sa tak tanie, poniewaz sa to jednorazowki wiec kazdy chinski samochod powinien kosztowac najwyzej 1000zl, terenowki 2000zl, to bylyby rozsadne ceny tych szrotow. Kupujac chinola w salonie, trzeba modlic sie by dojechach autem do domu, nie zmyslam, to prawda. Na dodatek auto jest bezpieczne jak fiat 126p. Jakosc wykonczenia? O jakiej jakosci tu mowa? Plastiki we wnetrzu jak w chinskiej zabawce. Konstrukcja pamietajaca lata 80 a nawet i starsze przy czym, kierowca czuje sie jakby prowadzil auto z lat 50-60tych. Na dodatek wszystkie elementy sa zle spasowane czy to mechaniczne czy materialy wykonczeniowe na karoserii nadwiozia konczac. Tak slabych samochodow nigdy nie bylo.

01.05.2009
10:35
smile
[28]

fluXX [ Pretorianin ]

Ostatnio otworzyli w mieście salon Lexusa i z ciekawości poszedłem zobaczyć.
TAK PLASTIKOWEGO I ŹLE SPASOWANEGO WNĘTRZA JESZCZE NIGDY NIE WIDZIAŁEM. Już bardziej podoba mi się deska rozdzielcza w służbowym Oplu Combo '87 mojego ojca...

<< [9] Kto takie shity w ogóle na ulicę wypuszcza?

01.05.2009
10:48
[29]

koniec jest blisko [ Pretorianin ]

Jeszcze pare/parenascie lat i chinczycy opanuja branze motoryzacyjna...

Kazdy kraj na poczatku robil straszne gowna, ale potem wraz z doswiadczeniem i opanowaniem technologii to sie zmienialo... Chinczycy na dodatek kradna na potege rozwiazania technologiczne, ich inzynierowie po calym swiecie pracuja, potem wracajac do kraju...

Przypomne ze japonski towar byl synonimem tandety, tylko kto o tym jeszcze pamieta? Tak samo bedzie z chinszczyzna...

Rozmawialem z facetem ktory jeszcze w latach '80 z ramienia polskiego MSZ prowadzil rozmowy handlowe z chinczykami i oni juz wtedy realizowali plany ktore doprowadzily do obecnej pozycji chin na swiecie.

Komunizm ma ta wielka zalete ze nie ma wiekszych zmian rzadzacych a wiec mozna realizowac plany zakrojone na dziesiatki lat, a nie conajwyzej na 2 lata, bo kolejne 2 trzeba sie podlizywac wyborcom...

01.05.2009
12:07
[30]

©®© [ Generaďż˝ ]

Chinczycy dlatego produkują takie niebezpieczne auta, gdyz u nich w kraju nie ma to znaczenia przy ich ludności - jeden wiecej jeden mniej, kogo to obchodzi? :)

01.05.2009
12:16
[31]

raziel88ck [ Legend ]

koniec jest blisko - chinczycy sa inni, oni zawsze beda robili kupy, znasz cos porzadnego i chinskiego?

01.05.2009
12:18
[32]

wysiak [ Legend ]

raziel --> Troche rzeczy sie znajdzie, chocby sprzet hi-fi audio.

01.05.2009
12:18
[33]

Halucyn89 [ Senator ]

Od tego są te gwiazdki, i ludzie rozważni na to powinni zwracać uwagę

01.05.2009
12:20
[34]

golmann [ Generaďż˝ ]

@31

Znam cos porządnego chińskiego...

Zupka chińska robione w radomiu

01.05.2009
13:03
[35]

BuBaZ [ What's The Difference ]

no tak [30] racja, śmierć jednostki nikogo nie obchodzi :P

01.05.2009
13:12
smile
[36]

PitbullHans [ Legend ]

Ale miazga :O

01.05.2009
13:27
[37]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Jak puszki jakieś.

01.05.2009
13:30
smile
[38]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Wow! Gniecie się jak pudełko zapałek.


Patrzcie na to!

01.05.2009
13:36
[39]

http://lastchaos.gamigo.pl [ Junior ]


vw beetle and golf crash test (83)
niemieckie samochody takie ,,wytrzymałe``

01.05.2009
13:52
smile
[40]

Retox128 [ Konsul ]

<----- [21]
masakra...

01.05.2009
14:16
[41]

req_ [ duszpasterz trzezwosci ]

A znacie smarta? Autko o wymiarach malucha, ale niezniszczalne :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.