123456789max [ Wujek MAX ]
Phun!
Phun jest aplikacją,służąco do robienie scenek,w których główną rolę gra fizyka.Program jest bardzo rozbudowany,a korzystanie z niego to sama przyjemność.Polecam!!!
buszmen33 [ Pretorianin ]
Fajne , tylko mam problem z polskimi znakami w spolszczeniu . Pomoże ktos?
.: Veron :. [ Phoenix Knight ]
Jak się spało ?
R3ch0T [ Konsul ]
ciekawe
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
byl kiedys nawet watek cykliczny o tym ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8709277
123456789max [ Wujek MAX ]
Może fajnie by było go reaktywować?Nowa wersja jest w PL,daje więcej możliwości...Co wy na to?

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
pobiera mi sie

Karl_o [ maniaC ]
123456789max ---> jestem ZA!
123456789max [ Wujek MAX ]
Dajcie mi 10 minut;)

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
swietne to!
hipppciu [ Konsul ]
ou, aż się zdziwiłem - jest wersja na OS X :) no to już zasysam ;)
123456789max [ Wujek MAX ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8996491&N=1
Zapraszam wszystkich!