GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Phun!

30.04.2009
22:33
[1]

123456789max [ Wujek MAX ]

Phun!

Phun jest aplikacją,służąco do robienie scenek,w których główną rolę gra fizyka.Program jest bardzo rozbudowany,a korzystanie z niego to sama przyjemność.Polecam!!!

30.04.2009
22:34
[2]

buszmen33 [ Pretorianin ]

Fajne , tylko mam problem z polskimi znakami w spolszczeniu . Pomoże ktos?

30.04.2009
22:35
[3]

.: Veron :. [ Phoenix Knight ]

Jak się spało ?

01.05.2009
00:22
[4]

R3ch0T [ Konsul ]

ciekawe

01.05.2009
00:33
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

byl kiedys nawet watek cykliczny o tym ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8709277

01.05.2009
09:40
[6]

123456789max [ Wujek MAX ]

Może fajnie by było go reaktywować?Nowa wersja jest w PL,daje więcej możliwości...Co wy na to?

01.05.2009
09:49
smile
[7]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

pobiera mi sie

01.05.2009
09:49
smile
[8]

Karl_o [ maniaC ]

123456789max ---> jestem ZA!

01.05.2009
10:01
[9]

123456789max [ Wujek MAX ]

Dajcie mi 10 minut;)

01.05.2009
10:06
smile
[10]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

swietne to!

01.05.2009
10:07
[11]

hipppciu [ Konsul ]

ou, aż się zdziwiłem - jest wersja na OS X :) no to już zasysam ;)

01.05.2009
10:07
[12]

123456789max [ Wujek MAX ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8996491&N=1
Zapraszam wszystkich!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.